reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No to dziewczyny
Wesolych, radosnych, rodzinnych , pelnych ciepla Swiat Bozego Narodzenia.Bogatego Gwiazdora:)
No i przede wszystkim chwili spokoju:)
 
reklama
Witam i ja was dziewczynki:-)slicznie za oknem ale jak sie siedzi w domku.Maz zawozil mnie dzisiaj do pracy i masakra pod jedna gorke wogole nie moglismy podjechac wiec musielismy inna droga,co tez nie okazalo sie latwe,nie mowiac o tym ze mialam ciezka przeprawe przez miasto z wozkiem,juz sobie powiedzialam ze wiecej nie wybieram sie z malym w taka pogode,:szok:
Miala byc u mnie dzisiaj hv w sprawie karmienia malego ale tez przelozylysmy to na wtorek,taka pogoda ze jej wybaczam:-D
Wlasnie bigos robie,mialam tez makowca robic ale jednak bedzie sernik:-)jutro tylko salatki i sledzie i wszystko bedzie juz gotowe:-)
Isabell nie ma sie co martwic,tak to jest dziewczyny zawsze znajdzie sie ktos komu nie dogodzisz,kiedys tez sie przejmowalam kazda uwaga itp co moja rodzina czy meza mowila a dzisiaj mam w nosie,mam wazniejsze sprawy na glowie.
Dziewczynki pewnie przez swieta tu nie zajrze i zaraz zmykam do kuchni wiec wam rowniez kochane zycze:
ZDROWYCH,POGODNYCH I PELNYCH MILOSCI SWIAT,HOJNEGO MIKOLAJA A TAKZE WIELU RADOSNYCH CHWIL W RODZINNYM GRONIE :-)
 
Uf...ja mam szał w kuchni i sprzątaniu więc i czasu nie ma:sorry:
Zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świat wam życze dziewczyny:tak: I żeby wasze pociechy ( te w brzuszkach i te już na świecie) rosły zdrowo i szczęśliwie i grzecznie:tak:
09.gif
 
A ja w tym roku jakoś nie czuję tych świąt, jakoś wszystko idzie nie tak. Rodzina mnie wkurzyła, poza tym co już pisalam, to jedna ciotka wprosiła się na chrzciny i to nawet nie bezpośrednio tylko zadzwonila do tescia ze jej to nie interesuje czy nam sie podoba czy nie ale ona na chrzciny przychodzi,brat mojego taty ktory dawno sie ze mna poklocil i caly czas jest do nas na anty jest obrazony ze nie zostal zaproszony, o babce juz pisalam, do tescia nie dociera ze kazda dodatkowa osoba to dodatkowe koszta bo cala impreza jest w restauracji. Moj maz ciagle chodzi zly od rana i sam nie wie dlaczego, az mi sie z nim gadac nie chce. Teraz nas zostawil i pojechal po brata. Nagle odezwaly sie w nim uczucia rodzinne bo niewazne ze nie maja kontaktu od kilku lat. W drugi dzien swiat musze jechac do jego babci ktorej oni ja ani on nie lubimy ale bedzie jego drugi brat z ktorym nigdy nie mial kontaktu i ostatnio sie z nim widzielismy i moj J sie rozczarowal bo bart nie wykazal zainteresowania i przez kolejne 2 lata cisza. Oj jak ja nie lubie swiat w polsce.
 
.........._,|,_
............'|`...Gdy pierwsza
............/.\. gwiazdka
.........../`,\)... na niebie
........../__\ ... zabłyśnie
........./ . o \....niech Was
......../_ , *_\_... Aniołek
......../ `, .* \_...ode mnie
......./ ? `~ . \... uściśnie
....../_ . * ., o \...I przekaże
....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne
...../ . * .... . o.\? życzenia
..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta
..../`~,, .. o.......\::::::Bożego
.../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia
../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele
./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i
/* .... o ..._~`'*...o \....nadziei
`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym
........":-------:".......2010 Roku!!!!
 
Czesc Dziewczyny!Jakos sie wyrobila,ale nie bylo tego duzo na szczescie:)
Na Emito podawali ze pasterka w katedrze przy zyrafach jest 21,
do zobaczyska!
 
reklama
Emilia jakoś to przeżyjesz w końcu to tylko 3 dni.
Jak tam dziewczyny wigilia minęła???
U nas spokojnie i szybko, dzisiaj pierwszy raz dałam Majce butelke bo jadła jadła i jadła i jakoś nie umiała się najeść a ja nie nadążałam z produkcją. Po cycku pochłonęła 60ml i poszła spać. Jutro też czeka nas spokojny dzień, siedzimy w domu, za to drugi dzień świąt to kolejne odwiedziny a potem chrzciny.
A tak swoją drogą to ja kościola i księży nie rozumiem. Najpierw mi ksiądz mówi że chrzestniu muszą mieć zaświadczenia że spelniają warunki żeby być chrzestnymi a potem jak się okazało że siostra mojego J takiego zaświadczenia nie dostanie bo ma nieślubne dziecko to ksiądz powiedział że może być chrzestną bez tego zaświadczenia. To po co to zawracanie głowy jakimiś zaświadczeniami skoro nie są potrzebne. Tym bardziej że przy Kubie nie potrzebowaliśmy zupelnie nic.
Dziewczyny życzę wam spokojnych i wesełych kolejnych dni
 
Do góry