reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witam wszystkich z rana i zapraszam do pisania o wszystkim i o niczym:-)

Wczoraj bylam pomierzyc mala o to wyniki.
Waga 8.420
Wzrost 68
Glowa 44
Poprosiam rowniez zeby pielegniarka zajrzala w buzie i sprawdzila czy ida zeby i juz widac objawy zabkowania.Czyli niedlugo dolaczymy do grona posiadaczy perelek.
 
reklama
No no Gabids, masz juz duza panne!!!:-D
A my dzis znowu w przedszkolu, dobra wiadomosc to taka, ze dolaczylo dwoje dzieci, a zla to taka, ze Kinia trzyma mnie kurczowo za reke i nie chce wypuscic z sali :-(, dzis cala sesje przesiedzialam z nia:tak:. Zobaczymy co bedzie dalej, ale poki co, martwi mnie to okropnie:-:)sorry2:.
Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny! i miejmy nadzieje, ze na weekend pogoda wroci:-)
 
My wczoraj tez bylismy na pomiarach,nie mierzylismy glowki, nasze osiagniecia to:
wzrost-67 cm
waga-8.06 kg
oczywiscie 2 zeby a z nowych sprawnosci to przekrecanie sie z pleckow na brzuszek i z brzuszka na plecki bez pomocy,teraz czekamy jeszcze az sam bedzie siedzial:-).

Annaoxi fajnie ze do grupy dolaczyly nowe dzieci,moze Kinia nie dlugo sie z nimi"oswoi" i zacznie sie bawic,z tego co piszesz wyglada na to ze grupa sie dopiero rozrasta wiec moze z czasem bedzie ich jeszcze wiecej:tak:
 
Hejka !!
zastałam dzis rano sajgon na ogrodku -chyba lekki wiaterek go dopadl :wściekła/y:gdzie my mieszkamy??? trzesienia,a teraz jeszcze wiatry nie spokojne
co to jest?????
BRAWO ZA SWIETNA WAGE WASZYCH SZKRABÓW:-)
Bartek jest szczypiorem i waży 9.500:baffled:
pozdrawiam ;-)
1027137.jpg

2008-03-01
 
DZIEDOBEREKKK!!:))):-)
W NOCY WJALAO "JAK W KIELECKIM"A U NIE W OGRODKU POWSTALO PRZEZ NOC MALE WYSYPISKO SMIECI!!Hhihihi:szok:
gabids, ibetsuuu-JA TEZ W CZWARTEK BYLAM NA WAZENIU MALEGO TO JA TEZ SIE POCHWALE JEGO WYNIKAMI !
waga-8,92
mierzylam Nikosia sama 69cm
ROSNA JAK NA DROZDZACH TE NASZE POCIECHY:-D:tak:
POZDRAWIAM I MILEGO DNIA:-):-)
 
anka 1234 Ty sie nic nie przejmuj, moja nawet 9 pewnie nie wazy a to juz 14 miesiac!:baffled:
8 kilo miala kolo pierwszych urodzin..
dzis zauwazylam ze idzie jej piaty zabek. ale co mnie zdziwilo to jest to 4 albo piatka nawet:szok:. do tej pory miala tylko dwa u gory i dwa u dolu..:confused:

ale to nie problem, problem to zaczyna sie z jej zachowaniem. normalnie czuje sie terroryzowana!!:zawstydzona/y:Jula robi ze mna co chce a ma dopiero roczek..nie wiem co bedzie pozniej.:baffled: poradzcie mi cos!jest strasznie nerwowa, jesli nie dostanie tego co chce krzyczy placze i bije sie po glowie!:szok:piastkami uderza w glowe a pozniej placze jeszcze bardziej:shocked2:..trwa to zwykle chwile..bo mama przychodzi i przytula, a pewnie nie powinna co?:zawstydzona/y:
ale nie wiem jak mam sie zachowac kiedy widze ze dzieje sie z nia cos takiego..:no:
podobnie jest jak czyms sie bawi i cos jej nie wychodzi, np klockami. potrafi je wziac i tez sie uderzyc..:szok:co sie z nia dzieje?i jak temu zaradzic?
to trwa od niedawna ale mysle ze jesli od razu czegos z tym nie zrobie to bedzie tylko gorzej..:zawstydzona/y:
pomozcie!
 
gudrun nie martw sie to normalny etap w rozwoju dziecka.Fabek dokladnie tak samo sie zachowywal,uderzal glowka w szczebelka lozeczka albo zucal sie na podloge i walil raczkami i nozkami.Moim zdaniem przytulanie to najlepsze wyjscie z sytuacji.Poprostu musisz to przeczekac i juz.
 
gudrun - nie zalamuj sie tylko, ja wiem jak to jest, moja Iza zawsze mnie w ten sposob terroryzowala
sa dwie szkoly - jedna to przytulic i uspokoic, wyciszyc, druga - zupelnie nie zwracac uwagi, wyjsc z pokoju i pozwolic im sie drzec (niestety mi sie nigdy nie udalo)
z czasem wyrosnie z tego, im wiecej bedzie potrafila wyrazic slowami, tymi mniej bedzie tego rzucania i bicia, w ten sposob dziecko wyraza swoja frustracje
moja Iza zaczela byc teraz spokojniejsza, wie ze moze ze mna porozmawiac i ze usmiechem zalatwic mozna wiecej niz krzykiem

a co do zabkow - tak wlasnie beda wychodzic - najpierw po dwa gorne i dolne, potem 4 i 5 , a dopiero pozniej kly
uprzedzam ze kly sa najgorsze, maja najglebiej korzen i bola najbardziej przy wychodzeniu

trzymajcie sie dziewczyny
i wszystkiego najlepszego z okazji angielskiego DNIA MATKI

Basia
 
czesc dziewczyny! witam wszystkie. ja jestem przyszla mama, moj synus siedzi jeszcze w moim brzuszku (az do czerwca).przylaczam sie bo mysle ze bede potrzebowac wielu rad jako nowa mama...hihihi.pozdrawiam mamuski z notts
 
reklama
czesc sonieczka! witamy w naszym gronie:-)
Gudrun, nic sie nie martw, wszystko minie z wiekiem, wazne jest tylko to ,zebys nie ustepowala, jak nie wolno, to nie wolno, tego musi sie nauczyc jak najpredzej:-). A, ze sie buntuje, to normalne! jak przytulisz i wytlumaczysz, to predzej zrozumie o co Ci chodzi:tak:.
A zabki, tak jak pisala baska, wychodza wlasnie w takiej kolejnosci, trojki na koncu, wiec wszystko jest ok:-).

My zaliczylysmy wlasnie spacerek, niby sloneczko, ale wieje tak, ze szkoda gadac...okropnosc! teraz Kinia spi, a ja korzystam:-D

aha, baska, dzieki za zyczenia! ja dostalam pierwsza laurke od mojego dziecka:-D, zrobila w przedszkolu w piatek:-)

Pozdrowionka dla wszystkich!!!
 

Podobne tematy

Do góry