reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witam :-)

MX6 Filipek miał ospę gdy miał 3 miesiące....ale lepiej jak dzieciaczki są mniejsze niż miałby ją przechodzić w wieku póżniejszym takim jak my...moj M się zaraził od Fifolka i 2 tyg leżał plackiem, a wyglądał okropnie.

To siostra niech do lekarza idzie są specjalne leki, żeby zachamować wirusa....ja miałam dostać jak moi chłopcy mieli ale ja przechodziłam i nie brałam i wiem że kobietą w ciązy też dają.

Oj to Mati duży chłopak :-) Filip jadł dużo do 8-9 miesiąca, a teraz kręci na wszystko głową...
 
reklama
Bibiana siostra właśnie poszła do lekarza i aż mnie nosi taka jestem ciekawa co jej powie tym bardziej że wysmarowała małą fioletem abo wyczytała w necie hahha a oni tu nie znają chyba że w weterynarii hahha ale widze że moi mają te same objawy już infekcja ich bierze zakatarzeni i pokasłują tak samo jak Martysia:( Ja to się mam heh jeden dzień był Mareczek w przedszkolu i znowu kwarantanna:( No cóż ale jak już teraz przejdą to będzie z głowy:) A co do Matiego to odkąd zaczoł chodzić to już nie przybiera tak na wadze bo waży prawie 14 kilo i stanął jak był mniejszy to naprawde klocuch z niego był w porównaniu do moich starszych dzieci bo Mareczek ma 4 lata a waży 17 kilo a jeszcze niespełna rok temu ważył 14 kilo ale chociaż jeden wyrośnięty ale też nie choruje pewnie klimat mu tutejszy służy:) Chociaż musze przyznać że tutaj dzieci mniej mi chorują bo jak sobie wspomne jak mieszkałam w Polsce to wiecznie szpital miałam i to dosłownie:( Pozdrawiam:)
 
MX6 i jak siostra??
No to ładnie waży, Filipek waży 10250, od 6 miesięcy bardzo mało mi przybiera...taki chudziutki się zrobił, bo wcześniej to jadł za dwóch :-D no ale ważne że zdrowy :-)
W Polsce za bardzo są wahania temperatury, jednego dnia jest -20 a następnego +10....

Alexiaa rodzisz??? daj znać :-) my cały czas trzymamy kciuki :-)
 
Witajcie kobietki: Byłam wczoraj u lekarza mały już mi się wcisnoł do kanału rodnego i boli mnie jak chodze.Rozwarcie się robi i nie ma już czopa.Lekarz powiedział dużo seksu :-Di czekać na rozwój sytuacji.Dziś boli mnie jak na okres i krzyże.Mam już dość i chce już urodzić zwłaszcza że wszyscy dzwonią i zadawają te same pytanie gdybym ja to wiedziała dziś znów s..:-D.Może wkoncu się zacznie.pozdrawiam wszystkie mamuśki.

ticker.php
 
hejka laseczki ;-)Siostra była wczoraj u lekarza a On zamiast na małą to wystraszony faktem że Ona w ciąży i tam ospa wydzwaniał po szpitalach potwierdzał wyniki a małej nawet nie dotknął ponoć samo przejdzie a ta się tak wkurzyła hahahahah ale nie dziwie się bo Martysi najwięcej pęcherzyków w pipeczce się zrobiło i daje jej tak popalić że Gocha chodzi jak ząbi:szok: Ania a więc dużo sexu i dobre wieści nam tu serwuj heheh a tak na poważnie takie pytania i telefony od znajomych to kosmos sama coś o tym wiem dlatego nie zazdroszcze! ale pociesz się że już bliżej niż dalej:)
 
Oj to biedna Mała się namęczy...czyli u siostry wszystko ok?

Alexiaa no to do dzieła :-) hihi ja przed porodem cały czas sprzatałam, ale to i tak nie pomagało, jeszcze ciepła kąpiel pomaga, ale na mnie to chyba nic nie działało...u Ciebie jest inaczej bo masz już skurcze więc musisz tylko wszystko przyspieszyć ;-)

A telefony to naprawdę wkurzające są...brrr...kciuki caly czas zaciśnięte :-)
 
Witam, znowu mnie dawno nie było

Przeziębiona jestem i Igor też:-(. Mam nadzieje, że mu na uszy nie pójdzie.
On miał częste bóle uszu, bo tak naprawdę zapalenie to było ze 3 razy, ale oczywiście prawie za każdym razem antybiotyk dostawał. Teraz troszkę gorzej słyszy. I ma płyn w uszach. Mam nadzieje, że jednak jakoś to przejdzie, ale już sama nie wiem. Zobaczę co mi lekarka za 3 tygodnie powie.

Alexia oby szybko poszło. Czekamy na wieści.

Jak tam Filipek w żłobku? Dalej mu się tak podoba.

MX6 ale masz fajną gromadkę. Czasem sobie myślę, że może jeszcze jedno dziecko za jakiś czas, ale sama nie wiem czy się zdecyduję. Na razie mój mąż słyszeć nie chce.;-)
Spadam mieszkanie ogarnąć, dzisiaj znajomi mają wpaść.
 
Czesc dziewczynki może wy mi doradzicie co mam robić.Cała noc bóle krzyżowe nie mogłam nawet się położyć.Od rana ból podbrzusza jak na okres i potem skurcze.Teraz się wyciszyło ale nadal brzuch wygięty i jestem taka niespokojna co jakiś czas mi gorąco i wracają bóle krzyżowe mam jechać czy czekac?Dodam że mały taki dziś niespokojny i tak intesywnie się rusza.

ticker.php
 
Alexiaa jedź zbadają Cię i najwyżej puszczą do domu lub zostawią, ale będziesz spokojniejsza.

Annaoj kce od mojego meza kolegi syn co chwile ma zapalenie ucha, a nie ma Igorek powiększonych migdałkow, bo wtedy tez uszka bolą... Od mojej koleżanki syn miał tak ze bolały go uszy i zaczal coraz gorzej slyszec gorzej mowic, bo wiadomo jak dziecko sie nie slyszy to i gorzej mowi wszystkie badania wskazywaly na uszy i miał mieć operacje, nie wiem dokladnie jak to sie nazywa co mial miec robione i przed sama operacje jakas pani doktor kazala zobaczyc migdalki i okazalo sie ze mial przerosniete i to od tego, skonczylo sie na usuwaniu migdałków...

Zycze wam dużo zdrówka, Filipek tylko tydzien w zlobku byl, potem go zurlopowałam, bo ja i tak wolne mialam i chcialam z nim jeszcze pobyc, a jak mial isc do zlobka to anginy sie nabawil, ale ogólnie to mu sie bardzo podoba i od poniedzialku juz idzie :-) mam nadzieje ze nie bedzie mial jelitowki bo dzis zawiezlismy malego do tesciowej i ta oznajmila ze jelitowke ma...jakby nie mogla nas wczesniej uprzedzić....
 
reklama
Do góry