reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Betsuuu, witamy serdecznie!!! koniecznie napisz cos wiecej o swoich pociechach i o sobie, gdzie mieszkacie, jak dlugo? no i udzielaj sie!!!:-D
Pozdrawiamy!!!
 
reklama
Betsuu - witamy i milo nam ze wiesci o forum sie rozchodzą, o to przeciez chodzilo..:happy:. gabids - jesli chcesz nie ma sprawy zaraz wysle foty. nafnia tez chciala wiec za jednym zamachem:laugh2:.

a ja mam chyba swietne wiesci...dzis przegladalam evening posta i natrafilam na cos ekstra!w parku Woodthorpe Grange - na sherwood organizowane sa zajecia fitness dla mam z wozkami..tzw pushymothers. zajacia pilates odbywaja sie na swiezym powietrzu raz w tygodniu - piatki, niezaleznie od pogody!!:-D:-D. informacje tutaj:

About Me :rofl2:

i strona oficjalna:
Pushy Mothers® Once you start pushing you’ll never stop.

a od siebie to mam jeszcze jedna wiadomosc. dzis podpisywalismy umowe o dom i 1 grudnia wprowadzamy sie do wlasnego mieszkanka na sherwood wlasnie. takze kto chetny na zajecia - po nich zapraszam na kawke do nas!!:-D:-D
 
gudrun.-Witam serdecznie wszystkie mamy zainteresowane Domowym przedszkolem.A wiec w przyszlym roku zamierzam otworzyc domowe przedszkpole w swoim mieszkaniu.Posiadam doswiadczenie z dziecmi w roznym wieku oraz referencje i CRb-check oraz na chwile obecna rowniez pracuje z dziecmi w polskiej szkole.Serdecznie zapraszam na moje gg 9542468 :)Justyna
Młody w szkole,mała najedzona usypia,a ja mam chwilke na neta.
Bardzo Wam dziekuje za spotkanie,było miło.Tego mi było trzeba:-)
gudrun-mojej malej imie pisze się Angelina.Gdybyś mogła i mi podesłac fotki na meila,z góry dziekuje.Adres podam przez gadu-gadu.
justarodzic-ja byłabym chetna na to przedszkole.Napisz prosze coś więcej.
annaoxi-wczoraj rozmawiałyśmy o ewentualnym spotkaniu.Co powiesz o piatku gdzieś na 12?[/quote]
 
justarodzic- haha chyba wkleil Ci sie post gabids:-D. nie mowilas nic ze masz dwojke dzieci..:eek:czytam i czytam i sie zastanwiam co Ty piszesz..dopiero jak doszlam do tekstu o spotkaniu przypomnialo ze juz gdzies to czytalam..u gabids w poscie:-D. usmialam sie jak nic!:-).

a te zajecia fitness niestety nie sa darmowe..kosztuja cos kolo 15 funtow..
ale moj zapal jest juz mniejszy..moze same kiedys spotkamy sie w parku zeby troche pocwiczyc?:tak:co Wy na to?
zna sie ktoras na aerobicu??:cool2:
 
hej
betsuu witamy na forum, pisz nam duzo o swoich skarbach:tak:
gudrun dzieki za zdjatka, gratulace wlasnego domku:-)
gabids corenka slodziutka, a jak duzo spi, oj moja tak nie miala:no:
a ja jestem jakos zmeczona dzisiaj:-:)baffled: i mala marudna:-(
dobranoc
 
Hej dziewczyny:-) Dzieki za mile powitanie
Coz ja moge o sobie napisac.......wiec od ok. 2 lat mieszkam na granicy Sherwood i New Basford(gudrun-bedziemy chyba sasiadkami:-D)Troszke sie tu juz zadomowilismy i raczej zostaniemy w anglii na stale.
Mimo tak dlugiego pobytu tutaj nie mam zbyt wielu znajomych a juz majacych male dzieci prawie wcale...pewnie dlatego tu jestem:-)

Co wiecej...
Narazie przyzwyczajam sie do bycia mama dwojki dzieci i musze przyznac ze ten uroczy malec lekko zdezorganizowal mi moje(juz wydawaloby sie)poukladane zycie:rofl2:.No ale cos za cos i wcale nie narzekam:)

A wy dziewczyny skad jestescie,z jakich dzielnic?
...acha i mam pytanie czy ktoras z was wyrabiala ostatnio paszport dla dzieciaczka?
 
hej dziewczyny!! widze że spotkanie się udało,;-)Ja mam jak nigdy zjazd rodzinny ,jedni wyjeżdzaja drudzy prayjeżdżaja:-) czasu mi brakuje na wszystko, Mój Bartus ostatnio czesto budzi sie w nocy i jak go wezme do siebie do łóżka to smacznie zasypia,a jak nie to gada i płacze :baffled: takie nocki mnie po prostu zabijaja no i wstaje o 6 rano. Takie słoneczko za oknem to zaraz uciekam na spacerek niech szkrab pospi sobie pozdrowionka;-)
 
justarodzic-czytałam Twój watek i :eek: nie wiedziałam o co chodzi:eek:moje słowa ale w twiom poscie.Potem zajarzyłam i się uśmiałam:-D:-DJak Ty to zrobiłaś?
anka1234-następnym razem napewno uda Ci sie do nas dołączyć
betsuuu-ja podobnie do Ciebie mam tu troche znajomych,ale bezdzietnych.Tez czułam się samotna,ale teraz już wszystko sie zmieniło od czasu kiedy jestem na tym forum.
gudrun-zdjęcia bardzo ładne,dziekuje bardzo.No i gratulacje,nowy domek i to własny:-)
nafnia-w środe moja mała spała od 12.30 do 16.Przespała całe nasze spotkanie,droge do szkoły ,zakupy w asda i droge do domu.W międzyczasie zjadła,ale to tez na spiocha.
annaoxi-nasze spotkanie nadal aktualne? a moze inne mamusie do nas dołączą?

A ja dzisiaj byłam na warzeniu małej i usmiałam się jak nigdy.Angela zrobiła pielegniarce prezent z rana:happy:Kiedy zdejmowałam jej pieluszke była w trakcie robienia kupaski,ale ja o tym nie wiedziałam bo robiła cichaczem.Kiedy pielegniarka poprosiła o zdjecie pieluszki tak strzeliła z odgłosem,aż mi poleciało na nadgarstek:-DI tak musiałysmy czekac prawie 10min :szok:aż skończy.Najlepsze jest to ze na tej sali byli inni rodzice i wszyscy słyszeli:laugh2:a ja tylko chusteczka,za chusteczka i wycieram,wycieram.Dała taki popis jak nigdy:-D Kiedy już skończyłam,weszło polskie małżeństwo z dzieckiem i mężczyzna na głos mówi DZIEŃ DOBRY!az się odwruciłam bo stałam plecami do nich i się uśmiałam pod nosem.
Mała waży 5.420 mierzy 59 cm,główka 39.7 cm i wszystko jest na jednej lini centylowej.
 
czesc
ale sie wyspalam, spalysmy z Natalka do 10, o 7 ja nakarmilam i wzielam do swojego lozka, na miejsce tatusia ktory wybieral sie do pracy:-) i tak spalysmy sobie razem, az mnie teraz glowa boli chyba za dlugo spalam;-)

gabids - ale sie usmialam z tej kupy:-D, hehe u nas tez mala robila podobne niespodzianki, chodzilam z nia na kurs masazu niemowlat i dwa razy na spotkaniach robila ta kupe i to tak glosno ze wszyscy slyszeli i musialam z nia czekac az skonczy zeby zaczac ten masaz:-D

betsuu - ja wyrabialam ostatnio paszport dla malej jak cos to pytaj


okazuje sie ze ja mieszkam najdalej od was wszystkich buuuuu:-(
 
reklama
Witam Was:-)
Mam nadzieje ze i moja samotnosc tez sie szybko zakonczy,chetnie wezme udzial w waszych spotkaniach (jesli oczywiscie bede zaproszona:-D)a i moje starsze dziecko bardzo sie ucieszy bo nie ma tu polsko jezycznych kolezanek ani kolegow.
Gabids-twoja coreczka ma 6 tygodni?rosnie jak na drozdzach :tak:.Ja niestety nie wiem ile mierzy moj synek bo ani przy porodzie go nie zmierzyli ani nie zrobila tego polozna na wizytach domowych,moze jak pojdziemy do przychodni to poprosze i wreszcie sie dowiem bo to troszke glupio jak ktos pyta a ja odpowiadam "niewiem" no i oczywiscie sama chcialabym wiedziec:-)narazie wiem tylko tyle ze juz wazy 4450(waga urodzeniowa 3790)

Wogole tutaj jakos dziwnie wszystko jest jesli chodzi o sprawy ciazy,porodu i pologu-jakos ciezko mi sie przyzwyczaic np.ostatnio jak spytalam o witamine D3 to polozna spojrzala na mnie jak na ufoluda:szok: a przeciez u nas (w Polsce)normalnie sie podaje aby zapobiedz krzywicy,niewiem co mam o tym myslec.
Czy wy tez macie podobne odczucia?

Smigam teraz na spacerek aby wykorzystac pogode.....do wieczora;-)
 

Podobne tematy

Do góry