reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

hej
ja zaglądam co jakis czas
juz myslałam,że nikt sie nie odezwie :)
ja też nadal chętna
następny tydzien jak dla mnie moze byc tylko tak do piątku-bo wtedy lecimy do pl na 2,5 tygodnia
 
reklama
No to poczekamy, może jeszcze ktoś chętny się odezwie, jak nie to umówimy się na konkretny dzień. Co do miejscówki to nic fajnego nie znalazłam, a że jest zimno i mokro i wietrznie :-p to mogę zaproponować jedynie swoje mieszkanie, chyba że ktoś podsunie lepszy pomysł - więc czekam :-)
 
witam wszystkie przyszłe mamusie i te juz obecne.Ja równiez z miła chęcią nawiaze kontakty z przyszłymi mamusiami i tymi obecnymi.Przyznam ze mi równiez brakuje serdecznej osoby z która bym mogła podzielic sie swoimi wrazeniami,uwagami..Jestem w 30 tygodniu ciazy,i to juz blizej niz dalej rozwiazania.Mieszkam razem z chłopakiem w Dublin 3i moze jest ktos kto takze chciałby nawiazac nowe kontakty..Czekam na odpowiedz.Pozdrawiam:-D

witaj CHICAAA:Serdecznie gratuluję :-))).Ja jestem w 30 tygodniu ciazy i czuje sie znakomicie.Ja mieszkam w Dublin 3 i chętnie bym sie z Toba poznała jak i podzieliła sie poradami .Jak bedziesz miała jakies pytanka to pisz chetnie Ci doradze,jakbys miała jakies watpliwosci.Może bysmy zorganizowały jakies spotkanko przy kawce ;-))).Pozdrawiam:tak::tak::tak::-D:-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny
86Ruda chyba nie uda nam się spotkać aż do Twojego powrotu z Polski, niestety nie mam w tym tygodniu czasu bo jestem pochłonięta szukaniem mieszkania :-(. Ale co się odwlecze to nie uciecze... więc jak tylko wrócisz to daj znać, zgadamy się co do spotkania - oczywiście zapraszam do sobie - gdziekolwiek to będzie, ale raczej za daleko się nie przeprowadzimy raczej zostaniemy w D15 :-D

A może do tego czasu jeszcze ktoś się zdecyduje... to kobietki tak płaczecie że chcecie się spotykać więc ---- czekamy, czekamy :-p
 
no ja już pojutrze lece ,jutro pakowanie itd
ale mysle ,że po powrocie uda nam sie w koncu spotkać :)
wracam 10go lutego i sie napewno wtedy tutaj odezwe!!
 
Dziewczyny My już w Irl. Trzy tygodnie laby i polskiego przepysznego jedzonka dobiegły końca;-((((( Od dziś znowy tylko Nasza trojka, zero babc, cioc itp wiec My zwarci i gotowi na jakas integracje matek.
 
iggymama jakbyś uzbroiła się trochę w cierpliwość to po 1 lutego ja mogę coś zorganizować,ale teraz jestem na etapie szukania mieszkania i przeprowadzki i nie bardzo mam jak i gdzie:-(.
To co, mogę na ciebie liczyć po 1 lutego??:-)
 
reklama
iggymama jakbyś uzbroiła się trochę w cierpliwość to po 1 lutego ja mogę coś zorganizować,ale teraz jestem na etapie szukania mieszkania i przeprowadzki i nie bardzo mam jak i gdzie:-(.
To co, mogę na ciebie liczyć po 1 lutego??:-)

My jestesmy chetni zawsze:-)
Mnie tez czeka przeprowadzka i już sie boje, wrrrrr. A gdzie szukasz?
 
Do góry