reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej

ja nas pakuje,bo jutro o 6 wyjeżdzamy na lotnisko,dobrze że lecimy z leeds-bradford.nie trzeba nigdzie daleko jechać.W sobote wracamy,szkoda że tak krótko.

pogoda do bani,nigdzie dzisiaj nie wychodziłam.jakoś nie miałam weny na spacery.

ide dalej nas pakować,zeby niczego nie zapomnieć
papa do usłyszenia
 
reklama
czesc.
Moja gwiazda uparla sie ze nie bedzie spac i juz .Wiec wisi mi u nogi ,co mnie strasznie denerwuje .Zimno sie dzis zrobilo brrrr .Bylam dzis rano w miescie i myslalam ze mi mozg zmrozilo bo mialam do kupienia 4 rzeczy i zapomnialam co to mialo byc:baffled:.
Ragazza -witaj po przerwie i pisz pisz czesciej .
Izunia - no to spokojnego lotu i udanego pobytu w pl.
Sylwia - Wisienka - no Jasmina ma smarki ,ale nie podoba mi sie jej kaszel .Nacieram ja mascia ,daje syrop ,mam jescze inhalator ,ale wiadomo jak to z takim maluszkiem - za nic nie chce tego przylozyc do buzki :-(.
Mam juz Jasmine na kolanach ,a lalunia zamiast korzystac z mojej uprzejmosci to jeszcze sie wierci i wygina we wszystkie strony .
Tynia - ja codziennie jestem budzona o 6 rano i mam nadzieje ze moje dzieci wynagrodza mi to jakos w przyszlosci .
 
Ja naszczęscie na spanie małego nie moge narzekać.Rośnie mi śpioszek:)
od pierwszego szczepienia(w 8 tyg)zaczął przesypiać noce.Ale budził się 5-6 rzadko o 7 i już nie chciał spać.A mój jak po nocce był to wracał a ja z małym na dół,żeby mógł pospac.
Potem przez jakiś czas budził sie ok 4 na jedzenie,ale spał potem do 7-8.czasami budził się o 2 i gada przez godz,ale nie reagowałam.Teraz znowu przesypia noc,więc super.

Ragazza witaj:)

tynia uważaj żeby nie przyzwyczaić dziecka do picia,bo potem będzie się budzić na piciu.
 
Czesc Dziewczyny:-)
Witam po malej przerwie ale ostatnie dni bylismy strasznie zalatani, i nie mialam czasu na nic:no: Niedawno wrocilismy z lotniska i pozegnalismy tesciowa:tak:
Zaczelam Was czytac bo ostatnio tyle naskrobalyscie ze szok:szok: Super, ciesze sie ze forum nabiera tempa bo ostatnio malo sie tu dzialo, mam nadzieje ze mi wybaczycie ale niestety nie jestem w stanie ogarnac tego wszystkiego i nie odpisze Wam z osobna bo z pamiecia u mnie kiepsko:confused:
Od jutra wracam do rzeczywistosci i bede na bierzaco, obiecuje:-)
Przywitam tylko nowe mamuski:-) Witam Was i piszcie czesto:tak:

A teraz musze uciekac szykowac kapiel dla Niunki i sama tez wyloze sie w wannie:-D No i do spania bo ostatnio malo sypialam:sorry2:
Pozdrawiam Wszystkich:-)
 
Izunia ja mojej nie daje picia dzis dostala tylko troszke herbatki a tak leci na mleku i je wszystko co jej daje tez bym chcial zeby przesypiala cala noc ale niestety ma chyba to po siostrzyczce i sie budzi wlasnie sobie chrap[ie bo bylam Wiki zaprowadzic na kids club i usnela po drodze ale za to juz nie musze po nia isc bo przywioza mi ja autobusem za godzinke wiec mam labe przynajmniej sie wyszaleje
Ragazza witaj z porotem oj dlugo nas nie odwiedzalas myslalm ze nas juz zapomnialas:-:)-(
Agaam to teraz powracasz do rzeczywistosci ;-);-);-)
Renuska ja rano to myslam ze zamarzne jutro jak tak bedzie to czapke zakladam bo szalik juz nosze :-p:-p
 
tynia-ja tez rzadko robie sobie dzien pizamowy bo zawsze cos,a wczoraj akurat był luzik:)))
ragazza-witam spowrotem:))
wisienka-ja naprawde ciesze sie ze jest ten chodzik:))Tylko nie wiedzialam ze on tak szybko go opanuje:D
agaam-naprawde rozkreca sie forum nie dawno pisalismy aby ktos odpisal a tu teraz ruch jak w Ulu:DD
izunia1986-szczesliwej podrozy!!!!A co do spania to ja mam spokoj od narodzin,maly przesypia mi cale noce:)Wiadomo jak cos mu dolega to budzi sie ,hjak ostatnio mial jelitowke to byla masakra:((((
 
helołłłłłł spiochy :-D.
Izunia - zazdroszcze dziecka spiocha .Ja mam dzieci adhd ,jak tylko otworza oczy to tak jakbym mowila - do biegu ,gotowi ,start !:-D
Agaam - racja ,forum nam sie rozkrecilo i niech tak zostanie .
Alexnow - juz kiedys pisalam ,ze Ty masz za dobrze z tym swoim synalkiem . Jasmina niby tez juz ladnie spi w nocy ,ale czy ona musi wstawac z kurami ??!! nawet nie wiem czy kury tak wczesnie wstaja !:confused:
 
hej dziewczyny...
ale dzis pogoda no masakra, aż zaspałysmy do pprzedszkola...lepiej jak jest zimno i ładnie niz taka ciapa ale cieplo w miare...
Zostałąm sama z Mają, a ona jak nie ma starszej to non stop chce ze mna najlepiej na rękach nudzi jej sie bo nie ma za kim gonic i sie wyglupiac no i jak musze cos zrobic to za mna chodzi jak cien i jęczy...ale dzis nic nie robie dopiero jak odbiore Irene z przedszkola to zrobie obiad.mam 1,5godz zeby polezec i napic sie spokojnie dobrej kawy:-)
tynia ja mojej starszej jak była mała dawałam wode w nocy zeby ją od cycka nocnego odzwyczaic i stwierdzila ze na wode nie warto sie budzic i zaczela przesypiac 12 godzin...ale ta mlodsza teraz to nic tylko cycek kilka razy w nocy ale ze wzgledu na ssanie nie mleko...a smoczek nie ma mowy musze byc ja...

izunia szczesliwej podrozy

ragazza ja jestem z bd9 na dodatek mam taką koszmarną dzielnice...cóż czekamy na benefity i sie przenosimy do innej dzielnicy albo moze do innego miasta nawet

hagie jakie wróżby urodzinowe?moze ja tez małej zrobie
 
Hej dziewczyny!

My dopiero wstalysmy - moja Lenka ostatnio spi jak susel, a mi to bardzo pasuje. Dzisiaj wpada sasiadka na kawke, a potem jakis obiad i do pracy znowu. Juz czekam na weekend.

Acha, dziekuje za mile powitanko! :-)

michalinab7 - ja tam na bd9 nie narzekam, przynajmniej to miejsce gdzie my mieszkamy jest fajne. sasiedzi dookloa Anglicy, a jak ciapaci to lekarze, albo solicitorzy. Nie jest zle. Mieszkalismy tu juz dwa lata, a teraz obok kupilismy sobie swoje 4 katy. Moze po prostu zmiencie okolice. tak jak pisalam - u nas jest mieszkanie do wynajeca. ;-)

wisienka - czy my sie nie znamy czasem???? Chyba tak!

Dobra lece sie ogarnac, bo wstyd listonoszowi drzwi otworzyc w moim stanie. ;-)
 
reklama
Hej hej...pogoda do bani, czyli powoli zaczyna się angielska zima...brrr!
izunia pozdrów Polskę od nas i przywieź tu trochę tej pięknej polskiej złotej jesieni :-)
Ragazza witaj, ja jestem jedną z tych nowych :happy: I gratulacje z okazji zakupu domku, no to teraz czekamy na zaprosiny na parapetówę :-D
Michalinab7 to chodzi o takie wróżby, że przed dzieckiem podczas pierwszych urodzin kładzie się kilka przedmiotów i w zależności, co dziecko wybierze, to taka czeka go przyszłość. Coś podobnego, jak wróżby na andrzejki. Kładzie się przed małym solenizantem pieniążek, kieliszek, różaniec, obrączkę...i w sumie, wszystko inne co tylko chcesz. Moja koleżanka położyła synkowi jeszcze piłkę i książkę - no i mały zdecydował, że jednak woli zostać piłkarzem zamiast się uczyć z nosem w książce :-D
mam do Was pytanko, czy Wasze dzieci ssały kciuka i czy same z tego wyrosły, bo na moją Zuzę nic nie działa...żadne smoczki, rękawiczki, plasterki, a nawet cytryna...już nie wiem, jak ją tego oduczyć!
pozdrawiam
 
Do góry