reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hej laseczki :-)
widze ze zbieracie sie na kurs angielskiego jak mnie tez zbierzecie to ja chetnie bym sie przeszla:-):-)jak anetko,martus moge z wami moge moge :happy2::happy2::happy2:??
 
reklama
ale jazda, u mojego syna w pokoju gdzie jest komputer nie ma klamki od wewnątrz i moje najmłodsze wlazło i zatrzasnęło drzwi starsze dzieci na polu a mnie juz pięśći bolą od walenia w drzwi żeby nas ktos wypuścił...
 
Hej.
No to byliśmy wczoraj na tym święcie ognia na stadionie,wszystko fajnie tylko lało jak z cebra,także nie byliśmy długo,jedna jazda na karazuleli bo nasz Kubuś jeszcze się boi, świecący miecz i wracaliśmy do domu zmarznięci i mokrzy.

Jeśli chodzi o nasze sfotkanie,nie macie fojecia jak bardzo bym chciała, fo całych dniach siedze w domu że za niedługo to zrobi się ze mnie odludek.Tylko jak to zrobić kiedy mój fracuje na zmiany,a mamy tylko jeden samochód:-(.Cięzko będzie mi się z Wami zgrać,ale może akurat jakoś sfasuje.
Ja jeszcze nigdy nie zostawiłam dzieci dłużej niż na godzinę:eek:.No nie raz tak,heheh jak rodziłam Davidka ale wróciłam do domu sześć godzin fo forodzie:tak::tak:.
 
Witam dziewczyny :-)
Z dnia na dzień coraz zimniej:eek: Kursy angielskiego i planujecie spotkanie w gronie kobiecym:-) fajna sprawa oderwać się na moment od rzeczywistości.
Dziewczyny a o co chodzi z tym women's centre?możecie mi powiedzieć co to za miejsce jest i gdzie:-)
Jakaś słaba jestem dzisiaj a jeszcze do pracki trzeba iść no ale jutro już wolne więc będę sie obijać :-D
 
czesc dziewczyny ale okropna pogoda powoli zaczyna nam sie z corka w domu nudzic okropnie trzeba jakos czas organizowac wymyslac co chwile nowe zabawy. jutro planuje wyjsc do miasta musze sic do banku pilnie i mam nadzieje ze nie bedzie tak okropnie a wy jak spedzacie czas w domu z pociechami w taka pogode???
 
reklama
Witam serdecznie:-)

misia_777 baaardzo wspólczuje:-( trzymaj sie równiez cieplutko..

my tez bylismy na fajerwerkach tylko tych koło 20.30 wiec wtedy nie padało juz tak mocno, dzieciaczkom bardzo sie podobało.:tak:
miłego wekendu zycze;-)
 
Do góry