reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dla mnie poród to był koszmar. Był jeszcze tyle czasu a nagle się dowiaduje, że urodzę. Nawet lekarza mi dali ale kobieta była tak nieuprzejma, że zwyzywałam ją po polsku (jak już bardzo mnie bolało). A za nim trafiłam do szpitala pojechałam jeszcze do mojej położnej, która stwierdziła, że nie słyszy bicia jednego serduszka. Do szpitala jechałam ze swoim sercem w gardle. I choć nie mogę powiedzieć, żeby chłopcy mieli w czasie pobytu po urodzeniu w szpitalu złą opiekę o tyle później było już tylko gorzej. Całe mnóstwo badań kontroli serio ze 2 razy w tyg przez pierwsze 6 miesięcy byliśmy w Wishaw hospital. Przeoczyli nawet zapalenie oskrzeli, które wykryła lekarka w Polsce i Aleks trafił do szpitala w PL. I chrzciny dzieci moje miały w kaplicy szpitalnej. Więc po tych wszystkich doświadczeniach nie potrafię myśleć inaczej. I każdą ich diagnozę sprawdzam w PL.
Co do tych smoczków to chłopcy tak do 1,5 roku tak jak Twoja mała IsabellL ssali smoka jak tylko go widzieli. Więc jak bawili się w livingu to smoczki zostawiałam w ich sypialni. I nawet się nie dopominali dostawali tylko jak szli spać. No a teraz już całkiem zlikwidowałam. Trochę marudzą przy usypianiu ale i z tym sobie poradzimy:)
 
reklama
Cześć Marlenka :-D. Widzę, że grono mam ze Szkocji powiększa się z dnia na dzień :tak: Dobrze trafiłaś, tu same miłe dziewczyny są :-D A skąd dokładnie jesteś?

Dziewczyny- pewnie macie rację- mnóstwo jeszcze przede mną nowych doświadczeń. Póki co, jak tak was czytam, to najbardziej boję się ząbkowania i tego, że moje słodkie, urocze, spokojne i niepłaczące dziecko zmieni się w rozwrzeszczaną bestyjkę :-D
No, u mnie też nie widzieli powodów do cesarki, a potem nagle w 10 sekund polecieli ze mną na stól, bo się dziecko dusiło... Ech. Ale i tak na opiekę nad po porodzie małą nie mogę narzekać Gdzieś tu na bb czytałam historię matki, której dzieciaczek też urodził się tak chory jak moja mała i niestety nie przeżył :-( Więc miałam szczęście...
 
Witamy:-)
A dziewczynki w jakim wieku??I skad jesli mozna zapytac??

Co do lekarzy to rooznie bywa.Ja polozna prowadzaca mialam bardzo kiepska, za to polozna na basenie(prowadzaca cw dla ciezarowek)bardzo fajna i to dzieki niej wyladowalam w szpitalu w odpowiednim momencie.To byla naprawde wielki przypadek, ale byla w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie:tak:
Podczas porodu(wywolywany od pt wieczorem , Asiula ur sie w niedz wieczorem) polozne byly suuper(jedna taka do d, ale tylko przez kilka godz.).Za to ta ktora odbierala(starala sie hahahah) rewelacyjna.Nawet mielismy praktykantke:-D
Na oddziale rewelacyjne polozne, babki majace po 20 lat doswiadczenia.
Lekarze?Raz tak , raz inaczej.W swojej przychodni juz mam rozpracowane do kogo chodzic, a kogo sobie odpuscic.W szpitalu bylysmy kilka razy-nigdy nie narzekalam na obsluge.

To taka loteria.A szkoda, bo zdrowie dzidzki jest najwazniejsze...
 
Vampira - twoje szczęście teraz pewnie słodko śpi i to jest najważniejsze:-) opowiadam troszkę o swoich doświadczeniach ale na co dzień staram się nie myśleć o tym co było złe. Nie ma sensu lepiej na tym co dobre. Moje Bobki ( tak ich nazywamy z mężem) mają tyle energii, że dla wojska by starczyło:-)
 
hey
dziewczyny jak czytam historie o lekarach to glowa peka:wściekła/y::wściekła/y:
my takze jestesmy tu traktowani jak kroliki doswiadczalne, i paracetamol na wszystko!!!


Witam nowa mamusie:-)

Isabell wytrzymasz kochana , bedziemy cie wspierac:tak:

azorek- ty tam nie pokeruj, bo jeszcze amelke komus sprzedasz:-D:-D

Emilka-widzimy sie jutro o 10:-)
 
reklama
Do góry