reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

No niestety ale my nie bedziemy:no: na 16 w srody Fabian chodzi na basen,pozniej musi zjesc i odpoczac bo jest strasznie zmeczony.
 
reklama
Czesc laski! ale mialam duzo do czytania:-), fajnie! Sorki za nasza dluga nieobecnosc na forum, ale od czwartku mielismy gosci, wiec nie dotykalam kompa:tak:. Dzis juz pojechali, wiec obiecuje poprawe!
Justyna dzwonila, ze to jutrzejsze spotkanie bardzo wazne, wiec bedziemy jak nic!:-):tak:
Pozdrawiamy serdecznie i chorowitkom zyczymy zdrowka!!!!
 
my tez sie pojawimy o ile nie bedzie padalo.
nie ma co dzieci w domu kisic. a jak sie wymecza to beda lepiej w nocy spaly. choc na moje to i tak nie dziala hehehe
a moze zna ktos dobry sposob na to, zeby dziecko przespalo cala noc (tylko nie z mama w lozku) bo u mnie z tym ciezko i czasami nie wyrabiam.
 
ja raczej tez jutro bede:-).

sposob zeby dziecko przespalo noc..hmm moje dalej nie ma na to ochoty..:-)budzi sie jak dobrze pojedzie raz i wola mama mama (tak o 4) no i wtedy laduje u nas..:happy:
ale przy zaspyianiu po kapieli klade zawsze do jej lozeczka. krzyczy nie krzyczy.
klade i juz.
jak bardzo jej zle to przycohdze co jakis czas tlumaczac jej (bo wreszcie juz moge!!:tak:) ze jest bezpieczna, ze mama blisko i nic jej nie grozi..klade milion misiow i poduszek dookola i jakos tam zaspypia..
ale w dzien jak ma drzemke to tez tylko w naszym lozku
takze wszystko to takie "niepoukladane":rofl2:


mamuski czy chce ktoras 2 wory w sensie reklamowki ciuszkow na tak od 6 miesiecy do roku?
czesc calkiem ladniutka jakies kiecuszki itd, po czesci widac ze ktos sie nad nimi znecal:-D. ale mysle ze po solidnym wypraniu (moja pralka zle grzeje wode wiec pewnie dlatego nie moge ich doprowadzic do stanu poczatkowego) na pewno posluza jeszcze troszke..

generalnie kiedys myslalam ze mozna zrobic taki kiermasz na ktorym moglybysmy albo kupowac za mala kwote albo wymieniac sie czy to ubrankami, zabawkami, ksiazkami o dzieciach.itp.
ja mam np caly czas nieszczesne kaszki ktore przyjdzie mi chyba samej wcinac na sniadanie..bo julka nawet patrzec nie chce..
mam tez fotelik niepotrzebny, moze niezbyt piekny bo z charity shopu (na dziecko 2-3 letnie), mam jakies witaminki - wciaz z data waznosci - D3 i takie ogolne..
mam jednym slowem kupe niepotrzebnych rzeczy!!:baffled:
amolendowska - i wlasnie co z tymi gazetami?moze Ty juz urodzilas a ja glowe zawracam? to moze ktos inny chce gazetki..?



pozdrawiam!!:laugh2:
 
My tez sie pojawimy a jak ktoras mama niewie gdzie jest forest to o 15.30 bede czekac pod glownym wejsciem do wiktorii pozdrawiam i miejmy nadzieje ze sie pogoda nie popsuje :-)pozdrawiam mamuski i do zobaczenia jutro
 
hej
my tez postaramy sie byc, ale nie jestem pewna czy nam sie uda,
marzenainiko fajnie jak bedziesz czekala pod victoria to moze tam przyjedziemy i spotkamy sie z toba, bo ja nie mam pojecia jak tam dojechac, ale natalka ma jutro szczepionke wiec tez zalezy jak ona bedzie sie czula po tym...
 
My tez nie bedziemy:-(
praca,praca,praca........juz niewiem jak sie nazywam;-)
Ale wy bawcie sie dobrze,koniecznie napiszcie jak bylo bo regularnie was poczytuje ale juz odpisywac nie mam sily:rofl2:
Acha a z nowosci to u nas 5 zebow i szosty juz tuz,tuz,lazenie tempem blyskawicy na czworaka i od poniedzialku tutejsze przedszkole dla maluszkow.
Pozdrawiamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, piszcie czy na pewno bedziecie? bo pogoda cos w kratke, a tam srednio, zeby sie schowac:-) i nie wiem czy sie zbierac?!:-)
pozdro
 

Podobne tematy

Do góry