reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej

u nas weekend szybko zleciał.W sobote bylismy w gościach u kuzynki,poszliśmy na spacer,i dość pózno wróciliśmy.Nawrt mały miał dzie dziecka i poszedł spać bez kąpieli:tak:
A wczoraj miałam urodziny,więc siedzielimy w domku i świętowaliśmy:-)

Mnie tez już ciągnie żeby ubrać choinke,ale obiecałam sobie,że w sobote ubieramy.i przystrajamy mieszkanko.Najpierw muszę onko w salonie wymyć i zmienić firanke.Natusia huśtawce musze złożyć,bo już z niej wyrasta powoli a i tak w niej juz nie siedzi.Czasami karmie go w niej i tyle,więc szkoda miejsca.a w tym miejscu stoi choinka.

Ja i może bym była chętna na spotkanko,ale niestety nie mam pojęcia gdzie jest to jest a po drugie mam spotkanie w centrum dziecka.

ide na śniadanko,bo już głodna jestem:-)
 
reklama
Izunia1986 my planujemy się spotkac w czwartek pewnie o 17 lub 18 tak przynajmniej przeważnie było. Więc może uda Ci się z nami wyskoczyc:sorry:.A lokal jest w centrum miasta podaje Ci adres zobacz sobie na gogle maps Chino Thai Lotus, 20 Aldermanbury, Centenary Square, Bradford, West Yorkshire, BD1 1SD:tak:.
 
Hej:)
Ale mnie tu nie było długo..................jakoś tak pisać się nie chciało;-)
ja do chińczyka też się wybieram i już nie mogę się doczekać.

Izunia no i to jest wyjście bezdzietne, same mamuśki:-) No i wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka:)
 
czesc!
u mnie weekend chorobowy ,niestety .A dzis rano jak zobaczylam u Jasminy zaropiale oczy to az sie pode mna nogi ugiely :-(.Oby nic powaznego sie z tego nie zrobilo .Jakis nieszczesliwy ten poniedzialek ,G.ma na rano do pracy ,wiec ja musialam isc dzis do przedszkola ,a zaraz znowu ide bo bedzie mikolaj i juz G.powiedzial ze przyjde wiec pal licho i tak i tak musze isc po Dominika .Jasmina w piatek zaczela chodzic :-).Fajnie patrzec na takiego malego robaczka jak probuje utrzymac rownowage :-).
Izunia - wszystkiedo najlepszego ,100 lat !
 
Czesc Wszystkim:-) Ja dzis siedze z tesciem i pijemy kawke:-p a P w pracy, niunka w przedszkolu:tak:Dzis Vicky miala jakies zalamanie i nie chciala zostac w przedszkolu:-( jak wychodzilam po pol godz to ona plakala:-( Ale mysle ze to moze byc spowodowane tym ze ma swiadomosc tego ze w domu jest dziadek wujek i drugi wujek i moze dlatego tak ciezko bylo jej zostac:sorry:
Doris ja oczywiscie jak najbardziej chetna na chinczyka:tak::tak:
Izunia
tak jak Sylwiam napisala to wyjscie jest babskie:-D postaraj sie do nas dolaczyc:tak: No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, duzo zdrowka, szczescie i pomyslnosci:-)
Renuska strasznie wspolczuje ze Jasminka ma znow cos z oczkami:-( oby nic powanego sie z tego nie rozwinelo:tak:Gratki dla Jasminki za pierwsze kroczki, super:-)
Dobra sorki ze tak krotko dzis ale zaraz musze sie zbierac bo trzeba jechac autko zatankowac, bo rezerwa sie zapalila:-D Mam nadzieje ze ktoras z nowych kolezanek dolaczy do nas na spotkanie w Chinczyku:tak::tak: a najlepiej to jakby wszystkie dolaczyly:-D
 
Hej hej :)
Ja bym też chętnie wybrała się z Wami, ale mój M wraca do domu po pracy około 19 dopiero, więc ja nie mam co z dzieckiem zrobić...no i w ogóle po 19 zaczyna się kąpanie, karmienie, usypianie...szkoda, może innym razem
Doris pytałaś, co nas tu przywiało do tego Bradford...no więc praca, bo firma mojego M zmieniła siedzibę właśnie na Bradford, no i się tu przeniósł już jakoś w 2009 roku, a mi było szkoda zostawić tam pracę. I wtedy uznaliśmy, że to najlepszy moment na dziecko, no ale jakoś tak wyszło, że prawie rok się staraliśmy. No i ja pracowałam do samego porodu (tzn. odeszłam z pracy 5 dni przed) i też tu przyjechałam. Tzn. urodziłam jeszcze w Derby, doszłam do siebie po porodzie i oto jestem :) Ale jak przyjechałam tu pierwszy raz, to się po prostu załamałam, bo to miasto jest naprawdę brzydkie i przytłaczające - przynajmniej takie sprawia pierwsze wrażenie.
Izunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Masz urodziny w ten sam dzień, co moja Zuza, bo my wczoraj też mieliśmy święto - pierwsze urodzinki Zuzi :)
Renuska suuuper, że Twoja Jaśmina już chodzi :) Mojemu małemu leniwcowi nie udało się podeptać roczku...
Muszę kończyć...dziś to nieszczęsne szczepienie :(
 
hej wszystkim
nie chciało się pisać, czuje sie od jakiegos czasu jak w jakims letargu...wy juz ubieracie choinkę?my zawsze dopierow w wigilie w tym roku może dzien przed...potem brak mi tego klimatu jak wszystko za wczesnie sie dzieje...moj D poszedl zamowic karpie do patsona chyba...wogole popsul nam sie telefon drugi zgubiony trzeba cos kupic...a teraz sie dowiedzialam, ze u mojego w pracy zatrudnili jakiegos studenta na grudzien z rodziny przelozonego D i dlatego nie ma pracy dla niektoryc z agencji, ktorzy nie mają kontraktu min dla D...tak mnie to wkurzylo ja bym odrazu do dyrektora szla ,ale moj sie boi ze potem wogole nie bedzie mial pracy...ale dyrektor chyba ma mozg i pomysli że słuszne prentensje jak ktos ma dwojke dzieci utrzymac a tu takie kumoterstwo i to nie dla kogos koto tego bardzo potrzebuje...i sie martwie jak to bedzie teraz jak i tak malo pracuje myslalam ze znow wroci do normalnego trybu...
jutro mam spotkanie o 10 o NIN wreszcie...
kotek już nami denerwująca jest bo drapie jak nie wiem co no ale to uroki malego kotka,..nazwalismy ją panda bo jest taka czarno biała...teraz czekamy na szczepienia i na robaki tabletki z polski bo tu są za drogie, a moja ciocia jest weterynarzem także bardziej sie oplaci...
izunia wszystkiego naj naj naj spelnienia marzen i samych uśmiechów...
Renuska zdrówka dla Jaśminki, ja w ciąży mialam wirusowe zapalenie spojowek przed samym porodem mialam tak zaropiałe zapuchniete oczy, że nic nie widzialam i zarazila się malutka na jedno oczko pierwsze dwa tygodnie tez miala, ale obficie i czesto solą fizjologiczną przemywalam i obeszlo sie bez antybiotyku

Też bym się chetnie wybrala z Wami, tak mi brakuje babskich pogaduch, ale od 14 do 23 jestem sama z dzieciakami...moze nastepnym razem sie uda
 
dobey wieczor...

Spicie moze juz?? sorki znow za moja nieobecnosc. widzialam wczesniej ze podopisywalyscie mi. ale nie mam az tak dobrej pamieci i nie wiem co komu odpisac...

Wpadlam sie tak na szybko pozegnac, jutro juz wylatujemy. Jutro dokonca pakowanko jeszcze do lekarza musim skoczyc. Takze balam sie ze juz nie zdaze sie z wami pozegnac.
Szkoda ze ominie mnie spotkanko grupowe. Ale i tak pewnie by nie wypalilo, bo ja nie miala bym z kim Laurki zostawic bo moj M od 14-22. choc ona poza domem spi jak zabita takze kto wie:-D:-D

Dziewczynki zycze Wam weselych i pogodnych swiat w gronie najblizszej rodziny. Duzo prezentow, no i sniegu swiatecznego...
A w nowym roku aby przyszly rok byl lepszy od tego. By sie kryzys skonczyl, no i hucznej zabawy!!
Przeprazzam za tak haotyczne zyczenia ale Laurka mi tu piszczy!:wściekła/y::wściekła/y:

Odezwe sie jak juz bede u siebie w rejonach! Bo tam nie chce wyjsc na laptopmanke:-D:-D:cool::cool:!!
No i trzymajcie kciuki aby wizyta u tesciow przeszla bez stresowo!!

Pozdrawiam goraco!!1
 
hej .A co tu tak pusto ? Dzis Dominik nie poszedl do przedszkola bo nie chcialam wychodzic z Jasmina z domu ,cale szczescie z oczkami juz lepiej .Nie ropieja ,ale sa spuchniete i czerwone .Jutro niestety ominie nas play groupa ,a nastepna dopiero w przyszlym roku .
Michalina - fajnie ze macie juz kotka ,pewnie jest rozpieszczany ,glaskany itd.Ja tez jakis czas temu myslalam nad zwierzatkiem ,ale jak urodzilam Jasmine stwierdzilam ze 2 dzieci mi wystarczy w zupelnosci :sorry2:.
Werka - udanego lotu ,milego pobytu w pl i wesolych swiat !!
 
reklama
Do góry