reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Witajcie kochane!Maly wlasnie spi wiec wskoczylam na chwilke do was:)Na razie nie opisze porodu bo za duzo tego i znajac mojego synka nie da mi skonczyc ale obiecuje ze juz wkrotce sie poprawie:)
Maxin--Natalcia jest sliczna, widze ze tez usmiecha sie przez sen jak nasz Oskarek:)I nasz maluch tez zasypia przy cycu:)A co do jedzienia to u nas tez karmienie co dwie godziny obowizkowo a w nocy to juz wogole ciagle by jadl:)Hehe no i jak maly jest glodny to sie drze na cale gardlo tak jakby cos zlego mu sie dzilo.I musze powiedziec ze czasem mnie to smieszy ze z glodu dziecko tak potrafi plakac.A i wiesz co nie wiem co wy sadzicie ale ja widze ze corcia jest podobna do ciebie:)
Maja-ciekawe jaki duzy masz brzucholek?A i juz niedlugo poczujesz swoje malenstwo i ciagle bdziesz czekala na nastepnego kopniaczka:)
Evoska-ciesze sie ze humorek masz lepszy, nie przejmuj sie babajaga, szkoda twoich nerwow.A i twoj brzucholek ewnie juz duzy, suer ze to juz polmetek, o jak ten czas leci:)Trzymaj sie kochana:)A wiesz tylko imiona ci sie mojego skarba pomylily, Oskarek nie Olafek, ale sie nie gniewam:)
Arus-kurcze szkoda mi ze Marcelek meczy sie z tymi krostami.A my nawet nie mamy sie tu do kogo zwrocic, takze pomysl z polskim dermatologiem jest bardzo dobry:)Trzymajcie sie dzielnie:)
A nasz maluch ma tez ostatnio jakies plamy i krostki zwlaszcza na brzuchu apolozna oczywiscie mowi ze to normalne i przejdzie alee ja jej nie wierze.Postanowilam ze teraz sprobuje nie smarowac malego po kapieli odzywka, zobaczymy moze to pomoze a jak nie to bede zmieniac swoj jadlospis bo jak na razie jem normalnie oprocz tego co ciezkostrawne.A ja mam sie znosnie choc szew jeszcze boli i ciezko mi siadac oraz sie schylac.Staram sie bardzo dbac o niego i mam nadzieje ze szybko sie zagoi.Pokarmu mam duzo az smiesznie ze on czasem sam wyplywa jak fontanna:)I powiem wam ze brzucholek mam nawet maly, myslalam ze bedzie gorzej.Ale oczywiscie i tam bede nad nim pracowac tylko poczekam az szew ie zagoi aby z wysilku mi nie pekl:)
Ok to znikam na razie.
Caluski dla reszty mamusiek!I jeszcze raz dziekuje za wasze milusie slowa pod adresem Oskarka:)
papatki
 
reklama
Maxin- Twoja Natalunia jest przekochana. Cudenko normalnie. I powiem Ci, ze ma Twoje usta! No i w ogole jakos tak bardziej przypomina mi mamusie sadzac po zdjeciach.

Beta- no prosze, jeszcze niedawno mowilas o drugim dzieciaczku, ze bys chciala, a tu juz realizacja planow :-) Oczywiscie najszczersze gratulacje. Jako doswiadczona mamusia wiesz na co sie nastawic. Ja bylam gotowa rodzic nastepne dziecko zaraz po narodzinach Josha :-) Na razie stwierdzilismy jednak z Grahamem, ze jeszcze poczekamy z drugim dzieckiem, bo mamy tez inne plany na zycie anizeli przewijanie pieluch przez kilka lat z rzedu :-) Pokaz nam zdjecia Tomunia. Jestem ciekawa jak wyglada.

Niestety nie rozpisze sie, bo zaraz Big Brother :-) Poza tym bylam ostatnio zajeta, bo za tydzien juz lecimy do Polski i tak sie rozchustalam, ze szalenstwo zakupow nie ma konca ;-)

Pozdrawiam wszystkie forumowe mamusie!
 
Beta GRATULUJE FASOLKI i zycze zeby plamienia wiecej sie juz nie pokazaly.

Maxim,Izunia sliczne te Wasze malenstwa i takie jeszcze malutkie.

Evoska ja tez dosc sporo obcielam wlosy a do tego zrobilam sobie grzywke.

Majeczka juz niedlugo poczujesc pozadne kopniaczki.

\ara mam nadzieje ze szybko Marcelkowi zejdzie to uczulenie.

A my dzisiaj wybralysmy sie z Magda na zakupy dla naszych pociech,bo przeciez jutro jest dzien DZIECKA i naprawde niezle zaszalalysmy,ale te wszystkie ciuszki sa tak sliczne ze ciezko jest sie oprzec,jak tak dalej bedziemy szalaly to nasi panowie nie nadaza zarabiac pieniazkow.No coz narazie mamy po jednym bobasku,wiec szalejemy.

Pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze milych snow i przespanej nocki.
 
wszystkim maluchom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNAI DZIECKA :D

maxin, dostalam od lekarza taki lyn do kapieli i krem na smarowanie i widac juz poprawe, niestety skorka jeszcze nie wyglada tak jak powinna u malego dziecka, tym bardziej ze Celo urodzil sie z taka piekna cera ze az sie wszyscy dziwili ...

lwica, gratuluje zmiany fryzury :D ;) ja tez mam zamiar cos zrobic z wlosami bo wygladam jak...nie bede mowic ;) no i nie moge sie doczekac az cie zobacze :D

izusia, dobrze ze juz masz pokarm :D dla mnei smieszne jest jak sie jedna piersia karmi a z drugiej leci jak z kranu :D na blizniaki sie chyba piersi nastawiaja :D

beta, juz gratulowalam, ale powiem ci ze strasznie sie ciesze i zazdroszcze ze bedziesz miec mala roznice wieku pomiedzy rodzenstwem, u nas niestety minimum 2 latka do nastepnej ciazy, no ale to i tak niezle, lepsze to jak 5 lat :D

tak patrze kobietki na zdjecia naszych pociech i powiem wam ze smieszne sa te nasze dzieciatka :D smieszne w pozytywnym znaczeniu tego slowa oczywoiscie :D najfajniej jak robia minki :D
u nas coraz wiecej usiechow i smiania sie od MArcelka dostajemy. no i moje kochane dzicko usilnie widzi cos na suficie i tak sie wtedy smieje ze az caly dom sie trzesie ;) slodziak :D

pozdrowka :D
 
Izunia - wybacz za Olafka z nieba mi to imie spadlo hi hi hi
Oskarek przepiekny !!!
fajnie ze sie nie gniewasz hi hi hi


Maxinka - Natalka rozkoszna - a pierwsze ruchy fasolki odczulam w 14tym tyg rybke przyslowiowa;)))

pozdrawiam mocno i do rychlego zobaczenia;)
 
Witam kobietki w ten kolejny pochmurny dzien,kiedy w koncu sloneczko wyjdzie,juz lato sie zbliza a tu taka beznadziejna pogoda.Dzis moja mamcia pojechala juz do domku,maz jutro wraca z moim tata,wiec caly czas goscie w domu ;D ;D ;D
DZIEKUJE ZA MILE SLOWA,MYSLICIE ZE NATALKA DO MNIE PODOBNA,WSZYSCY MOWIA CORAZ CZESCIEJ,ZE DO TATY,NO ALE MACIE RACJIE USTKA MA MOJE ;) ;D ;)

Izusia boli jeszcze co...ale szybko sie zagoi,mowisz,ze twoj tez glodomorek ;DNajwazniejsze,ze mamy pokarm i moga sie najesc,ostatnio mala mierzylam i ma juz 53cm,wiec rosnie zdrowo.A jak nocki juz lepiej???

Anya milego pobytu w kraju,ale ci zazdroszcze tez byma pojechala zobaczyc wszystkich i pochwalic sie stokrotka ;)

Lwica nowa fryzurka,pokaz sie!!!!!Ja juz nie moge sie doczekac jak cos zrobie z wlosami,ale wciaz czasu brak,nawet jak wyjde do sklepu na chwilke to mala chyba czuje,bo wtedy pacze i oczywiscie glodna jest,chyba bede musiala odciagac pokarm i zostawiac na wszelki wypadek,ale ile go odciagnac dla takiego maluszka,hmmmm????????

Ara dobrze,ze srodki pomagaja,to najwazniejsze,zycze mu jak najwiecej zdrowka i aby szybko zniklo to przeklenstwo.Cudownie ogladac postepy w rozwoju bobasow,ja juz nie moge sie doczekac jak zacznie sie smiac sama od siebie,jak na razie robi to tylko przez sen ;D

EVOSKA dosc wczesnie poczulas pierwsze ruchy,to wspaniale,cudwoe uczucie,ktorego powiem szczerze mi brak ;)

Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Ja życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!


;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Pozdrawiam kobietki i zycze milego dnia z pociechami na raczkach i w brzuszkach :D ;) :D
 
Wszystkim naszym kochanym Sloneczkom z okazji ICH swieta zyczymy przede wszystkim zdrowka- bo to najwazniejsze!! niech rosna duze i silne!!!! a takze samych slonecznych dni, nieustajacej radosci i najszczesliwszego dziecinstwa!!!
 
Czesc Kochane Mamusie :) Ja na chwilke...

Chcialam zyczyc wszystkim naszym Dzieciaczkom w Ich dniu duzo duzo duzo zdrowka bo to najwazniejsze!!!Zeby mialy szczesliwe dziecinstwo i zawsze usmiechniete buzki!!!I niech nam wyrosnal na madrych, uczciwych i pieknych ludzi i niech dzieciom i rodzicom zawsze dopisuje szczescie!!!
 
Ja również życzę maluchom samych słonecznych dni i zawsze skorych do zabawy roześmianych rodziców :D

onas_05.jpg
 
reklama
witajcie kobitki!!!

Wszystkiego najlepszego zycze wszystkim dzieciakom i duzo zdrowka i usmiechu na buziulkach i zeby zawsze byly szczesliwe i pogodne  ;D

maxin- twoja stokrotka jest boska a ma taki slodziutki usmiech jak spi, bo na pewno marzy o nastepnym jedzonku  ;D ;D ;D i taka szczesliwa ze mam swoja mamusie tak blisko az ci troszke zazdroszcze  :D a ja egz mam 8 czerwca jeszcze troszke, ale nie bedzie zle, a szkoly jeszcze  jeden rok
;D
anya- milego pobytu w kraju zeby pogoda dopisywala :D

ara - mam nadzieje ze pomoze to co dostalas od lekarza malemu bedzie dobrze, a brzucholek chyba jeszcze nie taki duzy , bo nikt mi miejsca jeszcze w autobusie nie ustepuje ::) ::) ::)

lwica- jejku jak ja ci zazdroszcze tych zakupow, ja juz chodze sobie i ogladam rozne zeczy dla malenstwa i odchodze tylko z westchnieniem  :)

Evoska- jak po basenie ja powiem szczerze ze troszke czolam sie zmeczona  ;D, ale zrobilysmy tyle okrazen ze nie ma sie co dziwic   :laugh: :laugh: :laugh:

pozdrawiam was serdecznie mamuski i caluje wszystkie  maluszki w ich dniu



 
Do góry