reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

doris78 ja krece 30 minut dziennie przewaznie przed snem..najpierw prawa noga w przod i krece w lewa strone tym sposobem hullahop pojednej stronie modeluje talie po drugiej walkuje mi boczki poniewaz wtedy jest przechylone :-p( tak przez 15 minut) potem zmiana lewa noga w przod i krece w prawo rowniez 15 minut ..... naprawde polecam :tak:
 
reklama
Czesc Wam:-)
Mrozow ciag dalszy:angry: kurcze a ja ost mowilam do kolezanki z Londynu ,ze chyba zima w Anglii nas calkiem oszczedzila w tym roku,a tu klopsi prawdziwe mrozy nastaly,szkoda tylko ,ze bezsniegowo:laugh2:
Ale w Pl tez nie ma sniegu:no:


SYLWIA- no ja tez sie wlas martwie ,bo my lecimy tydzien po Tobie ,bo je sie tych ogromnych polskich mrozow,ale moze jesz sie wsz zmieni,oby:tak:
Wczoraj u dentysty poszlo jak po masle,moja miss byla super dzielna ,dala sobie pieknie wsz zabki posmarowac ,rozgadala sie niesamowicie ,po czym bacznie ogladajac caly gabinet i zagladajac we wsz mozliwe katy stwierdzila,ze chce zostac dentysta!:tak::-D hehhe
Dzis od rana w nursery ja sie wzielam za porzadki:tak:
Jej dobrze ,ze A mi ja rano zawozi,bo niewyobrazam sobie wychodzenia tak rano z malym"prosto z poscieli":angry:
Dupa mi sie wygodna zrobila:zawstydzona/y:
Tak piszecie o tym kreceniu hula hopp ,to i moze ja sie skusze:-D Ale moj A mowi ze trzeba duzo krecic aby byly efekty ,a ja jestem len:zawstydzona/y:
 
HaGie- to Ty chyba pytalas o dentyste)
Otoz na fluoryzacje nie trzeba nalezec do dentysty,robi to kilka przychodni w okolicy ,trzeba wczesniej tylko zadzwonic i sie zapisac:tak:
a jesli chodzi o zarejestrowanie dziecka w przychodni stomatologicznej ,to ja wzielam spis z neta wsz przychodni w miescie i tak obdzwanialam jedna po drugiej,czekajac az uslysze ze rejestruja nowych pacjentow:tak:
 
Czesc dziewczyny!
Ja waśnie z pracy wróciłam i usiadłam na chwilkę zanim dziewczynki ze szkoły wrócą.:tak::tak:
Bym też na to hula hop się skusiła bo u mnie to wszędzie troszkę za dużo się zrobiło, ale jestem leniwa i do tego jeszcze nie systematyczna więc podejrzewam że na chęciach się tylko skończy.
co do mojej przypadłości to mam jakąś infekcje w żołądku i na dwunastnicy dość zaawansowaną i się jej pozbyć nie moją. A do tego te bakterie tworzą wrzody. Jeden już mam na prawie pół dwunastnicy wię dlatego tak desperacko lekarze próbują ją zwalczyć. Wczoraj wylądowałam w szpitalu. tak mnie żołądek bolał że zemdlałam. Siedziałam tam do 24 i lekarz i tak stwierdził że tych tabletek nie mogę odstawić bo musimy wyleczyć tą infekcje. Plus tego tylko taki że powiedział mi które leki przeciwbólowe mogę z tymi antybiotykami mieszać i odziwo to nie był magiczny paracetamol:-D:-):-) Ale to też wiąże się z tym że będę brała jeszcze więcej tabletek.
Tyle wyjaśnień :tak:;-) Faktycznie można powiedzieć że byłam trochę tajemnicza. Napisałam o tabletkach ale nie o samej przypadlości:-):-D:tak::-D:-)
Idę jakiś obiadek dziewczynkom upichcić, bo one zawsze wygłodniałe ze szkoły wracają:tak::tak::tak:
 
Hej, ja to chyba jakiegoś pecha mam :szok: Dziś spieszyłam się, żeby prędko wrócić ze spaceru ( a szkoda bo taka piękna pogoda - fakt, zimno, ale bardzo ładnie :tak:), a spieszyło mi się, bo miałam zadanie do spełnienia na ebayu :-). Wchodzę do domu, a tu znowu prądu nie ma :angry::angry::angry: I na ebayu nic nie kupiłam, obiadu zrobić nie mogłam, pranie mi się w połowie zatrzymało, a na dodatek przed wyjściem otworzyłam okna, żeby się w domu przewietrzyło, więc w domku zrobiła się lodówka, a prądu nie ma, więc ogrzewanie też nie działa!!! A my takie zmarznięte z Zuzą z dworu przyszłyśmy, a tu nawet ciepłej herbatki nie można się napić :no::no::no: Prawie trzy godziny prądu nie było, dopiero włączyli - tragedia :wściekła/y:
Graziul dzięki, ja też muszę poszukać dentysty.
Paradosia naprawdę współczuję, miejmy nadzieję, że szybko pozbędziesz się tej infekcji i wtedy powoli wszystko inne tez wróci do normy :tak:
Dobra, biorę się za obiad, bo zaraz sie okaże, że znowu prąd wyłączą...
paaa
 
hej hej:-)

no i śnieg pada :szok: fajnie jakby napadało wiecej,żeby można było iśc na sanki z dzieckiem:tak:

hagie to co wy macie z tym prądem??że wam co chwile odcinają.nie zazdroszcze,bo na pewno marzniecie..:no:

paradosia to masz neiciekawie,ciągle na lekach...
dziewczyny,które mają chaty z councilu,housingu.gdzie najlepiej składać formy??bo wolałabym mieszkać w bradford niż w huddersfield,a my niestety nie podlegamy pod bradford.A chciałabym złożyć i czekać.

No i mojego zwalniają:no:...ehhh trudno,narazie jeszcze pracuje,ale nie wiadomo jak długo...więc jak muszę wrócić wcześniej.ale na pół etatu...

ide robić obiad,miłego weekendu:tak:
 
Śnieg, śnieg, śnieg :-):-):-)
Izunia ja nie wiem, co z tym prądem u mnie jest, ale naprawdę wkurzają mnie te awarie :wściekła/y: A gdzie Twój mąż pracuje? Współczuję, kurde co się dzieje z tą pracą, cały czas tylko słyszę, że kogoś zwolnili lub szykują się zwolnienia. Miejmy nadzieję, że Twój facet szybko znajdzie nową i lepszą pracę :tak: A Ty kiedy wracasz do pracy? A gdzie pracujesz, jeśli można spytać?
Pozdrawiam i ja też mam nadzieję, że sporo tego śniegu będzie...
 
sypie nadal:tak: może do jutra nasypie...

hagie mój pracuje w liversedge w fabryce miesnej.już kiedyś były zwolnienia,bo firma plajtuje.ktoś inny ją wykupił i znowu cyrki.Na szczęscie mój robił prawko na tiry,więc mamy nadzieję,że szybko coś znajdzie.tylko czekamy na prawko aż przyjdzie z pl.
A ja pracuje w małej firmie w gomersalu.wróce chyba w marcu,miałam iść na 13 tyg bezpłatnego,ale w tym wypadku muszę wrócić wczesniej.W czwartek mam rozmowę i dowiem się wszystkiego,bo chciałam na pół etatu...:tak:
 
reklama
hej wszystkim...wreszcie moge pisac...mialam ponad tydzien zepsuty komputer a naprawa 80funtow...na szczecie udalo sie znalesc taniej i dzis juz mam...myslalam ze zwariuje ale na szczescie dzieco odpoczeło troche od tego...dzisiaj piękny snieg bylismy 2godziny w naszym tajemniczym ogrodzie wszyscy i zrobilismy 2metrowego bałwana frajda dla wszystkich nie tylko dzieci ale i rodzicow;-)zabiorę sie za czytanie i pisanie w poniedzialej na spokojnie...ciekawe ile potrwa zima;-)
 
Do góry