reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
Gosik_mor jadąc na Knocknacare przez Rahoon , Westside, dojeżdzasz do ronda i na rondzie w prawo w dół, i zaraz bedzie kolejne rondo i na nim zjeżdzasz do Dunnes i B&Q. I na tym małym rondzie przy sklepach skrecasz w lewo (prosto jest wjazd na sklepy), jedziesz kilkaset metrów i po prawej są budynki i parking i tam jest właśnie Monkey Busines po prawej zaparkuj , jest domofon wciśnij guzik i jestes na miejscu hihihi
 
Widze ze troszke was bylo dzis w MB. Mnie niestety nie udalo sie dotrzec, ale to przez to ze jednak do pracy musialam jechac - urok pracy na telefon:sorry:
Znajac zycie pewnie super sie bawilyscie a mnie zal d.... sciska;-) Niestety moje dziecko bylo strasznie rozczarowane, nic moze next time:tak::-)
 
Hey.
Przykro bo nie udalo mi sie dojechac do MB,ostatnio tyle sie dzieje..Nastepnym razem postaram sie pojawic. my juz od poniedzialku na nowym domu,powoli sie urzadzamy. Neta ani tv wciaz nie mamy przez....nasza sciane. Kolesie juz po 2 dniach byli,cieszylam sie,ze tak szybko,ale niestety nie mofa przebic sie przez sciane,bo cos jest w srodku za twardego do przebicia ehm beda mieli jeszcze jedno podejscie,jak sie nie uda to kaplica...
Wiec narazie nie mam jak zagladac,tylko z tel.
 
hej dziewczyny ,czy orientujecie sie czy w okolicach polskich sklepów(papu i jeszcze jakies inne tam są,chyba na tuam rd)są żłobki dla dzieci ?i jaki jest koszt ?my się przeprowadzamy nedługo i chciałabym sie rozeznać.moja mała ma 1,5 roku.z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
 
Kasia niestety nie pomogę, najbliższe przedszkole jakie kojarze to na Terrylandzie:) Ale moze sie myle, moze jest cos w osiedlach przy Tuam RD. Zycze powodzenia w poszukiwaniach
 
reklama
Do góry