reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ile osob tyle histori:)
Ja przyjechalam tu do kuzynki, a Romek przyjechal za mna/za mna:p
Skonczylam studia w Pl i nie bylo zbyt wielu opcji.Jestem z Gdanska wiec pracujac w markecie/sklepie/kafejce musialabym do konca zycia mieszkac z rodzicami.Stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia.Decyzja byla o tyle latwa, ze tak do konca nie wiedzialam w co sie pakuje:)Ty juz tu bylas wiec wiesz jak to mniej-wiecej wyglada.Mysle o powrocie do Pl.Nie budujemy sie, ale jakos mi tu nie tak.Daleko od rodziny.
Duzo zalezy od tego gdzie mieszkasz(nawet dzielnica), gdzie pracujesz, kogo znasz...
Nie uwazam tych 5 lat za zmarnowane.Dobrze nam sie tu zyje, troche pozwiedzalismy.Latwiej bylo nam zdecydowac sie na slub, bez wiecznych problemow z kasa.
 
reklama
Sylwester spedzilam u Agi, Emiliki i Tomka a potem u Ewy i Piotrusia.Bylo fajowo, niestety Asia obudzila sie w luzeczku Piotrusia i sie wystraszyla:(

Azorek a moze na kelnerke???Latwiej dopasowac godziny, wcale nie musisz konczyc pozno.
 
byłam i wiem jak to było
ale nie wiem jak to będzie z całą rodziną
jak byłam na miesiąc to też inaczej
ale tęskniłam przeokrutnie
i temu mi było źle bo z dala od córki
wiecie że przez 4 lata małzeństwa nigdzie nie byliśmy na wczasach nawet takich nie wiem króciutkich bo nas nie było stać najnormalniej w świecie :(
z mieszkaniem też kicha bo wynajmujemy a nikt nam kredytu nie da bo za mało zarabiamy
nie wiem jak to jest z pracą w branży elektronicznej
mój mąż jest elektronikiem i język zna
na pewno aby podłapać cokolwiek (tylko też nie każda praca bo problemy ze zdrowiem)
on by wpierw wyjechał potem za jakiś czas my
ale boję się :(
 
Emilia obdzwonilam pare ogloszen o kelnerke ale chca z doswiadczeniem glownie bo jest busy wiec lipa wtym temacie:(( ale szukam uparcie i sie nie dam :D

joasiah a moze Twoj maz najpierw przez internet niech szuka ogloszen i aplikuje gdzie sie da zeby tak na slepo nie jechac bo szkoda by bylo zeby zostal na lodzie...zwlaszcza ze sami pewno dali byscie rade i bez kasiory ale z dzieckiem to juz trzeba by cos miec. wiem ze jak nie pobierasz zasilku w pl to tu dostaniesz child benefit=80Ł miesiecznie+ child tax= ja teraz dostaje 55Ł tygodniowo ale oni wyliczaja na podstawie zarobkow wiec z tym roznie(musicie miec pity z pl i im wyslac to wam wylicza ile sie nalezy)
 
No właśnie ja słyszałam że w Niemczech teraz bardzo dobre warunki gwarantują i dobre pieniążki tylko jak dla mnie problem jest z językiem którego nie cierpie i jestem nienauczalna w liceum miałam 4lata niemieckiego i nie zdołali mnie nauczyć :) No i jeszcze jeden duży plus Niemiec - blisko Polski wsiadasz do auta i już
 
Czesc


nie bylo mnie, bo zaszylam sie w mojej ostoi:-):-)
A to co robilam niedlugo zobaczycie na moim blogu:-):-)

Na poczatek zycze wam szczesliwego nowego roku, aby ten 2011 gorszy nie był, no i duzo zdrowka!!!!!
Bo reszte mozna kupic:-D:-D


aha, witam jeszcze nowe mamy:)

isabell , 100 lat dla ciebie i spelnienia marzen!
 
Ostatnia edycja:
isabell zdrowia dla meza i sie nameczyliscie z lekarzami, ale sie nie przejmuj ja mam tak samo jeszcze niogdy mi tu nie pomogli...
azorek dla amelci tez duzo zdrowka, dla ciebie tez!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry