reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc sobotnio :)))
Ja dzisiaj jakiejs energii dostalam i juz mam obiad zrobiony,dom caly odkurzony-tylko szkoda ze juz nakruszlyli mi i pranie juz wstawione :)
Zaraz sie ubieramy i pojedziemy do sklepu po pare rzeczy i na plac zabaw.

M02.....-to faktycznie mozna odczuc taka roznice,
Fanie ze macie kogos kto Wam popilnuje dzieci.A kiedy planujecie slub ?
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
Ale tu ostatnio pusciutko:-( Nawet sie pisac nie chce no ale jakos trzeba sie zmobilizowac;-) I Wy tez Laski do roboty:tak::tak:

U nas dzien od rana zaczal sie placzliwie wrrrr Mala obudzila sie przed 7 i od rana placz:wściekła/y: nic nie pomagala ani prosby ani przytalania no kompletnie nic:crazy: Myslalam ze wyjde z siebie i stane obok:wściekła/y: Ale poki co jest troche lepiej mysle ze limit placzu na dzis sie wyczerpal:-p:tak:
Teraz czekamy na tatusia i zmykamy na zakupy bo w lodowce swiatelko:-D

Emilka spoznione ale nie mniej serdeczne zyczonka dla Natalki:tak: Duzo duzo zdrowka i usmiechu kazdego dnia:tak:
Doris oddaj mi troszke swojej energii bo ja przez ta dzisiejsza pobudke mam jej zdecydowanie za malo:-( ehh a tez wypaddaloby troszke ogarnac w chacie:sorry:
M02.... najwazniejsze ze macie kogo sciagnac do dzieci:tak: A roznica faktycznie troszke jest:sorry:
Nika dobrze ze z Wami juz lepiej:tak:
Graziul ja jakos nie moge sie przekonac do takich rzeczy, niby nigdy nie jadalam ale hmmm moze kiedys, chyba musze dorosnac:-p Bo za dzieciaka tez wielu rzeczy nie jadlam a teraz wcinam az mi sie uszy trzesa:-p:-D

No i podglad sie skonczyl:sorry: A z pamiecia nie najlepiej u mnie:-p
Milej sobotry wszystkim zycze:tak:
Pisac pisac dziewczyny!!!!!
 
hej:-)
Ja juz po spacerku ,bylam z dziecmi po sloiczki dla E i od razu zaliczylysmy z mala lody i lunch :tak: pieknie grzeje dzis:tak:
DORIS,M0205..moj A kupuje te paluszki -bo to on u nas robi zakupy:tak: spytam go dzis..gdzies na stoisku rybnym:tak: a surimi kupowalismy kiedys w Aldim i Sainsburym.
Bylo ich chyba 16 w paczce..tylko ja tez patrze na zawartosc w nich...dobre sa z dorszem i domieszka krabowego miesa itp:tak: A wczoraj stwierdzil ze do tej salatki zamiast jaj lepiej dodac jesz druga pacz paluszkow!! i moze ogorka konserwowego zamiast zielonego..ale to juz rzecz gustu:sorry:
AGAAM - wspolczuje poranka..ja to samo mam prawie codzien..a Twoja niunka ma tez silny charakterek:sorry::eek: Co do jedzenia takich roznych rzeczy..to ja tez bylam dlugo na nie,ale moj A lubi wsz probowac i czesto i ja sie przy nim przekonuje :tak: A owocow morza itp nauczylam sie jesc jak mieszkalismy w atenach.
DZiewczyny mam prosbe-podajcie mi namiary na ten carboot kolo lotniska-prosze ,jak tam dojechac??? dzieki:happy: spadam na kawulca..paaaaaa
 
Ostatnia edycja:
nika jesli masz juz zalozone konto to w gornym prawym rogu masz sell,wybierasz sell an item i juz mozesz wystawiac z reszta pod spodem masz instrukcje4
doris jakby byla kaska to chociazby zaraz ale co uzbieramy to sa jakis pilniejsze wydatki:wściekła/y:,mialo byc pod koniec przyszlego roku ale kasa teraz pojdzie na notariusza,geodete itp..a w dodatku u nas tak minimum 100osob bedzie no i niestety na pomoc rodzicow nie bardzo mozemy liczyc
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)
Ja chyba juz długi czas sie nie odzywalam ,ale brak czasu był:-):-):-)Ale juz po wszystkim teraz kolejna impreza 17 wrzesnia i koniec imprez jak na ten rok:-D:-D:-D:-D
nika-ja ci nie pomoge bo nic nie sprzedaje na ebay-u:tak::tak::tak::tak:
graziul-dziekuje za zyczenia:-):-):-):-)a na temat salatki to slyszalam od sasiadki bo ona robi ,ze jest bardzo dobra:-D:-D:-D:-D
m0205-super ze mozesz kogos miec do dzieci,ja tez bym chciala ale zobaczymy co z moja mama bedzie i wtedy tez do pracy rusze(3 lata siedzenia w domu):-D:-D:-D:-D:-D
Nic uciekam korzystac z pieknej pogody pa:cool2::cool2::cool2:
 
no witajcie:)))))u nas wraca wszystko do normy dziś mialyśmy rodzinny spacerek w Lister majeczka zadowolona , i ja zresztą też, bo plywalyśmy na rowerku dzięki zmaganiom nożnym taty heheheheheheh fajny dzionek szkoda, ze mija pozdrawiam:)))
 
Czesc kobietki:-)
No i dzionek juz dobiega konca a wraz z nim i kolejny weekend:-(
Ale czas pedzi..jak szalony:dry:
Znalazlam wczoraj namiary na ten carboot ale i tak nie udalo nam sie pojechac bo noc byla koszmarna i rano nas wolami z lozka nie mozna bylo wyciagnac:dry:
Poszlam po 22 spac ale ok polnocy obudzili nas nachlani rodacy pod oknem:eek::wściekła/y: i wybilam sie ze snu a potem maly budzil sie 3 razy:wściekła/y:
Wstalam dzis kompletnie nie w sosie..A z mala pojechali plywac a ja siedzialam w domku.
Potem tylko spacer z dziecmi zrobilam do sklepu po lody:tak:
KASIA - kiedy wracasz do nas:confused:
M0205.. no tak to jest wlasnie ,zawsze jakies wazniejsze sprawy wypadaja w pierwszej kolejnosci:dry: a duze chcecie wesele robic:confused: aha pisalas ..na sto osob:tak:
NIKA- fajnie ze sie juz dobrze czujecie:tak: To sie tatus faktycznie napedalowal;-):-D
ALEX- super ze wsz fajnie poszlo.A Danielek taki elegancik ze hoho:tak:
Reszta mamusiek..piszecie jak Wam minal weekend
 
reklama
oj,oj....cos sie dziewczyny obijacie z pisaniem :) ale topewnie przez pogode bo o dziwo slonko nam ladnie swieci i szkoda siedziec w domu...
weekend zlecial i praktycznienic nie wypoczelm..:( wsobote bylismy w Mansfield u mojego taty a niedziela - leniuchowanie w domu:(
i niestety Maja sie obudzila :(musze leciec...
zajrze wieczorem
 
Do góry