reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Krakowa

Witam serdecznie wszystkie mamy ! Jestem tu pierwszy raz, ale z wielką checią dołączę do spotkań. Czy ktos mnie moze uswiadomic czy wspaniale mamuski mają ustalony jakis termin stały ? Jesli nie to moze ustalimy :-). Fajnie byłoby spotykac sie i poznawac :-). Ja jestem mama 7 letniego kochanego urwisa.
 
reklama
Witam Was kochane!
Dawno już nas tu nie było.Częściej jetem na facebooku,ale ostatnio to wogóle brak czasu.Dzieciaki były chore,Eryk miał zapalenie oskrzeli i brał zastrzyki.Ale na razie jest ok <odpukać> ;-).
 
gaga ja chodze do dr Ząber na Jagiellonskie
aga moja idzie w pon do przedszkola,w ciagu miesiaca byla 4 dni
uulcia witaj,spotkania aktywne sa jakos dwa razy do roku,ale to dla mlodszych dzieci,a jakos spotkanie nieorganizaowane przez bb tylko przez krakowianki jakos sie nie odbylo,a powiedz skad jestes,w jakiej dzielnicy mieszkasz,twoj synek chodzi do zerowki czy pierwszej klasy??
 
hej mozi, dzięki za odpowiedź. Tak własnie przypuszczałam, ze spotkania chyba nie do końca regularne i ustalone i dla maluszków. A szkoda.
Ja mieszkam w Nowej Hucie :-), na bohaterów wrzesnia, a moje dziecko jest w pierwszej klasie.
A Twój Alex chyba tez niebawem do szkoły, chyba ze juz poszedł do zerówki szkolnej :-)

Pozdrawiam cię serdecznie !
 
hej mozi, dzięki za odpowiedź. Tak własnie przypuszczałam, ze spotkania chyba nie do końca regularne i ustalone i dla maluszków. A szkoda.
Ja mieszkam w Nowej Hucie :-), na bohaterów wrzesnia, a moje dziecko jest w pierwszej klasie.
A Twój Alex chyba tez niebawem do szkoły, chyba ze juz poszedł do zerówki szkolnej :-)

Pozdrawiam cię serdecznie !
moja Alex jest dziewczyna,chodzi do zerowki w przedszkolu
a co do spotkania trzeba bedzie sprobowac cos rozganizowac jak bedzie cieplej

Iwa2 jak z praca???nie jest latwo jak wszedzie,ale duzo zalezy tez od wyksztalcenia i doswiadczenia zawodowego
 
uulcia6 to jesteśmy sąsiadkami ;)
znalazłam lekarza mogę polecić, w końcu ktoś komu mogę zaufać jeśli chodzi o zdrowie dziecka
a czy jest tu jakaś mama 6-latka który/a idzie do szkoły od września??
 
No tak...wybacz, jakos tak szybko pisałam i nawet sie nie zastanowiłam. Fajnie, ze dziewczynka :-).
A co do spotkania to byloby super fajnie, jak tak sie spotkamy, mamuśki z babyboom :-). Nowe znajomosci, nowe doswiadczenia, nowe pomysły..... Moze byc fajnie.... pozdrawiam cieplutko
 
gaga....super sąsiadko ! A daleko mieszkasz ? niech zgadne..Złoty Wiek ? Piastów ? Widze, ze zastanawiasz sie nad wyborem szkoły ? Masz juz jakąs upatrzona czy narazie poszukujesz ?
 
reklama
to samo osiedle ;)
już młodą zapisałam do 144
a spotkanko co jakiś czas tu jest poruszane, ale jakoś się nie składa ;D
 
Do góry