reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej, widze ze niewiele sie tu ostatnio dzieje:-(
Ja sie przyznam ze mi sie tez nie chce pisac z lenistwa:zawstydzona/y: Ale trzeba sie wziasc w grasc i zaczac pisac bo forum nam padnie a szkoda by bylo:-(
PISAC PISAC PISAC LASKI!!!!!!!!:tak:

My pobudke mialysmy dzis o 7:tak: i wcale nie jest ze mna tak zle jak sie spodziewalam:-D Tyle ze brak planow na dzis ale jak sie rozruszam to i moze cos sie wymysli:-p
No nic poki co trzeba sie ogarnac bo jeszcze jestesmy z niunka w pizamach:-p Mala oglada cbeebies to ja ma spokoj:-)

Pozdrawiam Was i milego dnia zycze Kobitki:tak:
 
reklama
hejka
w koncu trzeba sie odezwac:-) w weekend pracowalam, wiec nic szczegolnego sie nie dzialo. nikola w zeszlym
tygodniu zaliczyla biegunke- choc jak na nia to troche dziwne, bo ona od zawsze ma zatwardzenie. 
wczoraj tak spontanicznie bylismy z rodzinka w scarborough. bylo super. cieplo jak nigdy nad angielskim morzem. wyjechalismy o 11 a wrocilismy o 20. zmeczona na maxa bylam. jeszcze na wieczor mojemu placki ziemniaczane smarzylam- nasmordzialam w domu strasznie. 
dzis ogarnac dom musze, bo wczoraj przez ten nasz wyjazd nad morze nawet prania nie zdarzylam powiesic. 
uciekam wziac sie za robote i musze jeszcze galaretke do ciasta przygotowac:-) 
 
hej dziewczyny ja zaraz uciekam na szczepienie z Michaskiem
agnieszkauk czasem fajnie sie tak spontanicznie wyrwac a na to ciacho mi smaka narobilas...:)
graziul fajnie bylo cie spotkac,daj znac jak bedziesz miala chwilke to wpadniesz do mnie na kawke a potem mozemy sie przejsc na to solarium jesli bedziesz chciala :)a co do ubranek dla malego to ja ci oczywiscie dam za to kase zeby nie bylo ze licze ze mi dasz :)
i pochwale sie ze renuska mnie natchnela i dzis w nocy zrobilam czapeczke na szydelku dla neli ,robilam pierwszy raz wiec wyszla taka sobie ale za to jaka mam satysfakcje haha
CIMG0704.jpg
 
hej
U nas dzis byla sasiadka z coreczka na kawce a dziewczynki sie pobawily:tak: Erys w 7 mym niebie bo same kobitki mial dokola:-D
Czekam ter na A i zmykam zaraz na kurs
M0205..Mozemy sie wybrac na ten plac zabaw co mowilas :happy2: zreszta spiszemy sie:tak: Co do ciuszkow..to absolutnie kasy za nie nie chce:no: poniewaz ja duzo tez dostalam:tak: przygotuje wsz w tym tyg -jezeli tylko bedzie cos dobre na Michasia to Ci dam...(bo jak juz mowilam M spory chlopczyk jest..ale moze cos sie wybierze) a jak juz tak bardzo chcesz mi "zaplacic" to mozesz poprostu cos drobnego kupic N albo E i juz!
Kasy nie chce:no:
AGNIESZKA Uk - takie wyjazdy na spontan sa najlepsze ..no i super ,ze akurat pogoda dopisala:happy2: a ciacho jakie robisz? ananas ,galeretka i cooo??
AGAAM- a mala oglada Cbbies po polsku czy angielsku:confused:
zmykam,bo musze jesz pranko rozwieszic zanim wyjde,paaaaa
 
Pora i na mnie ,cos napisac bo len zapuscil korzenie jak sie patrzy .Jasmina fatalnie dzis spala ,jezeli mozna to bylo nazwac spaniem :-(.Wiec i ja lekko bez wigoru ,ale byle do wieczora .Choc jak sobie pomysle ze noc ma byc taka jak dzis to wole juz dzien .
Agnieszka uk- super pomysl z tym wyjazdem .Spontan najlepszy ,bo jak zaplanujesz ,to roznie z tym bywa niestety .I napisz koniecznie co to za ciasto ,jak sie robi .
M0205 ... - no prosze ,moze zalozymy jakies kolo gospodyn :-D.I mam konkurencje :dry:.
 
:tak:siemka dziewczyny no faktycznie cicho coś więc pora i mnie coś napisać, choć u mnie nic takiego się nie dzieje mo205 GRATULACJE czapeczka bombowa naprawdę udala ci się a i ja chętnie się z wami na ten plac zabaw zgadam co graziul :)))):tak:w przyszly tydzień wybieram się wkońcu NA TĄ FARMĘ WIĘC CHĘTNE DZIEWCZYNY ZAPRASZAM :tak:
 
2 wrzesień o 12.40 wybieram się z mają na ta farmę autobus 737 stand c z interchange jest to autobus ten na lotnisko do leeds przez shipley więc kto ma ochotę zapraszam jadę nawet jak mży no chyba że będzie wielka ulewa to nie -kto chce jechać zapraszam spotkanie na przestanku na interchenge bradford
 
reklama
hej babeczki
wczoraj juz nie pisalam bo przyszli do mnie robotnicy ocieplac dom. niestety tylko z jednej strony, bo z tylu gdzie mam patio nie dalo rady ocieplic bo jest niebezpiecznie. dobrze, ze okien wczesniej nie mylam bo tak mi nakurzyli przez wiercenie w scianie. a nie powiem ile tego pylu bylo w oczku wodnym. musialam cala wode wymienic, bo balam sie ze ryby padna. R wrocil z pracy to juz wszystko zdazylam uprzatnac. 
dzis taka ladna pogoda wiec wstawie zaraz pranie, sprzatne kuchnie i ide z nikola na auto. 
wczoraj mi przyszedl welon:-) 3 warstwowy z perelkami- sliczny, teraz jeszcze ta nieszczesna sukienka. wiecie co widzialam ogloszenie na bradford 24 ze babeczk szyje sukienki slubne komunijne itd- krawcowa, ale jakos boje sie jej powierzys suknie do szycia- chyba poczekam na przeceny w grudniu- jak myslicie?

renuska, mo.., graziulka- ciasto robilam bez masy, bo mialam ochote na takie do herbqty- malo slodkie, a nikola pilowala mnie o ciacho, wiec zrobilam: 
 4  jajka
1,5 szklanka mąki
3/4 szklanki cukru
3 łyżki czubate masła
1 łyżka cukru waniliowego
2 łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta sody
szczypta soli
2 łyżki soku z cytryny

puszka ananasa (odcedzić owoce, zalewę zachować)

Masło, cukier i jajka utrzeć na gładką masę. Stopniowo dodawać mąkę, cukier waniliowy, proszek, sól, zalewę ananasową, sok z cytryny. Ucierać.
Wylać na blaszkę (małą keksówkę- natartą masłem, posypaną bułką tartą), ułożyć plastry ananasa( wczesniej obtoczonego w mace- wtedy ananas nie opadnie na dol) i lekko przykryc kawalki ananasa ciastem z blaszki)  

ja pieklam w 170' ok 30/45 min- nie wiem dokladnie bo zawsze pieke na oko- sprawdzam wykalaczka. 

pozniej ciasto polalm galaretka
 
Do góry