reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

jak dla mnie moze byc busy bees:-) i najlepiej pon. lub sroda lub pt:sorry: no i czy przedpoludniem czy po szkole bo wiekszosc dzieciaczkow w szkolach/przedszkolach chyba.
 
reklama
Dla mnie dzien bez roznicy. A jesli chodzi o godzine to moj W w przedszkolu do 1szej wiec tak na 1.30 bym spokojnie dojechała:tak::-)
 
Ja sie dostosuje w takim razie. Najwyzej Wika odpusci sobie drzemke. Busy bees pasuje :-) Z tym ze ja sie pisze na ten tydzien ewentualnie. Od niedzieli mam mame na 2tyg.:sorry2:
 
jestem za.. coz o godz u mnie to ani rano ani popoludniu ale coz najbardziej popoludniu najwyzej P z buta poczłapie do pracy ..hihihi.. pasuje mi piątek albo niedziela jeśli chodzi o ten tydzień
 
Hej dziewczyny, a wiecie że w Busybeez w kazdą srode od 10 do chyba 12:30 lub 1.00 wejście kosztuje 6 euro/8 euro w zalezności od wieku dziecka (nie za godzine, tylko za te 3) i kawka lub cherbatka dla mamusi jest free :) Czasem bywam, jak mam wolne.
 
Ja tez jestem za busybees:tak:
Marcysia dziekuje za zaproszenie i chetnie skorzystam:-)
Gosik_mor tak,tak w koncu bede miala te swoje cztery kolka coby ruszyc sie wrescie z domu:-)
 
reklama
Do góry