reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

czesc dziewczyny u mnie chorobsko w domu najpierw córka teraz ja. :( jestesmy na antybiotyku ale juz lepiej. pogoda paskudna
 
reklama
hej widzę , że nie tylko ja mam problem z ''ząbkujacym '' dzieckiem dla mojej laluni wychodzą piątki i strasznie ją boli- jest marudna, i ma biegunke:-(ale jakos trzeba przez to przebrnąć;-)
aśka życzę zdrowka:-)
pozdrawiam
 
Marzena nie widzisz bo go już nie ma :((( Ogłoszenie zlikwidowane ,ale często pojawiają się tam różne rzeczy dla dziecka,albo jest jeszcze karbut,ja uwielbiam mogłabym szperać i grzebać godzinami szkoda tylko że mój nie podziela takiego samego entuzjazmu:-D,heh.

Kasieńka a Ty byłaś dzisiaj w Women Center, rozglądałam się wszędzie ale nie mogłam Cię zauważyć.

Miłego dzionka dziewczyny ,i pogody na jutro choć w połowę tak ładnej jak dzisiaj:)))
 
Witam serdecznie po długiej nieobecności, zaległości prawie nadrobiłam widzę też że zrobiło sie tłoczno ,sporo nowych mam, i dobrze

Iza, jestem wreszcie ,nie miałam się z toba jak skontaktować, jakby co to pisz na priw
 
Witam wszystkich! Jestem nowym uzytkownikiem. Jestem mama 20 miesiecznego synka, mieszkam w Doncaster od 2006 w dzielnicy Cantley. Malo znam polskich mam i bardzo chetnie poznam wiecej. Moj synek jest bardzo niesmialy i wiem, ze zabawa z rowiesnikami pomoze mu nabrac pewnosci siebie. Jezeli macie ochote, piszcie gdzie i kiedy sie spotykacie a my z przyjemnoscia sie do was dolaczymy. Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry