reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hejka .
Ja doslownie na moment ,bo Jasmine na kolanach mam :confused2:.Ostatnimi czasy sie z niej zrobil taki cycu ze glowa mala :baffled: tylko mama i mama .A na dodatek taka maruda :-(,wyobrazcie sobie ze w przeciagu tyg.wyszly jej 3 zeby ,a jeszcze widze biale kreski na dziaslach :no:.Dominiczek -perelka mamusi nadal ma goraczke ,poczytalam mu kubusia puchatka i zasna .
Wisienka - witaj !
Marta - a wlasnie jak Maja ? co tam u Was slychac?
Koniec pisania :crazy: zreszta jestem dzis jakas zamulona ,i ta pogoda !!!
 
Hejka:)

Ale wczoraj byla ulewa. Wlasnie wracalismy z miasta normalnie nic widac nie bylo! Szok myslalam ze utoniemy na srodku jezdni!!:-D:-D

Graziul Moze zdazymy sie jeszcze spotkac. Ale to ostatni dzwonek na kawusie! hehe nie chcialabym u kogos zaczac rodzic!:szok::cool:
Wydaje mi sie ze bez przyspieszaczy nie uda mi sie urodzic nawet w terminie.
Nie mam zadnych objawow, brzuch trzyma sie wysoko!

Agaam no z mamuska bedzie super. Bo pomimo ze to moja matka to moge powiedziec ze jest jak przyjaciolka. No i najwazniejsze dogaduje sie swietnie z moim M. Wrecz sie uwielbiaja. Wiec bedzie luz...

Doris mieszkam na bd4. Niedaleko Halmarku ( kartki okolicznosciowe)

Jesli chodzi o Nike, to widze ze nie miala odwagi odpowiedziec na wasze posty. Mimo wszystko mysle ze nie powinno sie odpychac nikogo. No ale troche przegiela.
Wczesniej nie mialam pojecia nic. Wspolczulam nie mal matkom z dziecmi ze nie maja czasu na nic! Itd.
Przez pierwsze dni jaksie dowiedzialam o ciazy plakalam, martwilam sie jak poradze. Ze ejszcze tyle przede mna. Pasowalo mi to ze jestem niezalezna. A tu nagle taka odpowiedzialnosc. Jednak jak zobaczylam na SCAN-ie moja mala fasolke i jak serduszko pykalo, potem kupowanie tych cudownych malych ubranek. I skladanie ich 100razy na kilka sposobow. Cos sie we mnie obudzilo...
Teraz po czesci troche rozumiem WAS. Nie moge sie doczekac mojego malenstwa, i nawet mnie to nie martwi ze nie bede mogla pobawic sie na dyskotece, czy poswiecic czas tylko sobie.
Ale napewno nigdy nie bede lazila zaniedbana. Bo szczesliwa matka to szczesliwy dzieciak:-)
Bo tak naprawde wiele rzeczy WSPANIALYCH mozna robic z dzidziuchem!:-D:-D
Chociaz by malowac paznokcie u nogi!! Np z 3letnia corka!:cool:

Ojej ale mi sie wzielo ok juz sie nie rozpisuje!!
 
Ostatnia edycja:
kasia8118-no trzeba jakas kawke urzadzic:tak::tak::tak:moze w przyszlym tyg jakos sie ugadamy:-D:-D:-D
wisienka79-ja tez mam synka 5 miesiecznego:-):-):-)BD3 to nie daleko ode mnie:-D:-D
werkamirek-spokojnie kobieto dasz sobie rade:tak::tak::tak:mysle ze kazda kobieta na poczatku ciazy ma takie obawy jak ty;-);-)Wazne ze bedziesz miala mame przy sobie:-):-):-):-)A co do Niki my nikogo nie odpychamy tylko napisalysmy co myslimy na temat tego posta:szok::szok::szok:

marta-co tam u Was??Jak Majeczka???
graziul-super ze sie odezwalas:-):-):-)
renuska-zdrowka dla Dominika:-):-):-)
 
Czesc:-)

Werkamirek spokojnie, pordzisz sobie ze wszystkim, tak jak napisala Alex kazda z nas na poczatku bala sie jak to bedzie, ale jak widzisz kazda z nas super sobie radzi i jest szczesliwa:tak: Tak samo bedzie z Toba zobaczysz:tak::tak:Dobrze ze Twoj M ma dobry kontakt z Twoja mama:tak: napewno bedzie latwiej:tak::tak:
Wisienka witaj wsrod nas, pisz czesto a napewno szybko sie wkrecisz:tak:
Renuska 3zeby w tydzien:szok::szok: ale Jasmina zaszalala:-D Oby juz teraz bylo z gorki i bezbolesnie o ile to wogole mozliwe:sorry:
Graziul Tynia ma racje przeziebien chyba nie unikiemy u naszych dzieci, szczegolnie jak zacznie sie przedszkole czy sszkola:tak: oby tylko na przeziebieniach sie konczylo:tak:

ide sobie zrobic herbatke bo jakos caly dzien mi zimno oby tylko nic z tego nie wyniklo:sorry:
 
Hej..dzieci najedzone,maly mi sie troche zdrzemnal ale to normale u niego o tej porze:-D za jakies pol godzinki kapiel,mleczko i spac no ale z tym to roznie bywa:-pno ale na szczescie nocki mi przesypia cale.
Tynia tak moja coreczka to Emilka,znamy sie z polskiej szkoly urodzilas Natalke chyba jakis tydzien po mnie:-)
Kasia8118 moj park to Bradford Moor Park,ale do Peel Parku tez czasem jedzdzimy.
alexnow-no to mamy dzieciaczki w tym samym wieku,a a bd2 to faktycznie nie daleko mnie w sumie to jeszcze zalezy w jakiej czesci mieszkasz:-)
werkamirek ja jak sie dowiedzialam ze jestem z moja coreczka w ciazy byl to la mnie szok totalny,placz przez wiele dni..ale faktycznie jak sie poslucha bicia serduszka dzidzi,niesamowite uczucia jak dla mnie i tego sie nie zapomina..bedziesz miala tez przysobie mame wiec Ci pomoze:-)
ide szykowac kapiel dla mojego Davida..
 
hej dziewczynki
ja wlasnie skonczylam robic przetwory,moj Ł przyniosl mi reklamowke grzybkow wiec zaraz wsadzilam je w ocet i juz od razu za jednym zamachem ukisilam kilka sloikow ogorkow:tak:bedzie potem co podjadac do obiadku:-) pochwale sie tez bo dzis kupilismy fototapete do salonu,balam sie troche ze za ciemna ale mamy jasna kanape i panele wiec nie powinno byc zle,co myslicie?
536422.jpg
wisienka witaj,pisz duzo i czesto:-) mamy chlopakow w tym samym wieku,bo moj michas z 22 marca:tak:
werkamirek nie martw sie poradzisz sobie,a jak zobaczysz swoje malenstwo to juz na 100% bedziesz pewna ze fajnie jest byc mama:tak:ja przynajmniej tak mialam w ciazy mialam naprawde rozne mysli,bo ani jedna ani druga ciaza nie byla planowana,ale jak juz zobaczylam moje malenstwa to dopiero do mnie dotarlo ze kocham je najbardziej na swiecie:tak::-)a teraz tez maluje sobie paznokcie z moja nelka;-)
renuska jeja 3 zabki w tak krotkim czasie:szok:nic dziwnego ze jasminka marudna byla,a wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam cie zapytac jak zdrabniacie imie malej?
 
ie bylo mnie tutaj pare dni i naskrobalyscie duzoooooooooo:) Fajnie ze forum sie rozkreca:) My dzisiaj na lewniwca chociaz pobudke mielismy pr zed 8.00 bo Majka nie dawala za wygraną i chciała zeby ja wziac do naszego łóżka:) Teraz gotujemy rosołem a mój M naprawia lampe:)
wiesienka79 - witamy na forum :) Odzywaj sie czesto a napewno sie wkrecisz:)Ja mam kolezanke na BD3 - Polke :) Moze sie znacie :)
m02 - no fajna fototapeta:) Bedziesz miała kojący salon:) Jak w lesie:)
Werka i mirek - no to obudzil sie instynk macierzynski:) a jak zobaczysz malenstwo to juz oprzepadlas.. Super ze Twoj M ma dobry kontakt z tesciowa :) To bardzo wazne tym bardziej ze bedziecie razem teraz mieszkac :)
i juz musze konczyvc bo corka wzywa............
 
reklama
hejka:-):-)
My dzis mamy dzien leniuchowania w koncu niedziela:-D:-D:-DDlugo nie poleniu****e bo mam dzis corke kolezanki:tak::tak::tak:
Niuniek dzis nam zrobil niespodzianke obudzil sie o 5.30 i zaczal sobie gadac po swojemu i pozniej usnal i spal do 10:szok::szok::szok::szok::szok:
wisienka-ja mieszkam na bd10;-);-)

Ide cos mnie dzis łapie ,wiec nici dzis z basenu:-:)-:)-(
 
Do góry