reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

kokusia ale ci dobrze twoje taki duże już dziewczynki, bo moja Frania ma niecałe 5 miesięcy. ja też zapraszam do siebie.
a gotuje każdemu osobno , a frania je ze słoiczka :)
 
reklama
Kochana ani sie obejrzysz jak Frania też będzie taka duża. Mi najgorzej zawsze wlokło się pierwsze pół roku a potem to już z górki bo dzieciaczki coraz coś nowego potrafią a potem to już i wymyślają
 
Wróciłam:) a ja gotuje dla siebie i dla męża, a czasami i Kasia z nami zje np. zupkę:)
Tak Iza teraz poczekaj dłuży ci się czas a jak już będzie bliżej roczku to będzie się pytać cio to:) i będziesz musiała wszystko tłumaczyć:) właśnie od kilku dni jesteśmy na tym etapie:)
 
Hej dziewczyny:-)
Przepraszam ze tak znikłam i nic nie pisze,ale mam ostatnio urwanie głowy z tym moim bąblem,a jak miałam chwilke to buszowałam po allegro,udało mi sie upolowac kilka fajnych nowych zeczy za nieduze pieniadze.Rosnie mi chłopak to i garderobe trzeba wymieniac cały czas:-)
Niestety okazało sie ze mały znów nie bardzo osłuchowo był i ten kaszel coraz gorszy miał. Musiałam zainwestowac w inchalator i teraz 3 razy dziennie sie inchalujemy.Kurcze cos go uczula a ja nie wiem co i przez to ten katar i kaszel.Ale dzis jest duzo lepiej,wiec mu pomaga:tak:
A i jeszcze sie pochwale ze sa efekty cwiczenia z małym raczkowania bo zaczoł sie juz troche czołgac i codziennie jest lepiej:-)wiec jest nadzieja ze i moje dziecko wkrutce bedzie zasuwac na czworakach.
Co do grilla to ja jestem jak najbardziej za,jest juz tak ładnie ze sezon grillowy mozna niedługo zaczynac:-)
Framama pokoik cudny,sama bym sie tam chetnie wprowadziła:-D
Agapa i jak ci sie pracowało w przedszkolu,wracasz do niego po macierzynskim?A pracowałas z Agnieszka z Ciopanu?
Dziewczyny mi tez by sie przydało troche schudnac,ale z djeta czekam az przestane karmic,puki co postanowiłam troszke zmniejszyc porcje na talerzu bo mi waga zaczeła w góre isc:-(
 
Oj współczuje Beacia, kurcze a teraz jeszcze taka pogoda co powoduje uczulenia.
Ja teraz zwalam kg chodzę na długie spacerki z małą ona śpi a ja drepczę:) a co do diety to nie mam wytrwałości niestety:(
 
Beacia dużo zdróweczka dla małego.
Co do dietki to jak prześlecie mi na priv swoje meile to podzielę się świetną dietą. Jje się prawie wszystko i do syta. Ja jestem na niej półtora miesiąca i 10 kg już pogoniłam :))

My z dziewczynkami szalejemy z porządkami. Nie wiem czemu ale ja mam taką szajbę że zawsze świąteczne porządki równają się wiosenne. Tak więc zaglądamy w najmniejszy nawet zakamarek i szafeczkę. Niestety z moim mniejszym skarbem sprzątanie nie jest takie proste bo ona ma swoje wizje zwłaszcza jeśli chodzi o ich zabawki i ja układam a ona podlatuje z tekstem "ne ne ne" i wyrzuca wszystko. Do tego jeszcze codzienne spacerki bo trzeba korzystac z pogody i obowiązkowo "opa" czyli huśtawka
 
taka ładna pogoda że wszystkie mamusie pewnie korzystają. Ja też korzystam właśnie siedzę przed blokiem i czekam kiedy mała się obudzi bo nie chce jej budzić. Jak fajnie że już wiosną jest :) śpiew ptaków :) bardzo mi się podoba ten pokoik Frani że aż mnie to zainspirowało że chce mieć dla Kasi taki pan :)
 
Hej dziewczyny:-)
Agapa i jak ci sie pracowało w przedszkolu,wracasz do niego po macierzynskim?A pracowałas z Agnieszka z Ciopanu?
Dziewczyny mi tez by sie przydało troche schudnac,ale z djeta czekam az przestane karmic,puki co postanowiłam troszke zmniejszyc porcje na talerzu bo mi waga zaczeła w góre isc:-(
Nie pracowałam z żadną Agnieszką. Do pracy nie wracam bo nie przedłużyła mi umowy:wściekła/y:. Pracowało sie tak sobie, bo szefowa wkurzająca, bo pracę z dziećmi to ja uwielbiam, ale nie z taką szefową. Szkoda mi było i dzieci i ich rodziców
 
Hej dziewczyny,melduje sie że żyje:)
Byłam wczoraj z małym na kontroli i jest duzo lepiej po tych wziewach,ale mamy sie dalej inchalowac.
Natasza oj tak pogoda ładna a dzis to juz w ogóle super,ale niestety pożadki świateczne trzeba zrobic wiec za długo nie pospacerowalismy.
Kokusia śliczne te twoje córy,a Natalka juz umie sie wykłucic o swoje zabaweczki,mała spryciulka ci rosnie:)
Agapa no twoja szefowa wyglada mi na wielka pania,osobiscie nie miałam z nia do czynienia.Ja dostałam umowe do dnia porodu,chciałam byc wpożądku i sie przyznałam ze jestem w ciazy,a tak to bym dostała na stałe bo to była moja 3 umowa.A jak ogólnie warunki w przedszkolu?Mogę tam kiedys posłac swoje dziecko?Twoja Majeczka jeszcze malutka to pewnie daje w nocy mamie popalic co:) Mój juz w nocy mało cycuje,ale ze spi z nami to i tak sie nie wysypiam za bardzo.
 
reklama
Witajcie. Pewnie potem już nie będę miała czasu więc już teraz

Życzę Wam wszyskim zdrowych, wesołych, pogodnych a przede wszystkim ciepłych i rodzinnych świąt. I żeby te wszystkie mazurki, baby, baranki, żurki i inne wielkanocne specjały za mocno Wam w biodra i brzuszki nie poszły Wesołych Świąt moje kochane mińszczanki
 
Do góry