reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hagie - jutro idzimy na spacerek. Szkoda ze dzisiaj nie wyszlo nam. Moja mama spi od 13 a ja siedze jak kolek zmeczona, oczy na zapalkach ale nie chce spac w dzien bo pozniej znow bede spala do poludnia. :szok::szok:
I tak siedze jak kolek sama. Moj teraz 12stki robi od 14 do 2 w nocy... Dziwie sie ze wogole chcialo mu sie dzis obiad zrobic:eek::eek:
Wpadaj do nas kochana na obiad, mamy zeberka (miesko z polski) w sosie pomidorowo miodowym + kluski slaskie:-):-)
 
reklama
WerkaMirek to jutro dokładnie się dogadamy na temat tej wyprzedaży...a obiad mniam...mniam :tak: Ten Twój Mirek to skarb :-D
Ja wczoraj byłam u lekarza w sprawie tej mojej tarczycy i strasznie mnie ta pani doktor wkurzyła, bo ja jej powiedziałam, że w zeszłym roku, jak byłam w Polsce na urlopie, to zrobiłam sobie usg i biopsję tarczycy i że dostałam tam leki...A ona na to, że nie będzie kończyć kuracji po polskich lekarzach i żebym sobie teraz też poleciała do PL po nowe leki (bo tamte już mi się skończyły)...ale babsztyl :wściekła/y: Ona powiedziała, że nie wie na czym teraz stoi, bo brałam polskie tabletki a nie angielskie i nie wiadomo, czy tu są jakieś ich odpowiedniki...ale w końcu skierowała mnie na badanie krwi i scan...ale ile się przy tym nagadała :no: a właśnie mam pytanie - czy któraś z Was leczyła się tu na tarczycę??? Jak to wszystko wygląda???
 
Hagie - skarb?:baffled::baffled: Bywaja gorsze i lepsze dni. Choc po ostatniej naszej klotni jak mu strach do dupy zalecial to wzial sie gary, sprzatanie, opieke dzieckiem. Chyba mnie naprawde kocha bo przez tydzien kapal Laurke i codz na spacer wychodzil z nia do parku " bym miala troche czasu dla siebie"... I tak siedzialam jak kolek sama...Tak troche glupio nie wiedzialam w co rece wsadzic....
Rozumiem Cie co do lekarza, sama bylam w Polsce jak bylam jeszcze w ciazy i poszlam do lekarza bo mialam straszne uplawy okazalo sie ze mam zapalenie bakteryjne i wyszla mi cyt III. Jak im powiedzialam to zdziwieni ze wogole zgodizli mi sie zrobic wymaz, i badanie. Ile tutaj musialam sie naprosic zeby mi zrobili badanie ponownie, no i wyszlo... Dobrze ze mam juz te leczenie za soba. Drugi raz bym tego nie rpzezyla. Nastepna kontrola dopiero we wrzesniu....


Moja gwiazdeczka juz wstala i zalozylam jej skarpety na raczki, takie kolorowe i teraz mysli co sie dzieje gdzie sa jej te smaczne paluszki ktore moze wsadzic do buzi.:eek::rofl2::rofl2: I kombinuje jak tu je sciagnac:-D:-D
 
hej hej:-)

piękna pogoda dzisiaj,ale ten wiatr jest straszny.

Emilka z centrum do mnie jedzie się ok 20 min,busem 268.:tak:nie jest wcale daleko i wysiada się praktycznie przy moim osiedlu.także zapraszam:tak:

kasia ja w sprawie podkładu nie pomogę,bo nigdy się tym nie interesowałam.

u nas ciąg dalszy marudzenia.dzisiaj już przechodzi samego siebie,ryczy z byle powodu,a czasami to nawet bez powodu.chyba go te górne zęby męczą,bo jest niesamowity.aż wyszłam z salonu,bo nie dal mi sie ubrac.o i już się pcha do kompa
 
Kasia zobacz w Wickes; kiedy przeprowadzka?
Dla dziewczyn, które pytały o adres car boot-u w sobotę: Holmewood Library, Broadstone Way, Bradford BD4 9BU . ​W godzinach od 10:00 do 14:00.
Hagie moja znajoma leczyła sie tutaj na tarczycę, tylko, że miała bardzo poważny stan i miała napromieniowania, że przez miesiąc nikt nie mógł sie do niej zbliżać. Nic więcej nie wiem
:-(
 
reklama
Do góry