reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Tamarunia smaruje tym kremem twarz,jak tylko wyschnie to znowu powtarzam czynnosc i tak caly czas i ladnie sie wygladzila skora.Roziumiem,jak cos bedzie zle z [a[ierami to wypelniem jeszcze raz ;)Moja tez zaczela ssac raczki szczegolnie rano zanim wstanie,ale czasami to oznaka ze jest glodna juz zauwazylam,ale wydaje mi ze zabki jej tez juz ida,bo marudna sie robi i widze na dolnych dziaselkach biale przeswity ::)szok....

Malwanka1977 witam na forum wasza rodzinke ;D ;D ;D

Dzieki Beta ;D ;D ;D


 
reklama
Pieknie na dworze, cieplutko, pogoda sprzyja spacerkom, wrocilismy wlasnie z plazy.

Tamarunia- ja we wniosku o paszport w miejscu stalego pobytu wpisywalam adres w Polsce, mimo ze Josh nie jest tam zameldowany (ja jednak jestem) i powiedziano mi, ze adres w Polsce mam wlasnie wpisac. A co do podrozy samolotem to my lecielismy Centralwings (nie placilismy nic za Josha) i w drodze do Polski oddawalismy wozek i fotelik i Josh siedzial na kolanach tatusia, natomiast w drodze do Anglii oddalismy tylko wozek i do samolotu zabralismy fotelik, gdyz bylo duzo miejsc wolnych i Josh mial swoje miejsce. No, a jesli chodzi o wpuszczanie do samolotu to oczywiscie w Warszawie nikt sie tym nie przejmowal, ze jestesmy z malym dzieckiem i nie mielismy pierwszenstwa, ale wylatujac z Anglii moglismy wejsc pierwsi do samolotu. Mimo wszystko nie chcielismy i weszlismy jako ostatni, bo nie chcielismy siedziec w samolocie dluzej anizeli potrzeba i czekac na wszystkich ludzi az sie wgramola i usiada. Zasiedlismy wiec na koncu i od razu startowalismy, wiec mysle, ze tak wygodniej.

Malwanka1977- witam cie serdecznie na forum

Pozdrawiam wszystkie kobietki i ich maluszki. Buziaczki, pa
 
Hej BabeczkiU nas z tego upalu burza z piorunami i blyskawicami!!!Brrr a maly spi i sie nie boi:)Dziewczynki jak nastepnym razem bede w Londynie to juz tak to zaplanuje ze mama nadzieje uda nam sie spotkac.A tymczasem u nas ok, bylismy dzis na wazeniu, maly wazy 5620, niezly slonik z niego rosnie, ale jest zdrowy i to najwazniejsze.Ale troche sie wkurzylam, bo Oskarus ma szorstkie policzki i cale w krostkach i te same krostki na brzusku i plecach i to wcale nie sa potowki.A pediatra i gp powiedzieli ze to nic i zeby smarowac kremem nawilzajacym.Oj i nie wiem co zrobic bo to nie wyglada ciekawie.Czuje ze zapowiada sie dluga wizyta w Polsce u pediarty bo tym tu nie ufam, a w Poslce przynajmniej mi go znajoma lekarka sprawdzi dobrze:)
Poza tym jest ok, maly spi w nocy a teraz i duzo w dzien bo jemu tez chyba tak goraco jak nam:)
Przesylam fotki naszego synka oraz fotki z Marcelkiem, synkiem cioci Ary:):):)


 
czesc laski

pozdrawiam wszystkich i tyle sie wydazylo na forum ze az nie moglam nadrobic bo teraz jest u mnie mama i duzo spedzam z nia czasu, ale oczywiscie mam chwilke dla forum tez

Maxin- ja jestem na samym poczatku walki o mieszkanie i dopierozlozylam podanie i ciagle czekam na odpowiedz, pani w okienku powiedziala mi tylko ze jak zakwalifikuje sie to wtedy bedzie spotkanie i wszystko mi powiedza wiec nic mi nie mowila co musze dolaczyc jedynie jesli dostajesz wypowiedzenie z mieszkania to wlasnie kopie tego  

tyle bylo wiadomosci ze az mam metlik w glowie ha ha ::) ;D ;D ;D

ale teraz najwaznijsze wiesci  ;D ;D ;D

Bede miala coreczke i strasznie sie z tego ciesze, Ivonek- mialas racje ach jak ja sie cieszylam, malenstwo jest zdrowe i spala sobie akurat jak ja podgladalismy wiec musialam robic niezle wygibasy zeby sie obudzila bo pani chciala zobaczyc wszystko dokladnie, wiec po trudach ale sie udalo, jak bylo cudownie patrzec na nia

dziewczyny musze juz uciekac ;D ;D ;D, przepraszam dziewczyny o ktorych nie wspomnialam ale wszystkich goraco pozdrawiam

acha izusia- ja tez jestem zla lobuziaro, ze bylas w londynie i nic nie  powiedzialas ale nastepnym razem musimy sie spotkac jak bedziesz ;D ;D

papa

aaaa Evoska - kochana z nieba mi spadasz z tym podaniem przeslij mi stronke gdzie to znalazlas ok

beta- jak sie czujesz, jak fasolka :)

malwanka- witaj kochana na forum napewno bedzie ci tu milo na forum dziewczyny sa boskie, moj maz tez ma na imie marcin ;D ;D ;D

ok juz koncze pa pa, pozniej przesle fotki ze scanu ;D ;D ;D
 
MAJA CUDWONIE ZE BEDZIESZ MIAL CORECZKE MOJE GARTUACJIE,kolejna panna na forum,SUPER,ciesze sie z wami ;D ;D ;D

ALE SUPER FOTKI iZUSIA,A WASI CHLOPCY JACY KOFANI,TWOJ OSKAREK TAKI DLUGIO JAK MARCELEK
A WY BABECZKI SLICZNIE WYGLADANIE DUMNE MAMY ;D ;D ;D
a CO U ARY TAK,MALO TU ZAGLADA???

ANYA TEJ PALZY TO NAPRAWDE ZAZDROSZCZE ;)
 
oj dzieki dziewczyny za info na temat lotow:):):):):):)kochsne jestescie:) przynajmniej wiem co do czego. a nsza wozek z gondopla jest wiec nie ma jak sila rzeczy zlozyc go, tylko stelaz sie da zlozyc ale to chyba nie moj problem w koncu:) ::) najwyzej jakos go przykryje zeby nie zabrodzili czy cos, ach zobaczymy:)

Izusia Twoj Oskara i MArcel wyhgladaja jakby byli z tego samego wieku. I wisz co?tu chyba na kazda wysypke mowia ze to tylkotzeba nawilzyc.

A jak masz zamiar do polskiego lekarza isc?prywatnie?
slyszalam ze np mozan sie zarejestrowac jako bezrobotna i miec ubezpieczenie wtedy:) ale to szkoda tak tracic czas na stanie w urzedzie pracy, wiec moze isc do prywatnego lepiej?jak Izusia ty zrobisz?
a kiedy ie do polszy wyieracie?

Witaj MAlwino!!!!!!!!

papatki dziewczynki:)
 
Oj dziewczyny....tak mi milo....dzieki za powitanie.To forum jest zupelnie inne od tych , ktore dotychczas odwiedzalam.Jesli pozwolicie wlacze sie do dyskusji.
maxin78 jak rozumiem smarujesz buzie swojej Natalki jakims kremem?Czy ten krem pomaga na wypryski, czy to tylko nawilzajacy krem.Moja mala od 2 miesiaca zycia ciagle ma jakies pryszczyki na buzi...pediatra w PL nie bardzo wiedzial co to jest a dermatolog mowi, ze to normalne i samo zejdzie.Tylko, ze jak patrze na Antosie z tymi kropkami.....
Jesli chodzi o lot samolotem to lecialysmy Tosia juz trzy razy PLL LOT.W kazdym przypadku wozek oddawalam zaraz przy wejsciu do samolotu natomiast odbior na okeciu przy samolocie ,a w Londynie za pierwszym razem przy samolocie, za drugim na tasmie....:(Cale szczescie wozek wyjechal na tasmie w calosci (a byl calkiem nowy!!!), za to z tego co slyszalam na ewentualna reklamacje ma sie chyba kilka tygodni...gdzies o tym czytalam.musze poszukac.
Maju33 ciesze sie razem z Toba ;D ;D ;D pamietam jak ja dowiedzialam sie, ze bedziemy mieli Antosie, a przytrzymala nas w nieswiadomosci strasznie dlugo.Pokazala sie przed Wigilia a urodzila 1 .02.Mielismy prezent swiateczny ;D
No,uciekam.Tosia zamiast spac bryka po calym lozeczku :)Zreszta zabkuje od jakiegos czasu wiec zjadanie wlasnej piastki jest duzo ciekawszym zajeciem od spania ;D
pozdrawiam wszytkie dziewczyny!!! ;D ;D ;D
 
czesc dziewczyny.. już dawno mnie tu nie było..ciągle nie mam swobodnego dostępu do netu.. :mad:
przeczytałam tak po łebkach co u was.. wszystkie majowe dzieciaczki śliczne.. heh
a mój Wojtus rosnie jak na drożdżach.. wcina mleczko jak szalony :) ładnie sie juz uśmiecha, a czasami smieje się w głos :)
na sierpień przygotowujemy chrzciny.. właśnie dzisiaj rozmawiałam z polskim księdzem z Brighton, ktory raz w miesiącu odprawia polska msze w Hastings..
będziemy malucha chrzcili tutaj bo do Polski wybieramy się dopiero na poczatku grudnia..

popzdrawiam mocno.. a dla kazdego maluszka buziak w nosek od Celki ;D
 
Ale jestem gapa, Malwanka1977-witamy serdecznie:):):)
Majeczka-serdeczne gratulacje, pewnie nie mozesz sie juz doczekac swojego malenstwa?Tylko pamietaj dbaj o siebie, a co do Londynu to ja wierze ze kiedys wreszcie sie tam spotkamy:)
Tamarunia-nie wiem jeszcze dokladnie do ktorego pediatry pojde w Polsce ale jak trzeba bedzie to i prywatnie pojde.Ale moze cos pokombinuje, mojej siostry znajoma jest pediatra i chyba do niej sie wybiore.A do Polski jedziemy 28 lipca, wiec juz niedlugo, nie mozemy sie juz doczekac!
Maxin-nio moe dziecko to niezly slonik, no to prada ze niewiele mniejsz od Marcelka:)
Dobrej nocki!
 
reklama
Tamarunia- w Polsce zgodnie z prawem, nawet jesli matka nie pracuje i nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, jej maluszkowi przysluguje prawo do bezplatnej opieki medycznej w panstwowych osrodkach zdrowia. (musisz byc jednak zameldowana w PL) Wiem, bo po wszystkich cyrkach z nieszczesnym szpitalem w Polsce orientowalam sie w sprawie. Pisalam zazalenia do dyrektora szpitala, Izby Lekarskiej, no i artykul do gazety. To jest smieszne, bo ja jestem ubezpieczona w Polsce, a mimo wszystko wszechwiedzaca pani pediatra kazala zaplacic mi za wizyte 70zl (za porade, ktorej wcale nie dostalam), gdyz twierdzila, ze dziecko jest nieubezpieczone, chociaz jest ubezpieczone automatycznie przy matce. Tak czy inaczej- lekarze nawet sa niedoinformowani i nie wiedza, ze bez pracy i ubezpieczenia- dziecko musza zbadac bezplatnie.
Izusia- mam nadzieje, ze znikna Oskarkowi te krostki. Byl czas, ze Josh tez mial szorstkie policzki, ale smarowalismy je kremem i wszystko pieknie zniknelo. Jesli jednak masz szanse zasiegniecia opinii u znajomego lekarza to chyba lepiej jak wlasnie do niego sie wybierzesz, gdyz w panstwowych osrodkach 'odwala' tylko robote. Twoj synus super wyglada i jakie ma okularki hoho 8) no i Marcelek Ary tez super chlopak. Chlopcy wygladaja na dobrych kumpli ;-)
Maja- gratuluje coreczki. Widac dziewczynki gonia chlopcow na forum, bo na razie to chyba plec meska przewaza :-) Jakie macie propozycje imion?
maxin- plaza super, ale pogoda zdradliwa. Przed wczoraj wyszykowalam sie na plaze... wskoczylam w bikini, wzielam jedzenie, picie, kocyk, Josha... zasiadlam wygodnie na niewygodnych kamieniach i zaczelo padac :laugh:
Evoska- ty to masz przebojowa ta babajage co? Nastepnym razem podaj jej miotle i powiedz, zeby leciala gdzie indziej straszyc :-)
Musze zmykac, bo maluch sie niecierpliwi...
 
Do góry