reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

a ja wpadłam poczytac was trochę i pochwalić się :)
Mamy już 11 zębiszczy wyszły wszystkie na raz biedactwo .I do tego zaczął Kacper chodzić :) tak że teraz czekamy na pogodę i heja na długie spacery o własnych nogach
 
reklama
Gratulacje dla Kacperka :) Szybko mu poszło :) Mój nieco dłużej uczył się chodzić. Na początku pamiętam że trochę chodził i trochę raczkował i nie wstawał tak od razu z podłogi na nóżki bez podparcia, tylko musiał doraczkować np do ściany, podpierał się i wstawał.

W końcu lepsza pogoda!!!
 
Dziękujemy dziewczyny :) No Kacper raczej sam ciężko jeszcze wstaje bardziej sie czegos lapie i idzie :)
Pogoda fajna sie robi tylko ta ciapa na dworze niech szybko stopnieje śnieg i wyschnie wszystko .
 
My już po spacerku, trochę mam na Promenadzie szalało wózkami, jeszcze ciężko się prowadzi. Spodnie mam mokre po kolana. Ciekawe kiedy u nas zacznie się ząbkowanie, już się boje co to będzie:-(
 
no my również pospacerkui strasznie mokro miałam iśćna promcie ale znajoma mnie dorwała i po osiedlu jeżdziłam .
zabki to obowiązek my pierwszego mielismy 5,5 mies i juz tzreba myc:)
 
U nas pierwszy wyszedł jak mały miał 8 miesięcy, a teraz ma dopiero 5 sztuk - wolno mu idą. Myjemy pastą nenedent baby.
My jeszcze dziś na promenadzie nie byliśmy.
 
U nas zęby się zaczęły błyskawicznie - dolne jedynki wyszły, jak Młoda miała równo 4 miesiące, później czekaliśmy aż niespełna 4 miesiące na górne :)
Chodzić zaczęła tak, jak Pola od Beti - 2 tygodnie przed roczkiem :D
A o myciu zębów nawet nie chcę myśleć... Jest tragedia... Młoda jak tylko widzi szczoteczkę, to tak zaciska usta, że siłą trzeba je otwierać... Wrzask jest nie do opisania...
 
reklama
Do góry