reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

Wybacz Iza ale nie wiem ile Dawidek ma? bo starszemu dziecku mozna dac kawalek marchewki lub jabłuszka do gryzienia.
Przeczytalam gdzies ostatnio ze pomaga tez pryskanie na opuchniete dziąselka tantum verde<lek na gardlo> ale sama nie probowalam na mojej Zuzi wiec nie wiem czy godne polecenia...
 
reklama
Hej!

No dzisiaj na forum aż wrze od rad :-) i oby tak dalej :tak:

Moja Emilka też ząbkuje.. tyle, że u Nas problem jest z jedzeniem :dry: od 2-ch dni pobija samą siebie i zjada 20 ml mleka a później bawi się smoczkiem.. a mnie krew zalewa :-p Czy któraś z mam tak miała? Może to jednak nie przez ząbkowanie?

Dżoana07 co do pracy to obecnie nie mam nic do polecenia.. kiedyś pracowałam we Flame i tam mają co chwila praktycznie, więc może dobrze mieć z nimi kontakt? Mam nadzieję, że wkrótce uda Ci się coś znaleźć ;-)

kasiutka251 co do szkół to nie mam jeszcze doświadczenia ale jak widać bardziej doświadczona Marta0811 już pomogła :tak:

No to tyle na dziś..

Pozdrawiam serdecznie ;-)
 
DZiewczyny wielkkkkie dzięki za rady, wychodzi na to że jeszcze nie wszystko sprawdziałam :)
Dziś sobota więc na forum będzie zapewne pusto.
Ja też tylko na chwilkę, wpadłam życzyć Wam miłego weckandu :-)
 
hej chyba małymi kroczkami zbliża sie do nas wiosna:-)oby przyszła jak najszybciej:tak:
zachara ja własnie skonczyłam prace dla flame narazie nic nie maja-niestety ale pocieszam sie tym , ze napewno niedlugo sie cos znajdzie:-)
pozdrawiam
 
ja probowalam w PMP agencji.. i tez narazie nic sie nie odzywaja... tam pracuje sie w fabryce kanapek badz salatek aha i w zbiorach pomidorów. zawsze mozna sprobowa skontaktowac sie z nimi. Ja skladalam aplikacje na weekendy i moze dlatego nie oddzwaniaja ale moze Tobie sie uda:) wpisz w google PMP doncaster jesli nie wiesz gdzie jest agencja<bo co po niektórzy maja kłopot ze znalezieniem jej> i idz zapytaj moze akurat.
Pozdrawiam w sobotni wieczor wszystkie mamcie:))
 
Ostatnia edycja:
Hejka ;-)
Mam pytanko do doświadczonych mam. Co można podać dziecku łyżeczką żeby było tam mleczko? Jakieś przepisy na budyń lub kisiel, bo słyszałam, że takowe coś może być. Moja mała już nie chce pić z butli, chyba przez te zęby :dry: a kaszki je niechętnie, a przecież musi jeść mleczko.. owoce i zupki je bez problemu.. już sama nie wiem co jej jest ehhh Proszę Was o pomoc!!! Pozdrawiam ;-)
 
Hejka Dziewczyny!!A co tu taka cisza na tym forum??U mnie sukces znalazlam szkole dla malego i jestem happy :)normalnie.I wogole jezeli jest jakas mama co sie nudzi w domu to niech da mi znac to moze sie umowimy na kawusie jakas??Bo ja z nudow umierammmmmm.Pozdrawiam wszytskie kolezanki .:)
 
kasiutka251 jak jestes w poblizu Hexthorpe to wpadaj do mnie :-)

zachara83 moja kolezanka ma tez problem ze swoim synkiem, ktory nie chce pic mleka, przestala go karmic piersia i maly sie zbuntowal! Wyprobowala juz wszystkie dostepne angielskie mleka dla dzieci i maly ich nie chce, poradzilam jej aby sprobowala podac mu polskie np "Bebiko" one sa slodsze a nawet sa rozne smaki. A moze zmien butelke, moze jej smoczek nie odpowiada.

Pozdrawiam
 
Hej
mama123 dziękuję za radę ;-) moja malutka już od miesiąca pije mleczko z odrobiną kaszek Bobovity także to chyba nie o smak chodzi, smoczki różne też już przerabialiśmy.. od dwóch dni jest lepiej, je łyżeczką kaszki ang. Plum lub te Polskie, więc chyba woli być "dorosła" i powoli rezygnuje z butli :-p ale dziubasek najbardziej otwiera przy warzywach z mięskiem :tak: jestem dobrej myśli choć jej waga teraz stoi w miejscu bo w sumie i tak mniej je..

izusia1981 a jak u Was obecnie z ząbkowaniem?

Mam nadzieję, że jak zrobi się cieplej.. bo jak narazie pogoda jak dla mnie dobijająca.. to poznamy się oko w oko żeby dzieciacki miały kompanów do zabawy :-) Pozdrowienia dla wszystkich ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zachara a czy Twoja mała nie ząbkuje czasem.
Moj David miał okres paru dni że też nie chciał wziąść butli do ust,troszkę go przymusiłam i już jest okey:tak:.
A pogoda dzisiaj przedziwna ,raz słońce raz deszcz to znowu śnieg:crazy: dość już mam tej aury.
 
Do góry