reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

cześć Dziewczyny...
Mam do Was pytanko...czy któraś z Was wyrabiała tutaj paszport dla swojej pociechy? Ja mam umówione spotkanie w konsulacie na 20 lutego...ale mam problem bo nie wiem gdzie moge zrobic takiemu maluszkowi zdjęcie. Moze któraś z Was wie gdzie tu jest jakis fotograf.
Pozdrowionka
 
reklama
hej.
u nas juz prawie w porzadeczku:-). siedzimy jeszcze w domu, krosty na ciele sa ale juz zaschniete. gabids dziekuffka jeszcze raz:-).

kis.w - tak wlasciwie kazda z nas ktora tu rodzila sprawy z paszportem ma za soba, bo to rzecz niezbedna. ja robilam juli zdjecie sama i to juz dwa razy (teraz ma paszport na 5 lat), tak mysle lepiej bo sie dziecko nie stresuje..a w sumie nawet nie wiem czy sa fotografowie ale sa na pewno. dziewczyny Ci cos podpowiedza..

z ta midwife dziwna sprawa, ja mialam jedna, no moze dwie ale nie bylo tak zeby za kazdym razem ktos inny i z tego co pamietam to bardzo byla pomocna..

Rybcia_21 - a co tam ciekawego ogladalas?:-) a wiecie ze tu robia seanse w kinie dla matek z dziecmi? zreszta w polsce to tez juz zadna nowsosc. moze sie kiedys wybierzemy na jakis film??:-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny
Gudrun no to fajnie ze mazidla pomogly a my dziekujemy za czekoladki:-)
Nafnia dziekuje za pamiec u nas juz wszystko w porzadku.W lutym fabek ma wizyte z laryngologiem i wtedy bedzie wiadomo co robimy z migdalkami.Ale mysle ze beda wycinali.
kis ja pierwsze zdjecia robilam na Maperrley Road blizej centrum w zakladzie fotograficznym.A do drugiego paszportu zrobilismy juz sami.

znikam na zakupki bo jutro moje urodzinki i trzeba bedzie jakis torcik zmajstrowac.
 
gabids - mazidla bede przechowywac i jak jakis maluch sie nie daj boze rozchoruje to podam dalej:-D.
wszystkiego najlepszego na urodzinki!!:-D ktorekolwiek sa..
ja moje mam za okolo miesiac..cwiercwiecze na karku..ach ten czas leci..:szok:

amolendowska - Ty juz w polsce pewnie? szkoda ze wtedy nie wpadlas do mnie do sklepu..a teraz jakbys przyszla moglabys podziwiac wystawe ktora sama zrobilam:tak:. jestem z siebie dumna:laugh2:. a jak ktos inny ma ochote wpasc mnie odwiedzic i zalapac sie na maly bargain to zapraszam:-):
591 Mansfield Road od pon do srody do 13.:-)

kis.w - jeszcze odnosnie zdjecia: poczytajcie jakie wymagania maja na stronie konsulatu i zrobcie sami:tak:, u fotografa dziecko moze sie rozplakac i nic nie wyjdzie..a przy pierwszym zdjeciu w konsulacie patrza przychylnym okiem - przynajmniej w naszym przypadku;-)


nie wiem jak Wy ale ja czuje juz wiosne..:happy:
 
gudrun no to trzymaj tez zelazny zestaw na ospe pewnie sie komus przyda.A w jakie dni sa u Ciebie nowe dostawy? i dziekuje za zyczonka u mnie to juz dawno sie licznik wyzerowal.Ehhhh wcale sie nie ciesze tymi urodzinami.
 
gabids wszystkiego najlepszego:-)
Oki, dobrze zrobie sama te zdjecia mojej dzidzi, a gdzie wywoływałyście te zdjecia? Bo w Tesco sienie da bo nie robią w takich wymiarach.
Pozdrawiam
 
hej

kis.w zdjecia do paszportu my robilismy u fotografa w Beeston, to chyba masz niedaleko z Long Eaton,
w Beeston sa dwa miejsca, jedno w sklepie fotograficznym przy deptaku, a drugie to studio fotograficzne Double Image - i to zdecydowanie polecam - milo i bezstresowo, kosztuje 4 lub 5 funtow,

gabids - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, ciesz sie z urodzin:tak::-D

gudrun ja tez czuje wiosne, wczoraj poczulam po raz pierwszy :tak:, i nie wpedzaj mnie w kompleksy tym swoim cwiercwieczem:-p:-D
 
reklama
Dziekuje za zyczenia dziewczyny.
Mowilyscie o wiosnie a tu jesien dzisiaj.Polalo jak z cebra.

kis my sami wywolywalismy zdjecia.

A ja dzisiaj siedze w domciu bo raz ze leje a dwa to listonosz ma byc z prezentami:-)
 

Podobne tematy

Do góry