reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej:-)

dziewczyny przykro mi ale nie będę mogła spotakać się z Wami:no:,jakby to było rano i z dziecmi to jeszcze bym sie wyrwała autobusem.ale wieczorem raczej autobusem nie będe się tłukła a autem do bradford jakoś mi się nie widzi jechać,jeszcze jak teraz taka pogoda.
Może innym razem.:tak:

u nas po staremu,mały coraz bardziej szaleje,chodzimy na spacerki póki pogoda dopisuje,co chwile jakieś zakupki przedświąteczne.Coraz bardziej robi się taki nastrój świąteczny:)

werkamirek Tobie również wesołych spokojnych świąt i udanego urlopu:tak:

ide do tej mojej gadziny
 
reklama
hej dziewczyny

mam pytanie dość mi zależy na tym...nie ma któraś z Was do odsprzedania nie drogo stojaka na żywą choinkę?często tu w Anglii słyszę, że ktos mial żywą choinkę co roku , a zamienił na sztuczną, ale nikt nie ma stojaka...my mamy krucho teraz z kasą upatrzylam żywą choikę za 15 ,ale szkoda mi dać drugie tyle za stojak...na ebayu sa nawet za funta ale do odebrania osobiscie nic blisko a jak juz jest tanszy to przesylka 10funtow...jeszcze sie o to z moim poklocilam ze mama mi w paczce szpargaly powysylala a naszej sztucznej choinki nie zmiescila ani naszego stojaka...prosze Was jesli któras cos wie o jak najszybszą odpowiedz...
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)

Dzieki dziewczyny za wczorajszy wieczor:tak:szkoda tylko ze nas tak malo bylo :-(mam nadzieje ze nastepnym razem wiecej sie skusi:tak:

MICHALINA-ja nie poratuje bo mam tylko jeden i choinka juz w nim siedzi:-)

WERKAI MIREK-udanego wypoczynku w pl
 
Dziewczyny, fajnie, że wieczór Wam się udał :)
Michalina, niestety Ci nie pomogę, bo my mamy sztuczną choinkę (którą Zuzia dzisiaj wywróciła:rofl2:), więc stojaka na żywe drzewko po prostu nie posiadam...
 
hej...stojak opatentuje z donicy i piasku a zaslonie tymi pokrowcami co tu są takie popularne...bo jak mamy mała choinke to taki duzy metalowy jak tu są tansze bezsensu kupowac..ale mam jeszcze jedno pytanie...troche glupio pytac ale czy nie mialaby któraś z Was pozyczyc doslownie na 2godzinki(wiem ze to jest w swieta potrzebne)maszynki do miesa?musze zmielic mieso na pasztet i rybe na galarete ...nie wyobrazam sobie wigili bez ryby w galarecie kojarzy mi się z babunią, a D mówi zebym poszla do rzeźnika najblizeszego i mi to zmieli ale uwazam to za glupi pomysl pozatym to mieso jest gotowane i ryba tez, a jak pomysle co oni przez to mielą to mi sie odechciewa...kupowac tez nie bede specjalnie bo uzywam tego dwa razy w roku a mamy nie ma zeby pozyczyla swoją;)bo nie mam juz pomyslów skąd wziąśc ,ja niemam znajomych tutaj a nikt kogo zna D nie ma takiej masyznki
 
witam:-)
dawno mnie tu nie było,a raczej całe wieki,ale postanowilam poprawe:-)
witam wszystkie nowe mamuski,ktorych wczesniej nie miałam okazji przywitac:-)
michalinabd7-ja mam maszynke i nie uzywam,wiec jak chcesz to moge Ci pozyczyc,tylko ze ja mieszkam w Halifaxie.kiedys mieszkalam na bd7
werkamirek-udanego wypoczynku,wiem ze juz dawno poleciałas,ale i tak ci zycze udanego wypoczynku
moi pojechali do Manchesteru z rana samego a my z niunia sprzatamy chałupke bo normalnie taki balagan wszedzie,ze glowa mi peka jak widze te zasyfione okna,a mieli mi przyjechac umyc i kicha..nikogo nie było!własnie sie obudziła i chyba grubsza sprawa w pampersie jest:szok:
dobra spadam obiad sobie ugrzac,no i obiecuje ze kiedy tylko bede miala wolna chwile to bede pisac.
 
Witam.
Cichutko tu dzisiaj ale wiadomo jak to w sobotę:tak:.Chłopaki oglądają film z tatą to mam okazje coś skrobnąc :tak:.Ja się dzisiaj naoglądałam porodów w tv i aż łezki mi poleciały.Lubie ogladac takie programy :tak:.

Moje chłopaki zasmarkani także smarki wszędzie się walają :sorry2:.

michalina ja niestety nie mam takiej maszynki :no:.

werkaMirek udanego wypoczynku w Pl oraz spokojnych i radosnych świąt
:tak:.
 
zanetabd7 a bywasz w bradford?moze masz tu jakies zakupy swateczne do zalatwienia?latwiej by bylo mi do centrum bd jechac bo ja bym musiala autobusem jechac do halifax jakby co...jakbys sie tu gdzies wybierala to daj znac podjade...milo poznac;)
 
reklama
Witam.

Nie było mnie trochę. W czasie nieobecności zaliczyłam wizytę w szpitalu. Podejrzewali u mnie wyrostek, ale jednak wyniki to wykluczyły.
Po usg okazało się, że prawdopodobnie mam policystyczne jajniki. Teraz czekam na badania krwi, potem idę do ginekologa. Nie wiadomo tylko skąd ten ciągły ból brzucha (mam go od 2 tygodni....).

Teraz zabrałam się wreszcie za porządki świąteczne, bo przez ten szpital nic nie zrobiłam.

Poza tym u nas po staremu. Sara łobuzuje, dziś była na swoim pierwszym spacerze "na własnych nogach". Całkiem jej się podobało, ale szybko się zmęczyła.

Michalina - ja też nie mam maszynki do mięsa.

Werkamirek - miłego pobytu w Pl.

No nic zmykam, bo zaraz mamy rozmawiać na skype z moimi rodzicami.

Papa
 
Do góry