reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Krakowa

Wtajcie

Luthien najgorsze ze na przystanku brak ino jak jedzie na stronie brak info a tel nikt nei odbiera a ja nie wiem o ile mam szybciej wyjśc by zdązyc do pracy bo skąd mam wiedziec jak on jedzie kurde gorszy dzień mam dzis wsio w nerwach
 
reklama
Agatulka nie denerwuj się,najwyżej jak się spóźnisz to zwalisz wszystko na mpk , raczej nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji bo wiadome jaka jest sytuacja.
 
Agatulka nie denerwuj się,najwyżej jak się spóźnisz to zwalisz wszystko na mpk , raczej nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji bo wiadome jaka jest sytuacja.

nee ja sie nei denerwuje o to czy zdąze hehheheh w pracy tylko ja mam najgorszy dojazd w tym momencie bo tak to 20 minut i jestem w pracy bo tyle jedzie autobus
mam dzis nerwowy dzień bo mam pewne problemy rodzinne tzn z rodzina męza i nie mogę nic zrobic bo bedzie ze sie mieszam a nic nie robienei tez mi nie pasuje wiec mętlik jak diabli i czekac jak sie sprawa jakoś wyjaśni tylko czekanie to nei moja dobra mocna strona wiec mam nerwy z tego powodu

bardzo wieże że z rodziną tylko na zdjeciu sie dobrze wychodzi i tylko na zdjęciu ewidentnie
 
U mnie dalej cisza :-(.Jutro na ktg idę,ale pewnie mnie do domu wyślą bo nic mnie nie boli,żadnych skurczy.
 
U mnie dalej cisza :-(.Jutro na ktg idę,ale pewnie mnie do domu wyślą bo nic mnie nie boli,żadnych skurczy.

no to szaleje ten twój bączek widze jutro termin jest u mnie niby przy 2 nie było żadnych przedskórczy
w dzien porodu wstałam rano i delikatnie poszły wody i sie skórcze zaczeły
oby i u ciebie sie przyspieszyło
 
Oj mam nadzieję że u mnie będzie tak jak u Ciebie.Majkę urodziłam 6 dni po terminie więc wiem jak to jest czekać i tym razem bym nie chciała.Śmieję się że się mały przestraszył takiej pogody i nie chce mu się wychodzić ;-).A Maja cały czas pyta kiedy będzie dzidziuś,a ja jej mówię że jutro powinien wyjść,ale że chyba mu się nie chce to się śmiała :-D.Ona się tez juz doczekac nie może.
 
Oj mam nadzieję że u mnie będzie tak jak u Ciebie.Majkę urodziłam 6 dni po terminie więc wiem jak to jest czekać i tym razem bym nie chciała.Śmieję się że się mały przestraszył takiej pogody i nie chce mu się wychodzić ;-).A Maja cały czas pyta kiedy będzie dzidziuś,a ja jej mówię że jutro powinien wyjść,ale że chyba mu się nie chce to się śmiała :-D.Ona się tez juz doczekac nie może.


ja tez 1 ciąze przenosiłama le 2 tyg prawie i jzu miaąłm na wywołanie jechać i tu w nocy sie Zuza nagle zaczeła pchac na świat

ojj Zuza tez się braciszka nei mogła doczekać i etraz sa nierozłączni ażmiło patrzeć
twoja już duża to tez ci bezie sporo pomagać moja mialam 3 latka a i tak sporo pomagała
bo podanie kremiku do pupki czy chusteczek nawilżonych to dla dziecka wielka pomoc heheheheh

ja wybywam do pracy niby 164 jedzie tylko przed mostem dębnickiem jakimś objazdem jedzie wiec dojadę a na stronei RMF FM pisza ze za kilka godzin ma byc twarty most wiec moze jzu wracać z pracy będe normalnie
 
reklama
Ja się melduję po ktg.Oczywiście tak jak myślałam zero skurczy wszystko tak jak było.Wysłali mnie do domu i w poniedziałek znów na ktg :-(.

Agatulka no mam taką nadzieję ,że Maja będzie mi pomagać.Teraz mówi że tak ale zobaczymy później ;-).
 
Do góry