reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Reading

Oj jak mi miło.....:tak: tyle ciepłych słów pod moim adresem....:-) Dzięki

Widzę że przedstwianko się zaczęło...więc i ja powiem coś o sobie, bo historie Filipka już znacie;-)

Więc...(hmm...nie powinno sie zdania zaczynać od więc...no ale:-p)...ja mam...no prawie 25 lat ;-)...jestem mężatką od 2005 roku. Mój mąż ma 33:)szok:) lata :-D
Mieszkamy w Ostrowie Wlkp...ale jak się uda z moim prawkiem to od 07 maja już będziemy w Anglii razem. Ja jak narazie cały czas poświęcałam Filipkowi...więc nie pracowałam nigdzie. Jestem przedstwicielem Fundacji Serce Dziecka, pomagamy maluchom z chorymi serduszkami. Interesuję się urządzaniem wnętrz....poprostu mam bzika na tym punkcie :laugh2:...ale niestety eksperymenty robię narazie tylko w naszym mieszkaniu. Marzy mi się domek jednorodzinny...w stylu Angielskiej Kolonii....hmmm.....:rolleyes:
To chyba na tyle.....


Poza tym u nas ok......uczę sie jazdy i idzie mi coraz lepiej.....
Buziaki dla was!!!
 
reklama
Hej,
Madzia Ty przyjezdzasz a moja kolezanka wyjezdza tego samego dnia. Tylko, ze ona juz na zawsze opuszcza Anglie :-(. To jest takie troszke smutne - kiedy wyjezdza ktos z moich znajomych czuje sie tak jakbym tracila kogos z rodziny, kogos bliskiego. Od 2 lat nie pracuje i coraz bardziej czuje sie tutaj samotna. Dlatego ciesze sie, ze istnieje BB. No ale dosc o smutkach :tak:.
Madzia i jak tam z mieszkaniem? Chcecie wynajmowac sami czy moze macie tu znajomych, z ktorymi bedziecie mieszkac.

To ja rowniez przyznam sie do wieku :-) mam nadzieje, ze nie bede najstarsza - w piatek koncze 30:szok: - bardzo powazny wiek.

Pozdrawiam
 
Dziewczyny... ja to dopiero jestem staruszka :szok: w maju stuknie mi 32 lata. Ale najważniejsze, że ja cały czas czuję się jakbym miała 25 :tak::-)
 
Sewa a ja mam tak samo ciagle czuje sie jak dwudziestka :-D Ta trzydziestka troszke mnie przeraza bo teraz to juz z gorki do czterdziestki :szok:
Madzia po suwaczku widze, ze Twoj synus bedzie obchodzil 2 latka juz tu w Anglii :-D
 
Mangie po drodze, tylko jakoś tak dziwnie mi pisać samej ze sobą ;-):tak::-D

Ja jestem na etapie...... biegam po urzędach, załatwiam sprawy :tak: jeszcze do tego wszystkiego pochorowani jesteśmy. Jędrek zagilowany od kilku dni, ja dziś wstałam chora :baffled: ledwie żyję :-(

A za oknem piękne słonko!

Życzę milutkiej niedzieli!
 
Jestem z wami kochane....;-)
U nas ok...ja narazie skupiam się na prawku.....jak pomyślę o piątkowym egzaminie....echhhhhhh:szok:
Mąż szuka mieszkania, ale jakos ciężko coś mu to idzie:dry:.....tym bardziej ze narazie czeka na wynik mojego egzaminu, bo jeśli nie zdam to on nadal będzie mieszkał z kolegami żeby było taniej.....no zobaczymy!
Mangie a może słyszałaś o jakimś mieszkanku 2 pokojowym (czyli salon+sypialnia) gdzieś blisko centrum do wynajęcia- nie drogo....
Jeszcze dwa tygodnie i mój Maciej przyjedzie :tak:...doczekać się nie moge :-)
Ciekawe jak Fifi zareaguje na niego.....bidulek tyle czasu nie widział tatusia...echhhh
Tak Filip już w Anglii powinien obchodzić 2 urodzinki...dokładnie 09 maja. Ale jeszce w Polsce zrobimy mu imprezkę :)))

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko.....
My jak mały wstanie i zje obiadek uciekamy na spacer....bo a oknem piękne słoneczko :-D:-D:-D
 
madzia już dziś trzymam kciuki za piątkowy egzamin :tak:

U nas mąż już wpłacił zaliczkę na mieszkanko, wprowadza się 3 maja. Podobno bardzo fajne miejsce, niedaleko centrum, blisko park, fajny plac zabaw. Czego mi więcej do szczęścia potrzeba :-)

Teraz tylko trzeba szybko sprawy związane z naszym mieszkankiem w Polsce pozałatwiać i jedziemy :tak:
 
reklama
Hej dziewczynki,
szykujcie sie, zalatwiajcie wszystko bo ja juz nie moge sie Was doczekac ;-):tak:

Madzia tutaj kazde mieszkanie ma salon (ktory nie zalicza sie do liczby pokoi) wiec Wy chcecie 1 bedroom flat/house. Madzia moglabym sie rozejrzec tylko musisz mi napisac czy chcecie wynajmowac prywatnie czy z agencji. W agencji placi sie wiekszy depozyt ale koszt wynajmu w sumie ten sam. Mysle, ze bezpieczniej z agencji.
Sewa masz mnie i Madzie :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie i Madzia trzymam kciuki:tak:
 
Do góry