reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Noo u mnie to naprawdę dopiero początek. Internety liczą mi ok 4 tyg. 28 kwietnia powinnam dostać @ ale nie pojawił się no i zrobiłam dwa testy. Wyszły jak byk pozytywne.
Ja rodziłam córkę SN.
Jak się czujesz?

Kurcze no to gratulacje!!! Dlugo proby;)? Bo my o corke dosc dlugo .., moze tym razem pojdzie latwiej;)
Ja chcialam sn jednak nie bylo to mozliwe poprzez lozysko przodujace
Po cc umieralam chodzic zle bylo Ale JuZ ok jezdze autem itd okna umyte[emoji104]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny jak zribic najszybciej pesel ktory potrzebny do paszportu dziecka .... wiek ze trza udac sie do londynu ,mozecie Po krotce napisac co potrzebne do wnuosku o paszport ?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
A powiedzcie dziewczyny jak zribic najszybciej pesel ktory potrzebny do paszportu dziecka .... wiek ze trza udac sie do londynu ,mozecie Po krotce napisac co potrzebne do wnuosku o paszport ?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Nie musisz sama wyrabiać peselu wystarczy że poprosisz kogoś w Polsce np. mamy żeby zarejestrowała twojego maluszka w urzędzie stanu Cywilnego ale musisz jej wysłać angielski akt urodzenia i ona musi zaniesc go tłumacza i przetłumaczyć na Polski ale to wszystko może załatwić ona. To jest kwestia tygodnia.
Następnie mama musi ci odesłać ten akt urodzenia i z tym aktem urodzenia jedziesz do ambasady w Londynie i Składasz wniosek o paszport dla dziecka.
Jeśli mieszkasz gdzieś daleko od Londynu albo masz ciężki dostęp bo np. nie jeździsz samochodem na ale napisałaś że jeździsz to możesz poprosić o wysyłkę tego paszportu pocztą. Wypełniasz specjalny wniosek i płacisz za przesyłkę pocztową dodatkowo.
Jeśli bardzo ci się śpieszy to wiem że oni wyrabiają paszport tymczasowy na miejscu ale nie wiem jak to jest z dziećmi dla których to jest pierwszy paszport.
Ja chyba Złożyłam wniosek początkiem października A paszport dla małej przysłali mi początkiem grudnia więc chyba czekasz jakieś osiem tygodni.
Jeśli chodzi o to co potrzeba do wyrobienia paszportu to tylko ten Polski akt urodzenia zdjęcia wypełniasz wniosek i chyba obydwoje rodziców muszą być obecni dziecka nie musi być.
 
Tu okolo 12 tc jest pierwsze usg to tez mozna zobaczyc

Michasia dzieki za info


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry