reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hejka:)
Wieki mnie tu nie bylo i teraz tez na chwileczke (niestety):rofl2:
Sluchajcie pisze tu bo moze ktoras z was zna kogos kto ma troche czasu wolnego i chce dorobic do budzetu:-Dmianowicie szukam dziewczyny do opieki nad moimi skarbami codziennie na 2 godziny:-)
Jesli cos wam sie obilo o uszka to prosze dajcie wiadomosc na priv bardzo mi zalezy:tak:Z gory wielkie dzieki.
caluski i do zobaczenia
 
hej dziewczyny, my też już po urlopie i czekamy na rozwiązanie. mam do Was pytanko: co trzeba zapakować do szpitala dla siebie i dziecka?? bo znalazłam kilka różnych list i jak je połączyłam to wychodzi że powinnam wziąć walizkę. pozdrawiam
 
hej

cisza tu przeokropna, a my z dziewczynami ostro pracujemy nad organizacja..tylko czy jakies mamy sa jeszcze zainteresowane chodzeniem na spotkania??:confused:

amolendowska - co do wyprawki to powiem Ci co mialam i co zupelnie wystarczylo. :tak:przeciez reszte rzeczy moze przyniesc Ci maz nastepnego dnia..bo zalezy czy bedziesz miala cesarke czy naturalne i ile dni spedzisz w szpitalu.

na poczatek: ze 3 pieluszki, chusteczki, para spioszkow, ze 2 body, moze czapeczke, jakis kocyk - dziecku chyba wiecej nie potrzeba na pierwszy dzien:-)
a sobie: pizamke rozpinana, wkladki laktacyjne, koniecznie podpaski najbardziej chlonne, no i ja mialam majtki jednorazowe i bardzo mi sie przydaly. wiadomo jakies kapcie, szlafrok - to co do szpitala zawsze sie bierze...:tak:
tyle mi przychodzi do glowy
moze jakas inna mama uzupelni..ale jak mowie reszte rzeczy w razie potrzeby moze Ci ktos doniesc, wiec nic sie nie przejmuj!

bedziemy trzymac kciuki!!:-D
 
hej dziewczyny, my też już po urlopie i czekamy na rozwiązanie. mam do Was pytanko: co trzeba zapakować do szpitala dla siebie i dziecka?? bo znalazłam kilka różnych list i jak je połączyłam to wychodzi że powinnam wziąć walizkę. pozdrawiam

Ola wcale nie musisz brac walizki.Gudrun dobrze napisala ze nie trzeba brac wiele.Ja jeszcze bym dodala zel pod prysznic i szampon bo po porodzie prysznic jest niezbedny:tak:no i dezodorant antyperspiracyjny bo bedziesz bardzo sie pocic.
Lekkiego porodu zycze i zdrowiutkiej dzidzi.
 
hej, dzięki za pomoc, no ale odczytałam za późno.. dzisiaj wróciliśmy z malutkim ze szpitala... skończyło się niestety cesarką, ale nie narzekamy.. zdjęcia dodamy później, pozdrawiam
 
reklama
Chetnie wpadne zobaczyc maluszka i przy okazji sobie powspominam jak to bylo rok temu kiedy urodzila sie Angelka:) Tylko musimy poczekac pare dni bo przyplatal mi sie jakis katar i nie chce zarazic maluszka.
 

Podobne tematy

Do góry