reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

witam po weekendzie:-)
u mnie weekend bardzo udany,w sobote wpadli znajomi.Pogadaliśmy sobie,posmialismy się mała dostała prezenty(ach jak my lubimy dostawać prezenty)A ja wypiłam moja pierwszą lampke wina od prawie 11 mięsięcy! i troche mnie wzieło:szok::eek::happy:
W niedziele wybralismy się do pieknej okolicy po drodze na Buxton.Nie pamietam nazwy,ale warto tam pojechać.Jelenie,sarny,bazanty i wiele innych stworzonek lata sobie na wolnosci w grupach.Okolica przypomina troche nasze Bieszczady.Strumyki,góry i piekne jesienne kolory.A pogoda była piekna chociaż rano sie nie zapowiadało.Potem pojechalismy sobie do Schefield(chyba tak sie pisze)do meadowhall na zakupki.
A jak tam u was po weekendzie,co robiłyscie?
A dzisiaj miałam 6 tygodniowe badania.Wszystko dobrze,malutka dobrze sie rozwija.Mnie oczywiście nie badano.Zapisali mnie tylko na cytologię i zaproponowali antykoncepcję.Jeszcze się nie zdecydoeałam bo mysle o implancie podkórnym.
A wy dziewczyny na co sie zdecydowałyscie,czy któtas z was ma może ten implant?
Myślałam tez o pigułkach Yasmine,ale nie wiem czy tutaj przepisują.
Ocho maleństwo się mleczka domaga.Zajrze do was wieczorkiem.Papa
 
reklama
heja piękne mamcie i nie tylko ;-)ja melduje sie z Polski oczywiście (jeszcze),a tutaj to już bardzo zimnooo,brrr prawie Zima chyba,hehhe jakies opady sniegu ponoc nadciągają:tak: Gabids ja biorę pigułki Cilest, ale wiem,ze Mercioloon tez przepisują,brałam Yasminę i niestety mi nie spasowaly(trądzik,napady dusznosci mialam i tyłam,heheh)no ale to zależy od kobiety, Cilest tez mi kiedys szkodzil,a teraz(po ciazy) to normalnie super.
 
hej
u nas weekend byl nawet fajny - rodzinny, w sobote Natalka poszla z tatusiem na spacerek a ja w tym czasie wysprzatalam domek, tak mnie wzielo na porzadki ze dawno tak czysto nie bylo:-p:laugh2:
dzisiaj kupilam malej kombinezon ale chyba bedzie za cienki na polska zime wiec bede musiala kupic drugi grubszy
bylam tez dzisiaj z Natalka w GP bo oczko w dalszym ciagu ropieje:-(, no ale nic nowego lekarz dalej kazal nam przemywac woda przegotowana:-(, infekcji zadnej nie ma tylko kanalik lzowy nadal zablokowany:-(, mowie wam strasznie sie boje zeby mala nie musiala miec tego zabiegu odblokowania kanalika lzowego:-(, no ale powiedzial ze to moze trwac do 12 miesiaca
Natalka strzelala do niego usmiechy juz od progu i "zagadywala" do niego:-), takie to bylo smieszne

gabids - jak sobie przypomnisz nazwe tego miejsca to daj znac - ja koniecznie musze sie tez tam wybrac, no ale to chyba dopiero jak wroce z Polski, kocham Bieszczady:tak::-)

pozdrawiam, dobrej nocki
 
hej dziewczyny!!
u nas tez weekend minal spokojnie i we wlasnym gronie:-)
ale za to dzis mialysmy niezla przygode! smieszna, ale bylam naprawde wystraszona.poszlysmy sobie do parku po poludniu, bo dzis akurat Kinia zasnela w dzien, no i biegamy, bawimy sie, karmimy kaczki az zrobilo sie ciemnawo i nadeszla pora zamknac park! No ale ja niestety, prowincjuszka, nie wpadlam na to ,ze park mozna zamykac i zobaczywszy samochod, ktory co jakis czas sie zatrzymuje, pewna bylam ze wybiera smieci z koszy. Na szczescie moje dziecko w koncu dalo sie namowic zeby juz isc i podchodzimy do bramy, a tam.....klodka! wiec rozpoczelysmy szalony ped do nastepnej bramy, ale samochod wlasnie stamtad wracal, wiec juz tez spalona, no to do nastepnej....... sluchajcie!!! mialam serce w gardle, co bym zrobila jakby nas rzeczywiscie zamkneli?! Moja KInia tez byla bardzo przejeta, ze musiala tak szybko uciekac,bo gonil nas samochod:-D
Smieje sie teraz z tego, ale wcale nie bylo mi do smiechu wtedy!!!!

Taka oto anegdotka na dobranoc!! Kolorowych snow!!!! pa pa

Nafnia, trzymam kciuki, zeby mala ominal ten zabieg, podobno nic przyjemnego:-(, miejmy nadzieje ze bedzie dobrze, glowa do gory:-) pozdrowionka
 
To znowu ja...:)
Przypomnialo mi sie cos,moze ktoras z Was bedzie zainteresowana -w Asda jest teraz fajna promocja,chusteczki dla niemowlat huggisa 6 opakowan czyli ok 440 chusteczek za 5 funtow(wychodzi ok 0,84p za opakowanie:szok:)

annaoxi-napisz prosze gdzie chodzicie do parku ,skoro mieszkasz niedaleko mnie to moze i ja mam blisko wiec bym sobie tam tez poszla:))
 
heja! Nafnia wyobraż sobie,ze nasz Nathanek miał tę infękcję do 7 m-ca,a ja byłam przerażona robiłam różne badania,pediatra,no i nawet okulista od którego miałam skierowanie na zabieg przeczyszczenia tych kanalików:szok: ale nie za bardzo to widziałam,więc robiłam masaże i czyściłam wodą jak ty,ale bez zmian-ogólnie to co dzien znów ta ropa!!az pewnego dnia szok zniknęło,było czyściutko:tak: wydje mi sie,ze jak poczekasz to przejdzie samo,nie ma stano zapalnego,iec powinno byc oki.trzyma kciuki i wytrwałości.
 
Dzien dobry!!!!
betsuuu, my chodzimy do Vernon Park, to jest przy bibliotece Basford, na Vernon Road, nie napisalas gdzie dokladnie mieszkasz, wiec nie wiem jak to daleko od Ciebie, ale w razie jakbys sie wybierala, to napisz, moze sie spotkamy?!

A tak w ogole to chcialam jeszcze zalatwic 'prywate'. wlasnie sprzatalam w szafie i wpadla mi w reke tzw. elektroniczna niania, Wy dziewczyny macie male dzidzki, moze potrzebujecie? moja Kinia juz duza, a urzadzenie prawie nowka, jest jeszcze na gwarancji, firmy TOMY. jakby ktoras chciala, to chetnie sprzedam:-)

Zycze wszystkim milego dnia!!!!!! pa pa
 
reklama
annaoxi-ale miałyście przeżycia nie zazdroszczę.Nastepnym razem to prosze o telefon do gabids i przyjezdzamy z meżem was ewakuować.hahhaaha:-D
A jak Kinia, czy to było jednak przeziębienie?
betsuuu-dzieki za informacje o promocji.Ja lubie takie okazje więc skorzystam napewno.podziele sie z wami informacją ze zaczełam uzywać pieluszek TESCO i sa rewelacyjne.Takie jak pampers! a cena dużo nizsza.Wyczytałam o tych pieluszkach na innym forum.
nafnia-kiedy miałam 6 czy 7 lat bardzo często robił mi się jeczmień na oku.A tto paskudztwo też robi sie na kanaliku.I okulista przepisał ciepłe okłady z kwasu borowego w płynie i zawsze mi po tym przechodziło.Ale najlepiej jak będziesz w PL to idz do okulisty.Będzie dobrze,nie martw się.:-)
 

Podobne tematy

Do góry