reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hejka dziewczyny, chcialam Was poinformowac ze w nottingham odbedzie sie w tym roku wielka orkiestra swiatecznej pomocy.
w niedziele od godziny 16 w pubie na przeciwko polskiego kosciola deux hotel- na ulicy 2 clumber avenue odbedzie sie final imprezy - beda koncerty..relacja z polski..
ogolonie wesolo i milo:-).
wiec zapraszam do przyjscia i zabawy:-).
pieniazki na cele orkiestrowe beda zbierane m.in w polskich sklepach (w sobote) szkolach, gdzie uczy sie najwiecej polskich dzieci (piatek) no i oczywiscie w niedziele na tej imprezie.
wiecej informacji tutaj:
Wielka Orkiestra �wi�tecznej Pomocy

ps. jesli pogoda dopisze to moze byc dobre miejsca naszego spotkania..a pozniej na kawusie uderzymy :-D, co Wy na to??

orkiestrabanner.gif
 
hallo dziewczyny!mam pytanie,czy ma ktos was do odsprzedania fotelik dla dziecka(samochodowy)?ten z tych wiekszych na dziecko 2,5letnie?
 
reklama
hej Anulka, ja tez co prawda jestem tu nowa, ale witam i mysle ze dziewczyny rowniez z przyjemnoscia powitaja nowa mamusie:tak::-)
 

Podobne tematy

Do góry