reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

uee ja niestety nie dam rady a chetnie bym poznala na zywo dziewczeta i pociechy
zaczynam nowa prace wlasnie w niedziele i zupenie nie mam jak :(
ale mam nadzieje ze okazji bedzie jeszcze wiele..
 
reklama
Hello
Nie było mnie troche na forum bo u mnie smuteczki.Tatko się pochorował,leżał w szpitalu,a ja dowiedziałam się dopiero wczoraj.
Pozatym coś mnie bierze.Mam mdłości cięzką głowę i temperaturka wzrasta.Kuruję się niezawodnym u mnie gripexem.Więc nasze spotkanie stoi narazie pod znakiem zapytania.
 
gabids życzę ci powrotu do zdrowia ;-) co sie dziwic jak taka pogoda lecz sie lecz
przykro mi z powodu choroby twego taty :-(ale bedzie ok!!:-)
boże tak pada a ja zaraz musze isc po Kube do szkoły BRRRRRRRRRRRR:baffled:
Pozdrawiam :-)
 
Czesc dziewczyny! Witam Anule z Amelka! Gabids, a Tobie zycze zdrowka, kuruj sie dziewczyno, bo licze ze w niedziele sie jednak spotkamy:-).
My dzis z rana wybralysmy sie z Kinia do kolezanki, bo nie padalo, a potem jak wracalysmy to po prostu koszmar! zmoklam jak nie wiem co, dobrze ze mialam wozek i folie, to chociaz dziecku sie upieklo:-). Ach... ta angielska pogoda, i jak wy mozecie mowic , ze Wam tu dobrze?!:-)

A poza tym mam Trojana w komputerze i nie moge sobie z nim poradzic, macie moze jakies skuteczne programy co by go usunac? bede bardzo wdzieczna, bo panoszy mi sie skubaniec jak zle!:wściekła/y:

Pozdrowka!!!!!
 
gabids - koniecznie wracaj do zdrowia!:-)
annaoxi - ja tez mialam straszny problem z trojanami..jesli nie jest ich wiele polecam program AVAST anivirus, ale nieraz niestety pomoc moze tylko reinstalacja windowsa:baffled: meczace to ale jesli zabiezpieczysz sie na nast raz to one nie beda sie pojawiac. jak bedziesz w niedziele to mozemy sie umowic i moj facet moze Ci to zrobic, bo mimo wszsytko zna sie lepiej:-)

a my z jula wlasnie szykujemy sie do wolontariuszowania:-D. szkoda tylko ze tak zimno jest:baffled:. annaoxi wiem ktory deszcz mialas na mysli bo ja siedzialam w domu, patrzylam i myslalam o tych ktorzy teraz sa na zewnatrz:-) biedactwo..


orkiestrabanner.gif
 



a oto i mały zuch:-). calkiem ladnie nam sie dzis zbieralo..jula najbardziej zadowolona z darmowego pączka:-p. zapraszamy jutro!!
 
Hej!
gudrun jaka słodka wolontariuszka z twojej Juli :tak:
więc nie możemy nie przyjsc i nie wrzucic jej kilka funciaków:-D
my postaramy sie dotrzec ,ale około 18 z całą rodzinką ;-)
do jutra papapapa
 
reklama
gurdun świetna wolontariuszka z tej Twojej córeczki my byliśmy w Kśćiele i niewidziałam was nigdzie a zimno jak niewiem Amelka szukała ale nieznalazłyśmy i była bardzo niezadowolona bo jej mówiłam że będziecie i inne dzieci ale cóż trudno może będzie jeszcze okazja spodkać się z innymi mamusiami
 

Podobne tematy

Do góry