reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!miejmy nadzieje że bedzie lepszy niz poprzedni;-)
My oglądalismy sylwestra w polsacie, ale byl drętwy, więc zabawa z dziecmi ,a obie wytrzymały do 12...Irena dostala od aniolka farbki do twarzy więc wszysy byli pomalowani, Maja nawet dałą się pomalowac i bardzo ją to cieszyło;-)no i byly tance i gry i balony...pamietam,że jak spedzalam sylwestra z rodzicami zawsze sie ze mną bawili i wieczor byl fajny więc tak samo chcialam zeby zapamiętaly moje dzieci...nie dostalam niestety piccolo wczoraj juz nigdzie ale musujący sok z winogron świetnie zastąpił im szampana;-)Już nie mogę się doczekac jak dzieci zostaną z babcią a my pojdziemy na jakis bal...zawsze zostajemy z dziecmi bo szkoda mi tego czasu z nimi i mam wyrzuty sumienia, że w tak ważną noc sobie pojde...ale kurcze musi do mnie dotrzec ze ja tez mam zycie...
doris78 no duzo ludzi bedzie i poloże tesciow w livingroom a mamę w dziecięcym tylko musze zmontowac dwa materace...;-)
 
reklama
Witam.

U nas niestety nowy rok zaczął się chorobami, Najpierw ja miałam grypę, a teraz Sara ode mnie ją złapała. Od 2 dni ma wysoką gorączkę. W nocy byliśmy z nią na pogotowiu, bo zwracała i niczym nie mogliśmy jej zbić temperatury. Dziś jest trochę lepiej, ale wciąż biedna spać nie może. Ma straszny katar, który spływa jej do gardła i powoduje kaszel i wymioty.
Ehhh mam nadzieję, że będzie jej lepiej.

Uciekam, bo mała płacze.
Papa
 
Czesc..ale pustki..dziewczyny pisac,pisac:tak:a tak swoja droga jak Wam uplywa nowy 2012 rok???
u nas juz powili wraca wszystko do normy,szkola sie zaczela chociaz po tylu dniach wolnego jakos ciezko mi sie jeszcze przestawic..
no i na dodatek ta pogoda,wczoraj jak szlam po Emilke do szkoly myslalam ze mnie zwieje:crazy:
monia ja jak mialam problem z ciaza pojechalam do Manchesteru do tej polskiej przychodni..mialam plamienia na poczatku ciazy i balam sie ze nie donosze ciazy,ale dostalam tabletki na podtrzymanie i na szczescie bylo ok..
mi tam pomogli..GP mi tylko powiedzial ze tak czasami jest i nic na to nie poradzi..wpisz sobie w wyszukiwarke Zielona Przychodnia Manchester,wejdziesz sobie na ich strone i poczytasz jakich maja specjalistow..
Mozesz tez leciec do PL..zdrowka zycze,wszystko bedzie dobrze:tak:
ok lece bo David juz krzyczy:cool:
 
hej...widze, ze cięzko się zmobilizowac każdej do pisania...;-)mnie tez...Mam do Was pytanie o szczepienia...bo zostalo mi z polskich szczepien jedno ostatnie po skonczeniu roczku i tutaj tego nie ma czy mi zaszczepią dziecko?Oddalam karty szczepien ale nikt sie nie odzywa...A dodatkowo wyczytalam w internecie ze meningokoki i pneumokoki szczepią tutaj za darmo tylko sie trzeba upomniec czy to prawda/bo jak tak to lece w przyszlym tygodniu zaszczepic, w polsce to kosztuje pareset zł na dawke
monia tez musze się wybra do ginekologa...myslalam ze u mnie przychodni sie uda patrzylam na strone i jedna z lekarek jest jakąś tam spejalistką od zdrowia kobiecego choc do ginekologa to jej pewnie daleko ale tez musze natychmiast bo mam nadżerke po drugim porodzie juz dosc sporą i jest coraz gorzej i sie boję, czy tu mi cos poradzą...bo w pl tez sie czeka na wypalanie wieć jak polece na dwa tygodnie to tez niewiele zdzialam...

W koncu troszkę sloneczka...ale wiatr zniechęca do spaerow;-)
 
Witam.
No faktycznie jakoś ciężko w tym nowym roku zmobilizować się do pisania:zawstydzona/y:.U nas wszystko Ok.cała rodzinka zdrowa więc nie mam co narzekać.

Monia22310 życzę zdrówka.Co do ginekologa to nie pomogę bo jeszcze nie korzystałam :no:.

michalinab7 tutaj mój starszy syn też był urodzony w pl i tam miał część szczepionek a resztę miał już tutaj bo szkoda było mi czasu i kasy żeby latać do pl.Tutaj na pewno szczepią na pneumokoki i to za darmo a w pl kosztuje to kupę kasy.Także upomnij się w przychodni:tak:.

Wisienka79 jak na razie to nawy rok pogodowo zaczął się do d...strasznie dzisiaj rano zmokłam a w nocy ciężko było zasnąć przez ten okropny wiatr.
 
hej hej

wszystkie rozleniwione do pisania:-)ja też jakoś weny nie miałam.nic się u nas nie dzieje.Wszystko po staremu.Mały łobuz mały zaczyna stawać przy wszystkim.Więc oczy na około głowy.Już łóżeczko musieliśmy obniżyć do parteru bo klękał :tak:.
Mamy 2 ząbki:-) teraz czekamy na góre.
jak
michalina myśmy mieli pneumokoki i meningokogi mięliśmy w zestawie,o nic sie nie upominałam.ale jak szczepiliście tez w pl to musisz iść tutaj do przychodni i spytać,co i jak.

monia miałam własnie pisać o polskiej przychodni w manchesterze,ale widzę że wisienka już napisała.
 
czesc ciezko zabrac sie do pisania ale trzeba w koncu
izunia gratulacje zabkow u nas jerszcze cisza
michalina tutaj nie szczepia na wszytko i duzo szczepionek nie ma znajoma chcial zaszczepic corke ale powiedziano jej za za te szczepienia co chce to musi zaplacic 75 funtow to bylo chyba na zoltaczke chyba ze bylo to w rodzinie i jest prawdopodobienstwo zachorowania to masz za darmo wiec przetlumacz i mmoze te sczepinia ktora ma maja a oni ci powiedza co jej jeszcze brakuje chyba ze ma juz wszystkie
 
Witam ponownie..polozylam malego na jego popoludniowa drzemke..niestety bez niej ani rusz:-(
izunia gratki za pierwsze zabki:tak:my mamy juz ich 5..najpierw dwa na dole pozniej trzy miesiace przerwy i wyszly 3 na raz:szok:dwa na gorze i jeden na dole..no i Davidek dal nam troche popalic:sorry2:my tez obnizylismy lozeczko,maly nam wstawal i balam sie ze moze wypasc..tak jak u Ciebie wszedzie mam go pelno:tak:
Tynia to czekamy na zabki:tak:na jedna to dobrze jak ich jeszcze nie ma..moj David ostatnio mnie ugryzl w noge:-D
michalina moja Emilka urodzona w PL ale ostatnie obowiazkowe szczepienie miala na krotko zanim skonczyla 2 lata..moze cos sie pozmienialo..a tutaj zanim poszla do przedszkola tez zostala zaszczepiona na pneumokoki i meningokoki,przyszedl mi list z przychodni ze mam sie stawic na szczepienie:tak:Davida w PL chcialam zaszczepic na rotawirusy ale juz bylo za pozno bo to do 6 miesiaca a tutaj sie nie dowiadywalam czy szczepia..moze tak tylko trzeba zaplacic:tak:a z nadzerka to lepiej wybierz sie do lekarza:tak:
kasia na pocieszenie to ja tez dzisiaj zmoklam jak szlam do szkoly,a pozniej poszlam jeszcze na zakupy,zabunkrowalam malego pod folia i jemu bylo cieplutko ze mna troche gorzej:tak:a w nocy faktycznie wiatr gwizdal
ide chyba jakas kawke,troche pozno ale jakas spiaca jestem:confused2:
 
reklama
Czesc, czesc:-)

Jak cos napisane to i mi nie wypada siedziec cicho:-p U nas jakos leci, dzis bylysmy z niunka na kawce u mojego brata dzieciaczki sie pobawily a my sobie spokojnie pogadalismy:tak: Jutro niunka idzie do przedszkola po przerwie swiatecznej, mam nadzieje ze jakos to bedzie i chetnie zostanie:tak:

Monia apropos polskiego ginekologa to przychodzi mi na mysl tylko ta Polska przychodnia w manchesterze co pisala Wisienka:tak: Zdrowka:tak:
Michalina co do szczepien to ja sie nie orientuje bo moja Victoria miala wszystkie szczepienia tutaj i za kazdym razem dostawalysmy list:tak:
Kasia Wisenka wspolczuje ze zmoklyscie:-( a swoja droga to ja nie zakodowalam zeby dzis u nas padalo:sorry: albo mam dziury w glowie albo na Wyku nie padalo:-D
Izunia gratulujemy zabkow:tak: teraz juz pojdzie z gorki;-)


Dobra uciekambo na wspolnej leci:tak: Milego wieczoru zycze:tak:
 
Do góry