reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Dziewczyny, jeśli znacie dobrego fliziarza z okolic Krakowa lub z małopolski to podajcie mi proszę namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
reklama
Oj szkoda dziewczyny, że nic ie piszecie. Jakoś cicho się zrobiło a przecięż zaglądają tu mamusie z Krakowa..

W poniedziałek jest spotkanie i można się troszkę poznac,, mnie jednak nie bedzie bo mam juz ustalone inne spotkanie , ale bardzo żałuje.
Może na następne uda się mi przybyć..

Luthien, Mozi a wy gdzie się podziewacie????
 
Dziekuję za spotkanie bardzo:-) Ładne jakieś takie jesteście i młode. ja chyba przestanę jeździć;-)
 
Oj szkoda dziewczyny, że nic ie piszecie. Jakoś cicho się zrobiło a przecięż zaglądają tu mamusie z Krakowa..

W poniedziałek jest spotkanie i można się troszkę poznac,, mnie jednak nie bedzie bo mam juz ustalone inne spotkanie , ale bardzo żałuje.
Może na następne uda się mi przybyć..

Luthien, Mozi a wy gdzie się podziewacie????
hej Ada,
u nas ok,mloda poszla do przedszkola,jutro u nich dzien babci i dziadzi
a ja dzis wolne,musze sie pouczyc przed sesja troche,
na razie zjadlam sniadanko,herbanka i trzeba sie zwiasc za poczytanie notatek i ogarniecie mieszkanka

Ada a jak tam Jucia i Kubus zdrowi,co tam u was???
 
Dziewczyny, jeśli znacie dobrego fliziarza z okolic Krakowa lub z małopolski to podajcie mi proszę namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Szukasz fliziarza?? Mam takiego jednego bardzo dobrego. jest z Krakowa i jestem z niego bardzo zadowolona. Robi też inne rzeczy z budowlanki. To jest Pan Roman tel: 513642862
 
Witam

No dziewczyny więcej szczegółów prosimy po spotkaniu:-)

Mozi-no tak sesja się zacżęła to i mniej czasu na wszystko,,,

Mój starszy dzieć dwa tyg już nie chodzi do przedszkola, dośc powaznie nas wzięło bo miał płonice,, ale już jestesmy na końcowym etapie i myślę, że będzie dobrze.
A Jula zdrowa chorobie się nie dała więc tyle dobrze,,

Ewitka- widzę, że Ty już prawie na końcówce jesteś,,, jak się czujesz, dzieciątko spokojne czy daje mamie do wiwatu??

pozdrawiam was:-)
 
reklama
Cześć
daaawno mnie tu nie było,potrzebuję namiarów na bardzo dobrego pediatrę ale w nowej-hucie, czy któraś z Was zna dr Martę Czubaj-Kowal? Możecie kogoś polecić? bardzo zależy mi na czasie
dzięki
 
Do góry