reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

werkamirek ciesz się kobieto,że masz dużo mleka.Ja miałam tyle,że starczało do kawy;-)mały wisiał na cycku godz po czym zjadł 90ml mm.A jak ściągałam to po całym dniu było na kolacje.A chciałam karmić...
 
reklama
Witam serdecznie po dluuugiej przerwie:-)
Widze ze duzo nowych mamusiek nam przybylo))
Super! Witan Was dziewczyny cieplutko na forum I zachecam do czestego pisania))
Przepraszam ze nie odpisuje(( ale nie jestem w stanie nadrobic wsz co naskrobalyscie(
WerkaMirek-wspolczuje bar kolek(( moj Erys tez mial ale b krotko na szczscie tylko jak zmienilam mleko z cycucha na formule(( infacol pomagal))
Sylwia-tez uwielbiam ta bloga cisze kiedy Nati w nursery a Eric spi))))
A my wrocilismy w pn ale ja wciaz bujam w oblokach I nie moge sie wkrecic w szaro- bura rzeczywistosc(( hehe
Ktoras z dziewczyn pytala o kulki w okolicach bd 8 lug 9 ) sa na bd9 na heaton- monster fun. Bar fajnie I czysto. Moje ulubione zreszta)
Oki zmykam kobitki) do potem , musze dzis zrobic sie na bostwo( maseczki,pazurki itp)
Pojutrze mamy 12 rocznice I jutro maz mnie zabiera do restauracji))

Milego weekendu
 
Michalinab7 ja tez tęsknię za Polską, ale jednak, żeby tam wrócić na stałe, to też bardzo trudno się zdecydować. Ja tu przyjechałam niby tylko na chwilę, maksymalnie na rok...i tak zleciało już 5 lat i końca nie widać. Cały czas sobie obiecuję, że kiedyś wrócę :rofl2:. A jeśłi chodzi o te playgroups, to może się kiedyś razem wybierzemy, tylko nie wiem, czy nie jest problemem to, że nie mieszkamy w tych samych okolicach, bo ja na BD4...a w jakim wieku masz dzieciaczki?

WerkaMirek nawet sobie nie wyobrażasz, jak ja Ci zazdroszczę tego, że święta spędzisz w PL z rodziną. Ja już 5 lat nie byłam na Boże Narodzenie w domu. Zawsze staram się tu wszystko przygotować tak po polsku, ale to nie to samo, najbardziej to brakuje tego klimatu...ehhh
 
Graziul xxx witam Cię, ja jestem jedną z tych nowych :-) Bardzo Ci gratuluję z okazji zbliżającej się rocznicy, a jeszcze bardziej gratuluję Ci takiego faceta!!! ehhh, jak ja bym też tak chciała. Mój to nigdy nie pamięta o rocznicach, w ogóle o niczym nie pamięta, a nawet jeśli jakimś cudem zaskoczy, że mam np. urodziny, to i tak w życiu nie wpadłby na taki romantyczny pomysł, jak zaproszenie do restauracji...Wspaniały mężczyzna Ci się trafił...albo po prostu Go porządnie wychowałaś sobie przez te 12 lat :-D
 
Hej:-):-):-):-)

Ja z racjii tego ze dzieci nie mam dzisiaj prawie:-Dtzn z rana w polskiej szkole byli,potem ciocia ich wziela do siebie(wlasnie ciekawe jak tam sie sprawuja?:baffled::zawstydzona/y:a potem wieczorkiem jada na meski wieczor sobie:-Dto ja dzisiaj mam dzien sprzatajacy:-Dlatalam ze szmata od rana-ale jest efekt dom lsni:-)
Nawet balustrade na schodach i drzwi pomalowalam:-D
I teraz siedze i sie nudze:-D:rofl2::-p
Ale fajnie tak czasem sie poprostu ponudzic....
HAGIE-moj David jak sie urodzil tez strasznie ssal kciuka,ale ja od razu mu dalam smoczka i pomoglo,ale twoja mala jest juz starsza troche.A smoczka nie chce?Moze smaruj jej palec jakims plynem np do obgryzania paznokci,on ma gorzki ,niedobry smak.

MICHALINAB7-JA tutaj juz jestem 7 lat:szok:i jakbysmy mieli taka sytuacje w polsce jak tutaj ,odrazu bym sie pakowala,chociaz mam tutaj najblizsza rodzine i swiat nigdy nie spedzalismy sami.Troche dziwnie mysla Ci ludzie ,co mowia ze zapomnisz o polsce,przeciez wiadomo ze sie nigdy nie zapomni.
Chociaz powiem Ci ze ja z kazdym rokiem trace entuzjazm jak jezdze do Pl:-Dale tak i tak jezdze i wiem ze bede dalej jezdzic:-Dchociazby ze wzgledu na dzieci,bo oni uwielbiaja te wyjazdy.

WERKAMIREK-fajnie ze Ci mala przespala ladnie nocke:-)moze wroci Ci aniolek:-D
 
doris78 ja próbowałam ze smokiem, ale ona za nic w świecie nie chce wziąć go do buzi...próbowałam też zakleić jej kciuka plasterkiem, ale to była kwestie 3 minut i juz plasterek był zdjęty...może kupię ten lakier na obgryzanie paznokci, może to pomoże
 
Hej:)

Jak już Dorota wspomniała wszystkie dzieci u mnie dzisiaj ale właśnie włączyłam im świnkę peppę i jest ciiiiiisza jak makiem zasiał:szok: ciekawe jak długo:-D
Byłam dzisiaj na foster sq w czasie jak chłopaki byli w polskiej szkole. W nexcie zaszalałam i kupiłam sobie torbę która miała kosztować 32Ł a przy kasie okazało się że zapłaciłam 12Ł:szok::szok: No taka byłam szczęśliwa że nie wiem:-D


Werka na moje dzieci też infacol działał:tak: ale chciałam Ci powiedzieć że jest jeszcze inna ewentualność......ja już nie raz zauważyłam, że dzieci są bardzo przekorne i chyba czytają nam w myślach albo podczytują bb:rofl2: bo ile razy ich tutaj nie pochwaliłam to zawsze się psuły zaraz a jak ponarzekałam to się poprawiały, a Ty przecież wczoraj skarżyłaś się na Laurę;-):-D

Hagie też pomyślałam o tym plynie, no ale póki go nie masz to może spróbuj co chwilę smarować paluszka cytryną, kwaśny może nie będzie smakował:D
ps. jeśli chcesz żeby suwaczek wyświetlal Ci się za każdym razem to musisz go wkleić w sygnaturę w ustawieniach profilu:)

Michalina bo napewno trudno jest Twojej córce "wbić" się w otoczenie, jednak bariera językowa robi swoje ale ani się obejrzysz a będzie gadać jak mała angielka:) dzieci szybko łapią:)

Graziul no nie mogę, mam wrażenie że dopiero co mieliście rocznicę a tu już kolejna:szok:

Doris ale pożytecznie czas spędziłaś, też bym tak chciała ale jestem zbyt leniwa i jak dzieci nie ma to leżę:-D
 
Izunia - ja sie bardzo ciesze ze mam tyle pokarmu chociaz myslalam ze nie bede miala pokarmu. Bo z cyckow nic mi nie cieklo w czasie ciazy...No ale mialam duze wsparcie od poloznych, bo siedzialam w szpitalu az 3dni. I na sile przystawiali mala. Darla sie w nieboglosy bo mialam sutki wklesle a potem pogryzla mi brodawki ze wlosy deba mi stawaly jak przyszlo karmic...
No i nawal pokarmu, goraczka ah...
Minelo 5tyg i dalej mam nabrzmiale cycki szczegolnie po nocy...

Hagie - to moje tez pierwsze swieta w polsce odkad mieszkam w Uk. I spedzam je nawet nie u swojej rodziny a mojego M. Bo przy okazji chrzcimy malutka...

Graziul - witaj spowrotem. Mam nadzieje ze urlop w Polsce dopisal?? Pewnie nie chcialo sie wracac? Wcale sie nie dziwie...

Hagie
jesli chodzi o mezczyzn to jest takie przyslowie " z kazdego kozaka mozna zrobic pantofla" nie pamietam dokladnie tego przyslowia:baffled::baffled:
Ja juz dawno kwiatow nie dostalam od swojego, w ciazy to przynajmniej bez okazji przynosil, a teraz od porodu zadnych :szok::szok:
Moze dlatego ze juz obiadow nie gotuje hehehe

Doris
modle sie o tego aniola ciag dalszy...Dzisiaj pospala do godzin 10:-D zdazylam zjesc snaidanko, umyc sie wymodelowac i nawet zrobic makijaz:szok::szok:

sylwia.m jak to pomaga, to dalej bede sie skarzyc na moja TERRORYSTKE::-D:-D

Dobra i podglad chyba mi sie skonczyl, milego wieczoru:)) Mala wlasnie zaczela piszczec na mleko
 
reklama
Hej dziewczyny...
byłyśmy na tych kulkach monster fun...nawet fanie nie bylo nikogo biegaliśmy na zmiane z mężem i się wybawiłąm:-).Mała przespała całą zabawe, ale był spokój przynajmniej...jednak w Polsce mielismy kolo nas takie kulki ze ciężko znależć lepsze ale te mamy 15minut drogi i jest fajnie więc dzięki za podpowiedz...jak któraś by się wybierała to dajcie znać.Teraz szukam w internecie na bd8 są i mąż się uparł że jutro pójdziemy na te drugie zobaczyc...może tam będzie wiecej dzieci , żebyśmy my mogli się napic spokojnie kawy i posiedziec.

WeraMirek moja mała 11miesięczna Maja nigdy nie miała kolki ,ale przespała tylko jedną noc całą-pierwszą noc swojego życia-spała 12godzin(ja za to nie spałam bo wiadomo noworodek to sie bałam ze jak tak dlugo śpi to cos nie tak i sprawdzałam caly czas).Ale do czego zmierzam...jestem skrajnie wyczerpana bo od 11miesiece mam pobudki co 2 godziny...na początku jadła wiadomo a teraz jestem poprostu jej smoczkiem bo jak jej daje zwykly smoczek to jest ryk jak nie wiem co...a jak jej nie dam jesc i uparcie kolo niej siedze nawet godzine i slucham lamentu to ona jest tak wytrwala ze zasnie NA 5minut i dalej...też masakra.a jak twoja ma kolke to ja robiłąm starszej tak że masowałam brzuszek i potem nożki do brzuszka i tak kilka razy i wtedy ta "pianka" ktora powoduje kolke wyplywala i po kolce u nas skutkowało(albo noszenie brzuszkiem w dół)


Co do Polski ja bardzo chce wrocic narazie mi sie tu wcale nie podoba tak bardzo...ale bedziemy tu az nazbieramy na jakis mały domek w Polsce czyli pewnie kilka lat a potem napewno wrocimy...mój mąż niby mowi ze w Polsce jest dziadostwo i wogóle i mże ma racje ale widze ze chce wrocic więc za kilka lat mam nadzieje nie bedzie problemu. Narazie nie wyobrażam sobie świąt tutaj bez klimatu bez rodziny...cięzko bedzie zrobic polską wigilie z tego co można tu w polskich slklepach kupiac;)...no i 1 grudnia Maja ma roczek i sobie nie wyobrażam jak bedzie ten roczek taki mało uroczysty jak bedziemy tylko my bez gości bez dziadkow nie poczuje że to święto...

Chcemy kupic kotkę dla starszej na mikołaja co wy na to?-psa nie chce bo mimo że rodzinka sie deklaruje nim opiekowac to dobrze wiem czyj to bedzie tak naprawde pie-albo czyj obowiązek:no:
 
Do góry