reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

A my w poniedzialek i wtorek bylismy w Londynie,skwar niesamowity:-)
A najbardziej zadowoleni jestesmy z tego ze juz 16 czerwca bedziemy mieli wreszcie paszport dla Maxa:happy:szybciutko poszlo wiec wykorzystalismy to.
Oprocz tego bylismy tam gdzie kiedys mieszkal Freddi Mercury z Queen pocykac pare fotek bo moja mama to fanatyczka wiec specjalnie dla niej:-D.
Pogoda rewelacja wiec moze jakies spotkanie na dniach?
 
reklama
No tak pooda rzeczywiście napawa optymizmem tylko dlaczego zrobilo sie ciepło jak wyjeżdzam do Polski?? Mam takie połowiczne uczucie szczescia, jak wróce mam nadzieje że bedzie nadal ładnie:)
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek
 
hej

betsuuu no tak pogoda calkiem niezla nam sie zapowiada, moze rzeczywiscie jakies spotkanko w przyszlym tygodniu...,
ynka78 och jak ci fajnie ze jedziesz, a na dlugo?, wszystkie sie rozjezdzacie, ciekawe jak tam annaoxi w Polsce , pewno wypoczywa...

gudrun, gabids, martag, kitki2, edziula, deni, malinka79, i jeszcze inne mamy ktore wczesniej pisaly,przepraszam jesli nie wymienilam, co u was? gdzie sie ukrywacie?
pozdrawiamy
 
brDj.jpg
fSrWp1.png



my mielismy male problemy zdrowotne...ale bylo minelo... do tego sezon grillowy .... i juz kolejnego spotkanka sie nie mozemy doczekac aby do was dolaczyc
a%3E
 
Hej wszystkim! U nas wszystko dobrze, dzisiaj właśnie wyjeżdzamy na dłuższy odpoczynek do Polski. Pogoda super, mam nadzieję, że jeszcze długo taka będzie:-) Pozdrawiam i życze dużo słoneczka i na niebie i w serduszku :tak:.
 
hejka!
u nas niestety nie zaciekawie. Julisia wymiotowala nam przez cala noc.:-(.teraz zreszta tez co jakies 30 min - godzine..cokolwiek zje lub wypije.:szok: wlasnie wrocilismy z walk-in centre..
i oczywiscie nic konkretnego nam nie powiedzieli:wściekła/y:
martwie sie bo jej nigdy nic nie dolegalo..

moim zdaniem mogla cos polknac czego zoladek nie moze przetrawic i dlatego wymiotuje..jak myslicie...??dodam ze nie ma biegunki ani goraczki i ogolnie ma apetyt ale zaraz po zjedzeniu wszystko zwraca:zawstydzona/y:
biedactwo moje..a ja tez po nieprzespanej nocy wygladam jak cien..
heh.
pozdrawiam!
 
niestety niektore z tych paskudnych gryp zoladkowych tak sie wlasnie przechodzi
Iza w zeszlym roku 7 dni tak wymiotowala, ja juz wariowalam ze strachu ze to cos powazniejszego
jesli nie przejdzie do konca tygodnia - poszlabym do kolejnego lekarza
lepiej byc upierdliwym niz cos przegapic

trzymajcie sie!!!!!
 
hej, mamuski, ja dopiero odkylam forum. chcialabym sie dowiedziec jakie macie opinie na temat szpitala na Hucknall Road, bo tam planujemy rodzic. niestety moja ciaza nie przebiega bezproblemowo wiec od samego poczatku siedze na zwolnieniu lekarskim. mieszkam w nottingham na aspley. bardzo Was prosze o jakies informacje pozdrawiam
 
reklama
hej

amolendowska witaj na forum, ja chyba niewiele ci nie pomoge, bo ja rodzilam w QMC, ale z tego co sie orientuje to szpital na Hucknall Road - City Hospital ma raczej dobra opinie, a na kiedy masz termin porodu?

gudrun jak u was? jak Julcia? czy juz lepiej? zyczymy zdrowka.

malinka no wlasnie musimy jakies spotkanko zorganizowac..., a nasze dzieciaczki sa chyba w bardzo podobnym wieku:tak:

pozdrawiamy wszystkich
 

Podobne tematy

Do góry