reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Dziękuje ciesze się że moge z Wami troche pogadać,;-) jestem jusz w Angli 8 miesięcy nieznałam żadnej mamusi zeby się spotkać i pogadać.Mam córeczkę Amelke która skończy 5 lat w lipcu mieszkam w Nottingham a dokładnie Beeston.:-)
 
reklama
witaj ANULA! i Amelko tez witaj!:-)
kazda nowa mame witamy z otwartymi ramionami:-D.

deni - po fotelik wybierz sie na colwick ja tam swoj kupowalam nawet nie dalam 10 funtow..na pewno cos znajdziesz.
gabids i annaoxi - w takim razie spotykamy sie w deux hotel w niedziele!:-). inne mamy tez dolacza??:happy2:
ja z juliettka bede wolontariuszem wiec bedziemy liczyc na male wspomozenie naszej puszki:-p.
w sobote najprawdopodobniej bedziemy w jakims polskim sklepie zbierac pieniazki ale jeszcze nie wiem w ktorym, mam nadzieje ze na sherwood bo mialabym najblizej.

a dzis jula dala mi popalic jak za "dobrych lat"..pobudka co dwie godziny..jednak to zabkowanie nie jest do konca tak bezbolesne jak myslalam:baffled: ...ale o 7 kiedy ja bylam nieprzytomna kazala sobie czytac ksiazeczki.:szok:nie wiem jakim cudem ale byla wyspana...:-).
natomiast ja dzis wygladam jak widmo..:tak:

pozdrowka

orkiestrabanner.gif
 
Niewychodzi mi coś to pisanie jak Wam gurdun niewiem czy Cię dobrze kojaże byliśćie na parapetówie u Ani i Sebastiana?? bo Julke gdzieś widziałam i niemoge sobie przypomnieć
 
haha tak tak bylismy!!:-D
ania sebastian i karolinka tak??nie skojarzylam na poczatku bo myslalam ze Amelka jest mlodsza..ciekawe kiedy Ania do nas dolaczy??:-)

nie martw sie ze Ci nie idzie pisanie na forum, wiele z nas mialo problemy na poczatku..pisz do nas duzo to sie wprawisz:-).

a ja tylko czekam az Jula pojdzie spac i..ja razem z nia..taka dzis pogoda ze tylko sie pod koldra zaszyc!:wściekła/y:
 
:-) hejka
widze ze nowe mamy dolaczyły :-D WITAM :-)
Ja z całych sil postaram sie dotrzec w niedziele-choc mąż bedzie pracował to troszkę ciężko z dojazdem,ale na 99% bede :tak:
moze cos wymysle
gudrun ale sie narobiło z tymi ząbkami :baffled: maluchy maja tylko 20 zabków:-D
hihihihi
pozdrawiam
 
hallo!witam serdecznie now:-)ych czlonkow;-)forum-oczywiscie!!
dziekuje za info o fotelikach-musze sie na ten targ wybrac albo na gielde,a tak nie lubie takich zgromadzen...trzeba bedzie wczesnie wstac,wrr...
Ja niestety znow sie nie zalapie na "spotkanie mam":-(,bo wracam 15we wtorek dopiero.Ale pozdrawiam cieplo i bede duchem z wami i Orkiestra(chociaz tak naprawde to czynnie bede uczestniczyc w PL)
 
reklama
gudrun trzymaj sie. U nas tez jeszcze nieprzespane nocki czekaja, Miki ma dopiero 6 zabkow. Oj bedzie ciezko
Milego spotkania dziewczynki zycze.:-)
 

Podobne tematy

Do góry