reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Maggusia- przykro mi, ze trafiliscie na takiego sasiada. Miejmy jednak nadzieje, ze policja go zlapie i zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci. Nie mozecie mieszkac tam pod strachem. Jezeli chodzi o policje to nie zawsze jest taka zawodna. Podejrzewam, ze w londynie jest duzo takich przypadkow, gdzie policja musi interweniowac i moze dlatego tez sprawa ta zostala nieco zaniedbana. Jednak ze swojego doswiadczenia moge bardzo pozytywnie wypowiedziec sie na temat policji w UK. 2 lata temu w Brighton tuz przed swoim domem (doslownie dziesiec krokow od swoich drzwi!) zostalam zaatakowana przez faceta, ktory przylozyl mi bron do glowy i powiedzial, ze jesli nie wsiade z nim di samochodu to mnie zabije. Sytuacja miala miejsce w nocy (powrot z pierwszej randki z Grahamem! Niezbyt milo zaczelismy nasze spotkania...). Gosciu zlapal mnie od tylu i ciagnal ze soba do samochodu. Dzis mysle, ze mial tak zwanego straszaka i nie byla to nawet prawdziwa bron, ale w tamtym momencie nie moglam przeciez o tym myslec. Nie moglam tak naprawde wiedziec. Jednak przed swoimi oczami blysnelo mi cale moje zycie i tuz przy samochodzie juz widzialam siebie gdzies zgwalcona i pobita w lesie, no i jeszcze czarniejsza mysl mi przeszla przez glowe, ze w ogole moglabym z nim wsiasc do tego smaochodu i nigdy nie wysiasc. Nie wiadomo skad- dostalam nagle takiej sily, ze myslalam, iz go zabije. Zaczelam sie z nim szarpac i krzyczec. Przestraszyl sie i szybko wsiadl do samochodu i uciekl. Potem przez pol roku przechodzilam koszmar policyjny, gdzie bylam przesluchiwana (takze moi znajomi, sasiedzi itp.), moje zeznania byly nagrywane na kasete video, sprawa zostala naglosniona w gazecie, radio, policja sprawdzala CTTV w calym miescie (cala droge, ktora wracalam tamtej nocy do domu)- na kilku ujeciach zarejestrowano samochod, ktory mnie sledzil. Policja zapewnila mi ochrone, bo balam sie wychodzic z domu i mialam zamontowany w domu tzw. 'panic button', ktory moglam w razie pomocy wcisnac i natychmaist policja pojawilaby sie u mnie, dostalam alarm, ktory nosilam przy sobie, a takze 'pepper spray' jesli gdzies wyszlam, ulice caly czas patrolowala policja. Mialam kontakt z trzema detektywami, do ktorych moglam dzwonic o kazdej porze dnia i nocy, jesli tylko cos mi sie przypomnialo, badz cos zauwazylam w okolicy. Policja odwalila kawal dobrej roboty, ku mojemu zdziwieniu... mimo, iz tego faceta nigdy nie zlapano... Jednak wiem jak to jest Maggusia bac sie siedziec we wlasnym domu, wyjsc z niego lub do niego wrocic. Do dzis skacze, jesli ktos z nienacka zlapie mnie za ramie, albo ide w nocy do toalety i wyobrazam sobie, ze otworze drzwi i zobacze twarz tego goscia. Dlatego uwazam, ze nie powinnas w ogole zastanawiac sie co robic w takiej sytuacji, tylko od razu isc na policje!
Teraz moze cos z weselszych wiadomosci, bo az ciarki mi przeszly na sama mysl o tamtym zdarzeniu :-( Josh doczekal sie juz czterech zabkow, potrafi juz niezle trzymac sie na nozkach, choc do samodzielnych kroczkow mu jeszcze daleko- wciaz musi sie czegos trzymac, ale jest przeciez malutki, no i postepy sa duze. Zaczal mowic 'DADA' :-) Jest taki kochany, smieszek z niego niesamowity, no i rozrabiaka ze hoho ;-) Ale nawet, gdy lobuzi to jest slodki :laugh:
maxin- Twoja corusia to urodzona modelka, wiesz ja tez chcialam Josha popchnac w kierunku modellingu i reklamy, ale potem zaczal mi tak zajmowac czas, ze nie mialam juz czasu o tym pomyslec. Zreszta musialabym byc bardzo dyspozycyjna z dzieckiem, a dojazdy do Londynu (bo zwykle tam mieszcza sie wszystkie agencje) bylyby nieco zajmujace. Fotki Natalki sa po prostu fantastyczne! Modelka na miare Heidi Klum :-)
Pozdrowienia dla wszystkich pozostalych dziewczyn, ktorych nie jestem w stanie wymienic i nie moge miec dla nich osobnego slowka, ale moj synek zaczal sie niecierpliwic, wiec musze dotrzymwac mu towarzystwa...
 
reklama
Anyu straszna historia!!! anglia nie jest jednak taka spokojna jak sie wydaje - moja kumpela miala z kolei "przygode" z kolesiem z nozem - strach sie bac! od tamtej pory zrezygnowalam z samotnych nocnych wypadow. Ale trzeba przyznac, ze reakcja policji byla prawidlowa.

Martusia Podajesz Alkowi mleko sojowe z wlasnego wyboru czy z powodu alergii? jezeli to uczulenie to powinnas miec mleczko sojowe za darmo - na recepte. Mozna zaoszczedzic niezla kaske - bo mleko w koncu dosc drogie. Porozmawiaj ze swoim GP. Mi przepisala cow & gate sojowe.

pa pa
 
Witam Mamusie!
Nie mialam wogole czasu wam odpisac dlatego odpisywalam jednoczesnie wszytskim.Dziekuje jeszcze raz wam za wsparcie nawet nie wiecie jak wasze rady pomagaja i podtrzymuja czlowieka na duchu.
Ok zmieniam temacik na weselszy :)
Brian dzis pierwszy raz pojechal na miasto spacerowka i bardzo mu sie podobalo bo wszytsko mogl ogladac no i jak zasnol bylo mu wygodnie bo lezal na prosto ;)
Teraz po takim spacerku spi sobie slodko i oby jak najdluzej bo czeka na mnie sterta prania recznego ::)
Dziewczyny czy wy podajecie kaszke z butelki czy lyzeczka?
I czy zmazala wam sie na butelkach miarka?Ja mam buteleczki tommpetippe i wogole juz nie mam mireczki co mnie wkurza bo nie wiem ile mam rozrobic.Chcialabym abyscie poradzily mi jakies butelki na ktorych miarki sie nie zmywaja.

Maxin bedzie z corci modelka bo juz pozuje od malego :) Ja tez chcialabym aby Brian pobawil sie w modela kiedys myslalam tez o tym ;)
Moja przygoda z modelingiem trwala dlugo a wsumie nadal trwa bo utrzymuje z ludzmi kontakty i mam nadal oferty ktore narazie odrzucam bo musze dosjc do siebie po porodzie i moze jeszcze kiedys do tego wroce :) Powiem ci ze jesli agencja jest wiarygodna to niech corcia sprobuje ale badz czujna bo ja spotkalam sie z roznymi frajerami.Modelling to swietna zabawa a pozniej to tak fajnie mozna sobie te zdjecia ogladac i wspominac. Wysylam pare zdjec na twoje zyczenie Maxinko poogladaj sobie.
No wlasnie a zakupy to widze ze sie udaly no i ta bielizna pewnie mezus byl zadowolony ;) nie ma to jak wypad na miasto :)

Anya jeju ale mialas przygode!
Anglia wcale nie jest bezpieczna.U ciebie policja zadzialala a u nas dopiero dzis przyjechali i cos tam znow sprawdzali u sasiada ale nie jezdi tu radiowoz w nocy i nie patrzy czyten nienormalec tu nie przychodzi!
Ostatnio stwierdzilismy tak po radach tutaj dziewczat i waszych ze jak tylko go zobaczymy to zadzwonimy po gliny.
Wiesz to dobrze ze nabralas tyle energi w siebie ze nie dalas sie i uszlas calo z tego wszytskiego.Policja naprawde zadbala o to abys byla bezpieczna a do nas wogole nie przyszli a ten murzyn mieszka obok drzwi naszych.
Nie dziwie sie tobie ze czasami masz to wszytsko przed oczami ze bojisz sie do lazienki wejsc bo ja teraz jak ide do wc to prosze mojego mezczyzne zeby poszedl ze mna jak wychodze z domu otwieram lekko drzwi i rozgladam sie czy ten murzyn tam nie stoi slysze jakis szelest w nocy odrazu budze mojego faceta ostatnio to juz nawet chcialam malego do naszego lozka wziasc.
Gratulacje dla Josha ze juz chodzi i rasna mu zabki Anyu powklejaj nam troszke tutaj jego zdjec :)
Fajnie ze do nas zagladasz.

Agnes corcia taka slodziutka :)

Beta ale swietnie odpoczelas na wsi :)

Maja gdzie ty sie podziewasz pewnie z Evoska urzedujecie ;)

Pozdrawiam i sle ciumaski.
Dziewczyny piszcie cosik :)
 
witam niestety niemam czasu na odpisywaNIE ,ale czytam was caly czas noi niezle horrory opisujecie wspolczuje - ale bedzie dobrze

ja juz nie moge sie doczekac swojego malenstwa,wkoncu mam juz lozeczko wiec jestem gotowa
od 3 dni mam strasznie spuchniete stopy wygladaja jak napompowane poduszki rece wygladaja tez nienajlepiej,jutro ide do poloznej (mam nadzieje ze ostatni raz) i ciekawa jestem co mi powie
a pozatym juz nudzi mi sie to siedzenie w domu bo ciagle chce mi sie spac

teraz czekam na mojego mezusia az wroci z pracy, troche sie zejdzie bo autostrade zablokowali(jezdzi z brighton)a ja juz niemoge sie go doczekac ,dzisiaj mamy 8 rocznice slubu ;D

pozdrawiam wszystkie mamuski ,dzidziuski i fasoleczki
pa

ps sliczne zdjecia powklejalyscie
 
hej juz jestem!!!!!

internet mi nie dzialal wczoraj  cale popoludnie i nawet nie moglam do was zajzec ach :mad:

maggusia- ale masz piekne zdjecie sliczna dziewczyna z ciebie ;D ;D, i koniecznie dzwon na policje jakby ten dran sie pojawil

agnes- no no nastepna pieknosc naszego forum rosnie sliczna jest twoja coreczka :laugh:, bedziesz jutro na spotkaniu byloby super poznac sie na zywo

dorcia - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY SLUBU DUZO SZCZESCIA I POMYSLNOSCI DLA WASZEJ RODZINKI!!!!!
maxin- dziekuje ci pieknie za ksiazke jest swietna juz zaczelam ja czytac i mysle ze naprawde wiele mozna sie z niej nauczyc dzieki serdeczne!!!!

evoska strasznie zajeta jest w tym tygodniu zaczyna remonty na dobe wiec zyczmy jej wytrwalosci ;D ;D ;D

beta- skarbie ale masz fajnie i napewno wypoczelas od ruchliweg londynu, i juz 18 tydz hmmm jak sie czujesz i jak slodki Tomeczek  ;D

anya- ale mialas straszna przygode cos strasznego :mad:

kasiula matula- jesli mozna zapytac to kiedy przyjezdzacie z mala do londynu  gdzie bedziecie mieszkac,  ;D ;D ;D

u nas ok mala sie wierci i wypycha co sprawia mi ogromna przyjemnosc wypoczywam i dobrze sie czujemy i czekamy na jutrzejsze spotkanko mam wielka nadzieje ze bedzie ladna pogoda :p





 
Ok i jeszcze te dwa zdjecia przeslalabym wam wiecej ale program do zmniejszania mi nie dziala jak bedziecie chcialy jeszcze kiedys zobaczyc to sprobuje zalatwic zeby inne zdjecia z innych sesji byly mniejsze :)
 
Mamusie!

Ok troche was tu zatloczylam tymi zdjeciami eheh ale mam wymowke na zyczenie Maxin to bylo :)

Maja ale wam fajnie idziecie na spotkanko a ja tez bym tak kiedys z wami sie spotkala!
Ciesze sie ze z dzieciaczkiem wszytsko ok.

Dorcia gratulacje rocznicy slubu :) pewnie juz ni mozecie doczekac sie waszej Kruszynki.

Dziewczyny a znacie plec swoich dzieciaczkow???????jesli tak to napiszcie bo jestem bardzo ciekawa.

Pozdrawiam i sle ciumaski.
 
reklama
Maggusia- wklejam zdjecia Josha na Twoja prosbe. Co do Twoich fotek to oczywiscie ladne, moze nie tyle fotografie co Ty sama! Ja majac 17 latek tez duzo pozowalam do zdjec, choc bylam nieco nietypowa modelka, bo byly to swego rodzaju imprezy, gdzie bylam hostessa i promowalam np. Marlboro, Finlandie, LG etc. Mieszkajac w Polsce mialam mnostwo super promocji i wyjezdzalam duzo do Anglii, Australii, Czech na Mistrzostwa Swiata na zuzlu oraz formuly I. Ach coz za piekne czasy, wspaniala przygoda, mnostwo sportowcow z calego swiata...

wielkiusmiech.jpg

Josh.jpg

bouncy.jpg
 
Do góry