reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Galway i Galway-Salthill

reklama
No super....dzis taka zamotana jestem, ze wlalam olej silnikowy do chlodnicy.....matko co teraz?!Wiem, wiem, ze mechanik moze pomoc, ale teraz sobie na to pozwolic nie mozemy, ktos juz tak mial? Bo pisze, zeby zlac co jest, kupic preparat czyszczacy odtluszczajacy do chlodnicy i ze to powinno pomoc.
Ja na oczy nie widze, krzyza nie czuje, rak i nog to juz wogole jakbym nie miala. Ale coraz bardziej dom "sie sklada" w jedna calosc :-) Jutro raczej nie zdaze tu wejsc, rano wypadamy na dobre, wiec juz neta narazie nie bede miala...ani tv!!!Masakra!A w dodatku maz zrabal dysk twardy przenosny, gdzie sa wszystkie nasze filmy(mam nadzieje, ze sie da odzyskac to jakos), bo mamy ich duzo i jeszcze wszystkie zdjecia...no wszystko tam jest :-( Ale wogole sie nie czyta, mowilam, zeby nie kombinowal...Dzis nie mam najlepszego dnia!DObrej nocki i do "popisania" jak bede miala neta.
 
Ciao!

W czwartek bede :) Ciesze sie na spotkanie.

I ja mam dzis kiepski dzien. Zeszla noc byla zla...Alex sie budzil,w koncu wzielam go do wyrka,to budzili sie z Tymmim na zmiane. A totalnie wstali o 6 rano. Alex marudzil caly dzien. Ryczal,histeryzowal o wszystko. Teraz jestem juz wykonczona....bola mnie nogi strasznie. Odliczam dni ...jeszcze tydzien.
A teraz lece do lozka,moze jeszcze poczytam. Naprawde mi dzis zle.
 
Ja tez zawitam w czwartek:-)

Misia niezle synkowie dali ci dzis popalic:baffled: Głowa do gory, jutro bedzie lepiej. Moze A od jutra bedzie bardziej pomocny;-)
Larcia widze,ze maly klopot z tym autkiem. Mam nadzieje, ze uda wam sie wyczyscic i obedzie sie bez dodatkowych kosztow:tak:

Uciekam bo juz podwijnie widze ze zmeczenia ale dobrze, ze juz koniec race weeku
 
Hellol babeczki:-)
A ja sie rozplacze, bo w czwartek musze isc robotac i sie nie zobacze z Wami buuuuuuuuuuuuu
U nas juz po chorobie, ale przez to szlag trafil dwa dni mojego odpieluchowywania:crazy:nie wiem kiedy teraz znow sie za to zabiore:-(
Tabasia hellol;-)
Larcia ach ta twoja hacjenda juz sobie wyobrazam....aaaa sprzedalam moje porsze, wiec teraz kupie cosik normalnego i Cie napewno nawiedze:tak:
Miska good luck tonight;-) a tak serio to Niko tez mnie od dwoch dni doprowadza do rozpaczy swoim marudzeniem:zawstydzona/y:, a w nocy tez spi ze mna ale to mi akurat nie przeszkadza....;-)
A frogus dzaga na maxa w nowej fryzurce:rofl2:
 
agusiek kochana....super, ze porshe udalo Ci sie sprzedac!Teraz kup ferrari-jest lepsze i mnie odwiedz :-)

My sniadanko jeszcze na starym domu, a potem bye bye :-)
 
Jak bedziesz chciala to ja po drodze moge sie zgarnoc na spotkanko moj M bedzoe mnie zawozil tylko problem jest ze musiala bys mala na kolanach trzymac:zawstydzona/y:?bo u mnie dwa miejsca z tylu juz zajete.

martuska, wielkie dzieki kochana za oferte! :-) Przypuszczam, ze i tak bym nie skorzystala, bo strasznie sie boje Mala wozic nie w foteliku. Ostatnio na jednym z for naczytalam sie o wypadkach plus naogladalam sie klipow na youtube i wole nie ryzykowac :-( Tak czy inaczej bardzo Ci dziekuje!! Moze innym razem skorzystam :-)

Czyli widzimy sie jutro o 11:) Jakby ktoś potrzebował podwózki to ja mam miejsce w aucie.

Ja bym potrzebowala... ;-)
...szkoda, ze nie bede mogla :-( Juz pisalam wczesniej, ze Mala po 10 zaczyna byc senna i wtedy zaczyna sie Jej drzemka, jak sie nie przespi to katastrofa, zreszta wiecie, same macie dzieciaczki... Moze innym razem uda mi sie Was poznac! Bardzo bym chciala :-) Mam nadzieje, ze uda sie Wam spotkanie! :-)
 
reklama
Hello:-)
Ja tez jutro bede,nie moge sie doczekac,zwlaszcza ze ostatnio trudno o takie spotkania.
Agusiek szkoda,ze Cie nie bedzie:-(Super,ze udalo Ci sie sprzedac swoja bryke:tak:A co do odwiedzin,to mnie nie odwiedzisz:-(?
U nas ostatnio nocki tez ciezkie,Tobi budzi sie z placzem i Krzykiem.W dzien tez potrafi dac w kosc.Widze,ze nawet ciocia wymiieka.Stwierdzila,ze chyba szybko na dzieci sie nie zdecyduje:tak::-)A jeszcze nie tak dawno,rozmawiajac ze mna z Polski ze skypa twierdzila,ze caly dzien bedzie "zabawiac "Tobiego,ze nic jej nie straszne.Ale dobrze,ze jest,bo to zawsze jakas pomoc dla mnie:tak:Tylko,juz niedlugo:-(
 
Do góry