reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc dziewczyny!
baska, jasne ze da sie! trzeba tylko checi!:-) pogoda podobno ma byc juz lepsza pod koniec tygodnia, wiec mozemy sie umawiac! Co na to pozostale dziewczyny???

nafnia! no nareszcie!!! fajnie, ze juz jestescie, szykujcie sie na spotkanie, to wszystko opowiesz!:-)

Co tam u reszty?????? piszcie cos!
 
reklama
czesc dziewczynki!
a ja znowu mam problem ,czy ktoras z Was moglaby mi doradzic jaki wozek najlepiej kupic, a jekiego nie. bede wdzieczna za jakiekolwiek rady. z gory dziekuje pozdrawiam
 
hej mamuski !!
ostatnio naprawde na forum cos cicho !!chyba przez te wiatay wszystkie mamuski wywjalo???!!!:-D;-)
ja juz z maluszkiem gotowa do wyjazdu!!nareszczcie!!jutro fruuuudo Polski!troszke sie denerwujeto bedzie piewszy lot Nikosia i modle sie ze by tylko mi nie marudzil:confused::baffled:

sonieeczka 79- kup taki wozek aby twojemu maluszkowi sluzyl jak najdluzej i napewno z duzymi kolami !!ja mam male kola i zabardzo nie jestem zadowolona!!!:no:
 
sonieczka - popieram edziule - duze kola, poza tym najlepiej zeby od urodzenia dziecko bylo skierowane w Twoja strone (zebys widziala co robi caly czas jak idziesz na spacer) a potem mial opcje spacerowki z dzieckiem w strone jazdy:))
wybor na rynku jest ogromny - ciezko cokolwiek doradzic, zalezy tez od tego ile masz miejsca, czy jezdzisz samochodem (jak duzy bagaznik i jak latwo sie sklada), czy duzo bedzie spacerow po nierownym terenie
zastanow sie co najwazniejsze, a potem w sklepie ci doradza....
no i fndusze odgrywaja duza role:)))

annaoxi - to co? czwartek? jesli pogoda sie poprawi to ja chetnie na spacer (Iza musi sie wybiegac) na piatek tez sie pisze.....
 
Kurcze wieje malo łba nie urwie,gdzie to nasze sloneczko:-(
Edziula strasznie ci zazdroszcze tego wyjazdu bo tez bym chciala z dzieciaczkami do domu pojechac a nawet jeszcze paszportu nie mamy:baffled:choc moze w przyszlym tygodniu sie wybierzemy d konsulatu:-)Wybaw sie tam dobrze!!!
Nafnia fajnie ze juz wrocilas,wiecej nas na spotkaniach to i weselej:-D
Sonieczka proponuje ci wejsc na strone eBay - The UK's Online Marketplace tam jest niesamowity wybor wozkow dla dzieci nowych i uzywanych co wybierzesz zalezy glownie od finansow:-)
Pozatym jest pewien plus nie trzeba jezdzic po sklepach a wszystko mozna obejrzec siedzac wygodnie w fotelu;-)
Ja wybralam takie rozwiazanie i jestem bardzo zadowolona i tak jak dziewczyny namawiam cie koniecznie na duze najlepiej pompowane kola,wygoda prowadzenia:tak:
Annaoxi,Baska ja to na spotkanie chetnie ale obawiam sie czy ten wiatr nam pozwoli:confused:

uuuuu ale sie rozpisalam:D
 
No czesc dziewczyny! My tez chetnie, ale nie w taka pogode:no:. Moze zobaczymy co bedzie jutro i wtedy ustalimy, dobra?
pozdrowionka!
 
reklama
czesc dziewczyny! przepraszam najmocniej, ale my odpadamy dzisiaj:-(. Kinia obudzila sie zasmarkana, z lekka goraczka, wiec lepiej bedzie jak darujemy sobie spacerek dzisiejszy:tak:.
Pozdrawiamy serdecznie!
 

Podobne tematy

Do góry