reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka :)
Juz czas sie odezwac jakos nie mialam czasu w poniedzialek bylam z malym na szczepieniu wazy 7kg wczoraj chcialam siostre zabrac do Lister parku ,ale jak wyszlam na dwor to odwolalam bo zimno mi bylo nawet wieczorem ogrzewanie wlaczylam na chwilke aby inne powietrze było:-D:-D:-D:-D:-DA dzis widze za oknem ladnie siostra z Aga juz pobiegly na plac zabaw:-D:-D:-DNiuniek zjadl kaszke i siedzi w swoim lezaczku:-):-):-):-)
agnieszkauk-smaka zrobilas mi na ciasto ,chyba dzis zrobie sernik z brzoskwiniami mmmnnniammm:)
nika-ja odpadam z farmy bo w ten dzien siostra odlatuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
m02-czapeczka super:)
renuska-jak tam dzisiejsza nocka:confused::confused::confused::confused:
Nic uciekam korzystajac ze mojego W nie ma w domciu:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Agnieszka uk- dzieki za przepis .Napewno kiedys zrobie .A welon musi byc piekny .Moze popros ta babeczke co szyje sukienki ,zeby pokazala Ci cos swojego ,moze akurat szyje piekne suknie .
Alexnow - nocka lepsza .J. budzi sie zawsze o 3 i od tej pory zaczyna sie koszmar ,dzis zapodalam jej paracetamol . Szalu nie bylo ,ale przynajmniej spala do 5 .Napisz mi jeszcze jaki masz wozek dla Danielka .Marta mowila ze leciutki .Ja niby mam juz na oku jedna spacerowke ,ale kobieta zmienna jest:sorry2:
 
siemka i ja mam chwilke by coś skrobnąć
renuska- ja osobiście polecam wózek taki czerwony lub niebieski firmy chicco, świetny a wręcz rewelacja : - jest lekki,- można dziecko jak śpi obniżyć na leżąco a to jak wiadomo wygoda, bo często widzę inne dzieciaczki jak zasypiają na siedząco a szkoda takiego mlodego cialka,-buda jest rozpinana więc w upal świetna jako parasolka, - jest od 0-3 lat ta spacerówka POLECAM JA BYM INNEJ NIECHCIALA ALE KAŻDA MA INNY OCZYWIŚCIE GUST
 
No dziś nawet pogoda nam dopisala majcia wybiegala się na placu zabaw a teraz mala pszczółka poprostu zasnęla zmęczona zdążylam dać jej pic i troszkę zupki zjadla ale sama polożyla się do lóżeczka ,poprostu poszalala kochana pszczółeczka moja:)))))mam więc chwilkę by coś z Wami popisać obiadek uszykowany więc ok:)oj oj oj wy to salatki i pieczenie co przeczytam to mi ślinka naleci ja jakoś niemogę się zebrać aby coś przygotować heh co do pieczenia to bylam fanką, ale licząc czas, piekarnik to przeszlam na to że kupię tanieej jakiegoś gotowca w sklepie hehehhe:0 ale leniuszek co:0 ze mnie idę poczytać gazetę , bo wlaśnie sobie zadalam pytanko czego dawno ja nierobilam i wlaśnie poprostu nieczytalam juz nic dawno jakiejs babskiej gazetki no i kawka tez mi się zrobila heheheheheh :)))))))))))))))))))pozdrawiam
 
acha agnieszkauk -wiesz zadzwoń do babki jak masz namiar i poproś niech Ci coś pokaże , powie cenę może akurat jest dobra ja dalam do uszycia firanki i jestem bardzo zadowolona -powiedz jak ty byś widziala ta suknie. pozdrawiam
 
Hejka:)
Placek upieczony obiadek zjedzony teraz czekam na mojego W:-):-):-):-)
renuska-ja kupilam wozek w Asdzie living to jest firma red kite kosztowal 80F patrzalam na stronke i nie bylo ich moze jeszcze stoja w asdzie:-):-):-):-)
 
Czesc Wam)
U nas maly goraczkuje ,ma biedak od rana z malymi przerwami 39 i nawet ponad:-(
je normalnie ,bawi sie ,doszlo jesz tylko rozwolnienie i str placz wiec stawiam poprostu na ciezkie zabkowanie:-( Ech....serce peka patrzac:baffled:
Z Nati tego nie mialam.
AGNIESZKA UK- dzieki za przepis:tak: Co do sukni to wiadomo ,ze troche strach dac komus w ciemno do szycia..ale ja mysle ze ta kobitka napewno ma jakies foty czy katalog itp..a moim zdaniem to widac odrazu czy ktos ma do tego dryg czy nie:tak:kiedy nas odwiedzicie z Nikolcia:confused::happy2:
RENUSKA-cos mialam Tobie napisac..i zapomnialam..upssss:zawstydzona/y: moze potem sobie przypomne:-D
ALEX-Fajnie masz z siostra ,ale pewnie niedlugio juz wyjezdza..smutno Wam bedzie:-( A wozek ostatnio jesz widzialam w Asdzie:tak:
NIKA- wlasnie mi uswiadomilas ze mam jesz kilka nie przeczytanych polskich gazet ,ktore zalegaja w koncie:baffled::-D moze dzis wieczorem przegladne
U mnie dzis rizotto z feta i salata lodowa:tak: Ale N jak zwykle wybrzydzala:shocked2:
 
renuska/nika- dzwonilam do tej babeczki. mila. wyslalam jej zdjecia na email. powiedziala ze suknia jest do uszycia, ze bedzie przy niej troche roboty. material ustalilysmy satyne  cene mi powiedziala £700. troche duzo jak dla mnie, bo jak wam wczesniej pisalam przymierzalam  sliczna( podobna do tej ze zdjec) za £450( bylo sale) a inny model- nowiutki kosztowL £600 a drugi £800. wiec poczekam na Sale. myslalam ze powie £300/£350 gora. jednak £700 to dla mnie za wiele.i zrezygnowalam
 
fotek sukni wstawic nie moge przez iphona:-(

Graziul- w tym tygodniu napewno was nie odwiedze, ale w przyszly tydzien mozemy sie umowic na do lister parku. moze malemu akurat zabki przejda. meczysz sie bidulko.
 
reklama
Hejka:)
Ale pogoda do d... nawet wstac mi sie nie chcialo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agnieszkauk-jak dla mnie tez duzo zaspiewala ,ale nie ma co sie dziwic jest duzo roboty przy szyciu sukni ja 7 lat temu za uszycie sukni mialam placic 500zl;-);-)
kolo mnie sa 2 butiki z sukniami slubnymi:)
graziul-wlasnie odlatuje 2 wrzesnia siostra:-:)-( A jak tam zabkowanie lepiej dzis:confused::confused::confused:
renuska-ja dlatego zmienilam wozek bo jest naprawde leciutki;-);-);-);-);-)
A reszta dziewczyn dlaczego nie pisze:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Nic uciekam obiadek robic dzis musze 2 bo moj kurczaka nie je wiec dla niego cos innego trzeba wymyslec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jestem ciekawa Danielowi dzis zaserwuje pierwszy obiadek:szok::szok::szok:pa
 
Do góry