reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Ithildin, ja mieszkam blisko Wawrzyszewa. Miejsc tu ciekawych dla dzieci nie ma. Jak chcemy, żeby Filip poszalał trochę to jeździmy na Plac Wilsona. W parku mają świetny plac zabaw.
 
reklama
A wiem, wiem, byliśmy dwa razy w czasie dotychczasowych pobytów na tym placu w parku, jest super :)
Dzięki dziewczyny za odzew! Mam nadzieję, że będę tu częściej zaglądać jak już się przeprowadzimy - na razie wielkie pakowanie...
Pozdrawiam!
 
Drogie Mamy Bielańskie :)
Kiedy będziecie potrzebowały odrobiny wytchnienia - zapraszamy do Klubu Malucha "Hopsi" - blisko Bielan, przy stacji metra Dworzec Gdański. Można zostawić u nas Malucha na czas zakupów (5 min do Arkadii), wizyty u fryzjera czy spotkania.
Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 - 20.00. Maluszki dobrze się u nas czują i świetnie się bawią :)
W sytuacjach wyjątkowych (wyjazd, wesele) można skorzystać także z opieki nocnej.

Więcej informacji na naszej stronie: www.hopsi.pl
Zapraszamy!


Klub Malucha "Hopsi"
ul. Słomińskiego 5/177

tel. 796 996 096
mail: kontakt@hopsi.pl
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Ja już od dwóch dni jestem w Warszawie:) Wczoraj okazało się, że bardzo blisko nas jest super miejsce na spacer - staw z fontanną i dość duży plac zabaw, także bez przesady z tym, że miejsc dla dzieci nie ma ;)
Poza tym blisko mamy też bielański ośrodek kultury - za tydzień w niedzielę jest tam teatr dla dzieci, tylko trzeba się przejść po zaproszenie.
A jutro trzymajcie za nas kciuki, bo startujemy w nowym przedszkolu!
Pozdrawiamy :)
 
Mówisz o placu zabaw przy Andersena? I stawach?

No są miejsca do zabaw dla dzieci, ale takie typowo osiedlowe, czyli dawno temu odnawiane i dla mniejszych dzieci mało bezpieczne, bo jak upadek z czegoś to na ziemię lub żwirek.
Więc ciekawością swoją nie powalają. Pytałaś o ciekawe miejsca do zabaw dla dzieci, więc jak dla mnie najbliży który spełniałby wymogi bezpieczeństwa to właśnie PW.
Pospacerować w bielańskich okolicach można - bo lasek bielański, młociński, więc jest gdzie :-)
 
Masz rację, pod względem bezpieczeństwa ten w parku przy Placu Wilsona rzeczywiście się wyróżnia. W Gdańsku mieliśmy niektóre naprawdę świetne place zabaw, ale żaden nie miał miękkiej podłogi ;))) Także ja tam nie wybrzydzam. Generalnie coraz bardziej mi się tu podoba:)
 
O kurcze, mieszkałaś w Gdańsku?

Ja wybrzeża nie porównuję nawet z Warszawą, bo odpada w przedbiegach, hehehe...
Bardzo chciałabym mieszkać nad morzem.
Czyli jesteś rodowitą gdańszczanką i niedawno przeprowadziłaś się do wawy?
Sorki, że tak wypytuję;-);-)

A z miękką podłogą plac zabaw, to ja mam nawet po drugiej stronie ulicy, ale mój Filip się tam nudzi, bo mało kolorowy jest, hehehe... I nie przyciąga uwagi. Jedyne co, to mógłby się tam tylko huśtać :)
 
Ostatnia edycja:
Tak, jestem rodowitą gdańszczanką i właśnie przeprowadziłam się do wawy :) Większość ludzi stuka się w głowę słysząc o takiej zamianie. Ale ja lubię Warszawę - póki co ;) - poza tym nie jest to raczej przeprowadzka na całe życie. No i była podyktowana raczej sytuacją życiową niż całkowicie dobrowolnym wyborem, ale na razie cieszę się, że tak się stało.
W Gdańsku jest prawie cała moja rodzina (i mojego męża też), także pewnie i tak wszystkie święta i wakacje będą nad morzem :)

Co do placów zabaw - my mamy pod oknem zaledwie piaskownicę i dwie sprężynki, ale na teraz jest jak znalazł, bo Olek aktualnie przepada za budowaniem w piasku mostów i podjazdów dla ciężarówek :)
 
reklama
Cześć nareszcie cos sie dzieje:) Ja mieszkam przy PW i codzinnie bywam w tym parku z Zosią bo uwielbia tamtejsze huśtwaki dla niemowląt i zjeżdżalnie. Tam dzieci naprawdę mogą poszaleć.
 
Do góry