reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Olu dziekujemy:tak::-):-):-) jestem w szoku ze mimo bolu zeba dalas rade i mialas chceci zeby siedziec i dlubac hehehehe:tak:


zrobilam dzis na deser owocki w czekoladzie:-p zostala mi czekolada taka do ciast po swietach i mam strasznie kwasne mandarynki wiec pomyslalam ze je oslodze i poleje czekoladka:tak::-D do czekolady wrzucilam tez jablka i bread stics(soc jak paluszki slone tylko grube jak palec i bez soli oczywiscie):tak::-D
a to efekt wieczornego deserku:
Photo0841.jpg
 
reklama
Nooo lakomczuszki:)
My dzis z Ewa I Asiek zostawilysmy dzieciaczki z Tatusiami i wyskoczylysmy na miasto:)suuuuper sprawa, moze uda sie tak chociaz raz w miesiacu???
Bylam dzis w pracy obgadac powrot.Poznalam nowego managera. Szkoda gadac...Mowie kolesiowi, ze mam umowe na 17 godz ale narazie chce wrocic na 1 dzien i zeby byl to wtorek, bo wtedy Romek ma wolne.A on na to"postaram sie, nie obiecuje, ale postaram sie" buahahaha jak mi da zmiane w sr to i tak nie przyjde bo z kim zostawie Asie???Na szczescie zego zastepca(baardzo fajny koles) dawal mi znaki, ze to sie da zalatwic:D
Zaproponowal mi tez (manager), ze w trackie mojego bezplatnego maciezynskiego da mi urlop, zobaczymy czy to przejdzie.Nie mam nic przeciwko bo kasa sie przyda.
No wiec mowie mu, ze w takim wypadku chcialabym wrocic od 7 marca, nie od 26 lutego a on na to "ale wtedy ci nie zapalca za ten tydzien" aaaaaaaaaaaaa wiem!!!ale chce miec wolne bo moja siostra i wujek z zona przyjezdzaja i Asia bedzie miala urodziny!!!wiec przezyje jeden tydz bez kasy.A on swoje|!!!!Poprosilam zeby chociaz 28 luty wpisal mi wolne!!Postara sie!!!!!!!!!!!!!!!!co za koles!!!!!!!!!Wszyscy maja go dosc.
Jak jechalam autobusem wydawalo mi sie to wielka abstrakcja , ze jade do pracy, ale teraz zaczelam sie oswajac z mysla o powrocie...zobaczymy...
 
Hej dziewczyny!
Ja tak na chwile,tylko zeby zyczyc Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 Roku!
Czy wybieracie sie w najblizszy poniedzialek do klubu?Czy to dopiero za 2 tygodnie sie zaczyna?
 
A u mnie rok zaczol sie zle i nadal sie tak ciagnie.... ciekawe co mnie jeszcze czeka :):-(
Co do waszego wypadu na miasto to fajnie mialyscie .........tylko pozazdroscic ze sie mogliscie urwac na zakupy. Ja niestety gnilam w domku z malym i mezem......

Mamy problem z paczka od chrzestnego Barnima. Z jego tracking w polsce to wychodzi ze 29. 12 paczka byla , zostawiono awizo a potem pod wieczor niby dostarczona????? :eek::eek:nie wiemy gdzie tylko!!!:unsure:
Albo ktos sobie wziol albo listonosz zakosil:growl::growl::growl:. Bo nikogo nie bylo- nikt nie zostawial awizo!!!!:no2:
Jak wpisuje numer na stronke royal mail to wychodzi jakis angielski i pisze ze : held- czyli podtrzymywana.
Jechalam na portobelo a tu guwo!!!:sad: zamkniete. Az mi sie plakac chcialo bo siusiu chcialam, zimno w ciazy i z malym dzieckiem tak daleko po nico.

kasiarka- no 10 sa w poniedzialek o 10:30 my idziemy :)
emilkaqq-takie spodkania dla dzieci , playgroup na leith walk-u o 10:30. W poniedzialki sa od 0-3 lat ale w wiekszosci przychodza dzieco od okolo roczka a w czwartki sa od 0-1 roku.
 
no to my tez bedziemy:)
doveinred z paczkami niestety to ciezka sprawa - poczta i polska i tutejsza maja staszne zamieszania-nie ma co patrzec nawet na tracking numbery bo maja straszne zaleglosci. Moj maz pracuje dla jednej z firm kurierskich i opowiada, ze oni jako renomowana i droga firma maja jeszcze zaleglosci po ostatnich sniegach a co dopiero poczty. Wiec moze jeszcze nic straconego. My dostalismy paczke po 4 tyg. wiec tez troche dlugo prawda?!
 
emilkaqq no ja wiem ze maja zaleglosci, i to rozumiem, wkuzylo mnie bardziej to klamstwo: napisane ze dostarczyli i zostawili awizo a to sciema. Moze byc tak ze poprostu dali komus innemu bo oni tu podpisow nie sprawdzaja.

Tak to w Destiny church taka uliczka na leith walk-u , zaraz przed ostatnim przystankiem i tam gdzie postoj taxowek.
 
reklama
misiula wspolczuje ci z tymi zebami tez meczylam sie w ciazy z kilkoma 1 nawet usunelam bo juz nie dawalam rady.. po porodzie mialam leczone zeby i usuwana dolna 8 ale tylko ze znieczuleniem a nie pod narkoza. po 2 dniach juz bylo ok :)

my bylismy i dzis i wczoraj ( bo niewiedzielismy o banku hol) w konsulacie o drugi paszport dla patryka. i mam takie pytanko do was. czy przy 2 tymczasowym paszporcie jak nie mialam peselu i dopiero wystapilismy o jego nadanie tez bede czekac tylko 3 tygodnie??? troche to dziwne bo jak robilismy dominikowi 5 letni (jeszcze wtedy bylo mozna) i tez bez peselu to trwalo to prawie 6 miesiecy.
 
Do góry