reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dzieki dziewczyny za info. Pytalam bo wlasnie zaczelam cilest i jak nigdy przedtem czuje sie potwornie ale nie wiem czy to po tabletach czy generalnie cos nie tak. Pojde do gp i poprosze o zmiane, albo calkiem zrezygnuje. I tak trzeba zaczac myslec o kolejnym bobasku.:)

Gratulacje DOVEINRED!!!I powodzenia Magdziarz!
 
DOVEINRED GRATULACJE RAZ JESZCZE SKLADAM :-D:-D
gratulacjanarodziny.jpg


azorek ty na housing benefit czekasz???:eek:
tak czekam ...i moze sie kiedys doczekam. zlozylam juz chyba z 10 aplikacji ale za kazdym razem jaks iecos u nas zmienia to nowa wysylam ehhhh
to moze i Ty dolaczysz do nas na pokerka przy winku w piatek??? moj wychodzi gdziesik ze znajomymi i mam wolna chate:-D:-D klade amelkowne ok 20.30-21 wiec moge sie relaksic w dobrym towarzystwie:tak::-):-) aa i bede kolo ciebie w sobote u tej kolezanki co ci pisalam pogadam z nia i moze sie spotkamy w sobote w twojej okolicy jak by piatek Ci nie pasowal:tak::-)

ja juz po pracy winko siorbie. dentysta zalatwiony wiec Gwiazdeczka --wstalam o 7 rano a jak pisalas pierwszego posta bylam juz w drodze do dentysty:-D ciesze sie bo mam zrobione i w kolejny wtorek nastepna wizyta:-)

PROSBA...CZY KTORAS Z MAM MOGLA BY NA CZAS MOJEJ WIZYTY WE WTOREK ZAJAC SIE AMELKOWNA PRZEZ JAKIES 20-30 MIN??? qrcze moj nie da rady sie z pracy urwac a mloda przeciez nie wysiedzi spokojnie sama w gabinecie:baffled::-(
 
Ostatnia edycja:
hahahah bo mi sie pomylilo i myslalam ze to Ty pierwszego posta pisalas:-D:-D jak mowilam zeza rozbieznego dostaje hahahah duzo sie nas zrobilo:-D:-D:-D
dentyste mam na 14.50 :D ale juz znalazlam opiekunke heheheh milo miec troche znajomych co czasem sie odwaza malym tajfunem zaopiekowac chocby na chwile:D:D



a ten nasz dzien kobiet to moze 12 w sobote zrobimy co?? mysle ze sobota lub piatek 11 bedzie pasowal wiekszosci mam??? dziewuszki jakos zawislo w powietrzu to babskie spotkanie heheheh nieanonimowy alkoholik sie dopomina o odzew:D
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje DOVEINRED!!!I powodzenia Magdziarz!
my dziś złozylismy aplkacje wkoncu i teraz bedziemy czekać na punkty? a wy ile czekałyście?
Czy wy bedziecie robić chrusty czyli Faforki ? macie jakieś sprawdzone przepisy??
i czy macie w domu jakiegoś zwierzaka jeśli tak to podczas wyjazdu komu go zostawiaicie macie kogoś sprawdzonego??
 
reklama
Do góry