reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
biszkopcik czwartek mi pasuje, a jezeli chodzi o miejsce to ja bez problemu moge np do centum miasta dojechac, wiec moze gdzies na Picca? Ode mnie to godzina jazdy wiec luz :) Pandorko jezeli masz ochote to mysle, ze nie ma problemu zebysmy wszystkie sie spotkaly co? Zastanawiam sie tylko jakie miesjce mozna by wybrac bo nie wszedzie sa miejsca na wozki, chyba ze spotkamy sie gdzies w parku z kawusia ze Starbucks :D
 
za tydzien Pandorko :)

Pandorko wlasnie zauwazylam u ciebie imie Zuzia przy Filipku! Czyzby dzidzia w drodze czy w planach?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, sorrki, ze tak ni z gruszki ni z pietruszki w waszym watku.. ale mam takie pytanko, bede rodzic w st mary's za 3 miesiace i zaczynam myslec o pakowaniu torby do szpitala i szukalam w internecie jakis informacji, co oni tam daja, a co trzeba wziac.. i nie moge znalezc, moze ktoras z was rodzila tam i pamieta co dla maluszka trzeba wziac - bo roznie to w roznych szpitalach jest.. albo moze macie adres stronki z info, bo ja znalezc nie moge.. :/

Pandorko gratuluje fasolinki ;)
 
reklama
malinka222, wielkie dzieki, czyli musze cierpliwie czekac do wrzesnia (wtedy mam szkole rodzenia), a ja w goracej wodzie kompana.. juz bym chciala wszystko wiedziec :)
 
Do góry