reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Hej:-)
Bryska- ja bede z Natalka, zrobie salatke wezme tez jakis sok i ciastka.;-)Wyslij mi adres, please.
Monika-Mi tez 15 pasuje.
Sandrulinska-dobry pomysl!:tak:
 
reklama
hejka,
ja jeszcze nie wiem czy maz mnie przywiezie czy jak cos to sie usmiechne do Olgi i Wioli i pojade z nimi, jutro bede wiedziala wiecej. Ja mam juz te torebki jak chcecie to mam tez takie karteczki samoprzylepne to moge wziac i poprzykleja sie na tych torebkach:-)
Bryska - poprosze o adres;-)ja zrobie ciasto i tez jakies winko:tak:
 
Jak dla mnie to moze byc 15 byleby nie pozniej bo max juz o 18.30 smacznie chrapie :)
Mysle ,ze jak zaczniemy sie schodzic tak od 14 do 15 a mikolaj zapuka do drzwi o 15.30 czy 16 to bedzie dobrze , nie ?

Sorki ,ze sie tak nie angazuje zbytnio ale mam sporo na glowie.

Gosiu - dla mnie prosze i worek i karteczke samoprzylepna , kokarde sobie zalatwie a i tez cos przyniose .

Buziaki i do soboty.
 
witam,gosiu -ja poprosze karteczki z dziesiec hahaha niezartuje jedna i worek,
bryska no my z olga sie umowimy moze z wiesienka i dojedziemy razem,gdzie moge kupic taka kokardke
emwu- moja amcia tez wczesniej chodzi spac wiec mysle ze mikolaj tak o 16 jak bedzie to super.
 
no wlasnie przebieramy dzieci???????? Bo jak tak to musze do dunsa leciec cos kupic.

wiesienko-my tez poprosimy o woreczek i karteczke.
 
reklama
Do góry