reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej laski
ja niestety niebede w piatek
ale dzis bede napewno na zakupach w centrum !!
wiesienka bedziesz wkoncu dzis?
bedzie monika,druga nowa monika,justyna,noi moze wiesienka fajnie cooooo
 
reklama
Witam.

Monika1085-wpadne do Ciebie w tygodniu po my stuff!

A i kto jeszcze sie pisze na piatkowy wieczor?????

Milego spotkanka dziewczyny!
 
kurde tez bym chciała do was dołączyć w piątek ale głupio mi tak zostawić małego z moim który do nas przylatuje na tydzień i sobie wyjść;/ wiec bede z wami tylko duchowo..:(
a co z jakimś spotkaniem dziennym i dzieciaczkowym?
 
monika = tak dotarlusmy na 15 do mnie do domku i jeszcze po 2 piwka u mnie na ogrodku wypilysmy i magda poszla do domku robic obiad hahahha'aja poszlam o 17:30 spac z amelia i kuba mnie obudzil o 20 i grilek i abarotno hahha smirnoff
 
dziewczyny!:baffled:
mnie nie bedzie w piatek bo A ma na noc , mogłabym zostawić dzieciaki pod opieką teściów teoretycznie ale w sobote o 9 ruszamy na komunie wiec:baffled::confused: A bedzie zaspany i jeszcze ja po szalonej nocce z wami:tak: odpada niestety:dry:
 
Dziewczynki ja tez nie moge w piatek bo własnie rozpoczełam 16dniowe wakacje.Jutro mamy leciec do PL, ale nie wiem czy to sie uda bo wuklan znów daje czadu:-( Własnie próbuje nas spakowac, ale nerwy puszczają i wszystiego sie odechciewa:-(Ten wulkan mnie wykonczy!W każdym razie zyczę Wam miłego spotkania i wypijcie za mnie.

Całuje Was mocno.
 
Olga79- udanego urlopu, my tez mielismy nerwa jak lecielismy a potem na powrot ;-)
Amelia2008- nie dotarlam niestety, moj P popsul znow tel. i znalazl uzywany i jechalismy po niego a potem po znajomych na lotnisko- byli w Tunezji- super podobno
w sobote bylam na wieczorze panienskim mojej kumpeli z pracy. Impreza super!!! Najpierw spotkalysmy sie u kumpeli w mieszkaniu gdzie Martyna( wychodzi za maz za 3 tyg) dostala prezenty i gadzety potrzebne potem... i kazda oczywiscie chetne pila do woli co tylko chciala i ile mogla w siebie wlac alkoholu:-):-D. Nastepnie cala ekipa wyladowala w restauracji gdzie byla rezerwacja,a tam sie dzialo... w prywatnej sali byl umowiony striptizer, ktory przyszedl w stroju policjanta i 30 min tanczyl przed Martyna i przed nami tez :-p- przerazona totalnie i zaskoczona ale podobalo sie jej. Kolo polnocy -poszlysmy chociaz juz niektore nie bardzo mialy sile:blink:- do klubu nocnego. Zabawa trwala do rana do 4, chociaz ja wyszlam o 2. Rano nie bylo tak zle, Asia mi dala pospac i obudzila sie dopiero o 6.30-normalnie przed 6. Wczoraj byl spacer i odsypianie, a dzis niestety do pracy:-(
 
no to nieZlLy ubaw mialas wiesienka.i szkoda ze cie niebylo w sobote,juz zapomnialam jak wygladasz.
monika-przepraszam cie zapomnialam wczoraj ci ta nazwe napisac sorki,PROTEXIN RESTORE
kiedy kolejny wypad po kaszanke?
 
reklama
Do góry