reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Tak wiec dziewczyny, uczcie dzieci od urodzenia angielskiego, zeby panie mogly sie z nimi porozumiec i zeby dzieciakom bylo latwiej! no i przyzwyczajajcie je do obcych, podrzucajcie komu sie da:-), zeby mama nie byla calym swiatem.
no wlasnie ja wprowadzam ta zasade od pierwszych dni julki...szczegolnie to o podrzucaniu:-D
wspolczuje Ci Aniu.. i podziwiam Cie ze wciaz wytrzymujesz siedzac z mala w domu...:tak:
teraz jak juz jula praktycznie nie spi w dzien i tylko chodzi za mna wszedzie nawet do ubikacji nie mam sekundy w ciagu dnia tylko dla siebie..wiem ze tak musi byc ale pogodzic sie ciezko..:baffled:
moze jakas dziwna mama jestem nie wiem..

heh.

no nic zycze wytrwalosci w przedszkolu! jeszcze paee dni i na pewno bedzie lepiej!

ps to niech przedszkolanki ucza sie polskiego:rofl2:.:-)

ps2.a odnosnie spotkania..jak ktos zaklnie ta pogode to przyjdziemy bo narazie to mam tylko wisielczy humor przez nia..
 
hej !!
oj ja sie boje kiedy nadejdzie czas na przeczkole
wiec prosze mojego Kube żeby trochę mówił do Bartka po ang.
w zabawie(może cos zapamięta):baffled:
gudrun -mój Bart identycznie sie zachowuje -wszędzie zemną:wściekła/y:

co do spotkania to
ja z Bartkiem chodzę w piatki do sure star
na 10 do 11.30 potem on spi około 2,5 godzinek
wiec zaraz robi sie 15 i musze isc po Kube do szkoły
no to my odpadamy
pozdrawiam
 
Dziewczyny chyba jutrzejsze spotkanie nie wypali co? jest straszny ziab,nawet angielki poubierane chodza:happy: I tylko minelam dzisiaj z rana jakas chineczke co miala bluzeczke z odkrytymi ramionami.O matko se mysle dziecino nie przesadzaj angielka nie bedziesz.

Annaoxi wiem ze pewnie nie masz ochoty na pisanie,ale skrobnij jak tam w przedszkolu.Trzymam kciuki zeby bylo dobrze:tak:
 
No wlasnie, zimnica, ze az strach! wiec pewnie nici ze spotkania, moze w przyszlym tygodniu?!:-)
A w przedszkolu.... szkoda gadac! mloda uparla sie, zeby plakac caly czas, panie zalamane:-). Juz oczywiscie nie wiedza co robic, skracaja czas jej pobytu maksymalnie, jutro zostaje tylko na 45 min, no i zaproponowano mi, zeby od poniedzialku zostawala z nia! czyli powtorka z rozrywki:tak:bez sensu, bo to nie poleszy sytuacji a jeszcze ja pogorszy.O szczegolach nie bede pisac, bo forum nie przyjmuje slow, ktorymi moglabym to wyrazic;-):-D staram sie byc dzielna, na razie sie nie poddaje:-D, ale co mam nerwa, to moje!!!
pozdrowasy!!!!!!!!!!
 
to niezly sajgon Kinga tam wprowadza:-D
domyslam sie ze nerwy masz juz na wykonczeniu...ahh te dzieci:-)
ale chociaz cos sie dzieje..nie narzekasz na brak wrazen:-p:-p
 
czesc Wam:)
Aniu bardzo wspolczuje przejsc w przedszkolu ale trzymam mocno kciuki za poprawe sytuacji:-D
Gabids,komputerek juz w domciu?jak tam na odcinku chatki?
Gudrun informuj prosze o nowych dostawach,chetnie bym pobuszowala w ciuszkach;-)
Nafnia gratulacje dla niuni :happy:
Anka 1234,twoj synek po wizycie u fryzjera zamienil sie z maluszka w powaznego mezczyzne:tak:

A u nas po staremu wraz z promykami slonca postanowilam zrobic wiosenne porzadki-generalne:szok:wiec zajechana jestem niesamowicie no i oczywiscie brak czasu na cokolwiek innego wiec ja sie narazie z jakich kolwiek spotkan wypisuje:-(pozatym chyba ostatnio przesadzilam z wyletnieniem Maxa bo zalapal jakis wstretny katar i kaszelek.
 
Czesc dziewczyny
Ja na moment tylko bo prawie konam,nocka nie przespana bo zlapalysmy z mala jakies chorobsko.Bidula cala noc nie spala,a jak przysnela to zaraz placz.Moja glowa warzy chyba ze 100 kilo i boli w klatce.Mam nadzieje ze szybko sie wykurujemy.
No nic lece z mala pod kolderke.Dobrze ze jest sobota.
 
reklama
Czesc kobity
U nas jakby lepiej,ale lepiej nie zapeszac.Mala moze juz swobodniej oddychac wiec w nocy lepiej spi.Rano 0 6 dostala mleczko i ibuprom i wzielam ja do siebie pod kolderke to jak sie obudzila o 8 to mokra plama po niej zostala.Wkoncu wypocila goraczke.Niedawno wykapalam mala bo dwa dni tylko przecieralam to mysle ze powinno juz byc dobrze.A ja na Lemsipie jade i jakos funkcjonuje,ale nie ma co nazekac jest juz lepiej.

Betsuuu,Nafnia jak wasze maluszki?Lepiej juz?
Jak patrze za okno to nabieram przekonania ze wkoncu piekna wiosna zawita,a moze lato od razu.I na to czekam bo pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza.

Napiszcie dziewczyny co u was
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry